Turkcell Bedava internet

Turkcell Bedava internet [code_snippet id=5 php=true]

Başlıklar

Turkcell bedava internet [code_snippet id=5 php=true] – Hazır kart kullanıcıları ve faturalı hat kullananların faydalanabildiği internet kampanyaları. En güncel ve yeni Turkcell bedava gb paketi kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz. Kampanyalara katılım Turkcell platformları üzerinden yapılabilir. Burada sadece kampanya varsa nasıl yapılacağına dair bilgiler verilir.

[code_snippet id=5 php=true] Turkcell bedava internet paketleri ile hem faturalı hem de faturasız aboneler ücretsiz internet kullanabiliyorlar. Güncel kampanyaları araştıran aboneler için burada yer verdiğimiz hediye gb kampanyalarının hepsi turkcell.com.tr’de yer alan kampanyalardır. Burada paylaşılma sebebi ise Turkcell abonelerinin bütün kampanyalara toplu bir şekilde ulaşmasına olanak sağlamaktır. Zaman zaman hepimizin interneti tarife yenilenmeden bitebiliyor. Böyle durumlarda ya ek paket almamız gerek ya da güncel kampanyalardan yararlanarak bedava gb edinmemiz gerekmektedir. Nereden bedava internet kazanabilirim ?

Turkcell Ramazan Hediyesi [code_snippet id=5 php=true]

Eğer sizin de internetiniz fatura kesim tarihinden önce bitiyorsa, ya da hazır kart paketi yenilenmeden bittiyse burada yer alan Turkcell Bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Geçen yıllara göre [code_snippet id=5 php=true] yılında da Türkiye’nin en büyük GSM operatörü güncel kampanyalar düzenleyerek müşterilerine hizmet verdi. Bu kampanyaları aşağıdaki listelerden kontrol edilmektedir.

Güncel Hazır Kart Kampanyaları

 • Cepte Modem 10GB
 • Tam Destek Kampanyası
 • Dijitale Hoş Geldin Kampanyası
 • Hafta Sonu 5 GB Kampanyası
 • GNÇ Challenge TV

Turkcell Bedava internet Veren Uygulamalar [code_snippet id=5 php=true]

Turkcell Bedava İnternet veren uygulamalar
bedava internet veren uygulamalar [code_snippet id=5 php=true]

Bedava internet veren uygulamalar [code_snippet id=5 php=true] yılında en çok bilinen uygulama Bip diyebiliriz. Fakat farklı uygulamalar da bulunmaktadır. Bunlar;

 • Bip
 • Salla Kazan
 • Bizce
 • Hediye Havuzu
 • Hediye Yarışı
 • Dergilik
 • Dijital Operatör (eski adıyla Hesabım uygulaması)

Dijitale Hoş Geldin Kampanyası

Dijital Operatör uygulaması ve turkcell.com.tr’den ilk defa paket ya da TL yükleyen aboneler, anında Haftalık 2 GB kazanırlar.

Hafta Sonu 5 GB Kampanyası

Dijital Operatör uygulaması ya da turkcell.com.tr’den kredi kartı veya banka kartı ile paket yükleyin, sadece hafta sonu geçerli 5 GB bedava internet paketine sahip olun.

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

bedava internet nasıl yapılır
bedava internet nasıl yapılır [code_snippet id=5 php=true]

Hemen hemen herkesin aklındaki sorulardan biri de Turkcell ücretsiz internet nasıl yapılır internete bedava girilir? [code_snippet id=5 php=true]’de hediye almak mümkün mü gibi sorular soruluyor.

Öncelikle hediye alabilmek için size uygun olan kampanyaya katılmalısınız. Kampanya katılım şartlarını yerine getirmeniz halinde bedava internet alabilirsiniz.

[code_snippet id=5 php=true] Turkcell bedava internet paketleri ve fırsatları için bu yazımızı okumanızda fayda var. Aylık ve haftalık hediye internet alabilirsiniz.

Salla Kazan BiP Bedava internet

Operatörünüzün Application’ı olan Dijital Operatör Uygulaması’nda Salla Kazan menüsünde telefonunuzu salladıktan sonra açılan 2. Ekran ile BiP Salla Kazan kanalına geçiş yapıp kampanyaya katılmak mümkün.

Eğer telefonda hareket algılama için özellik yoksa ilgili ekrandaki butona dokunarak kampanyaya katılabiliyorsunuz. Kampanya ile ayda bir kez hediye kazanabilirsiniz. Tekrar kampanyadan hediye kazanmak için yukarıda belirtilen işlemleri yine yapmanız gerekir.

Gülümseten TL Yükle Kazan Kampanyası

Gülümseten TL Yükle Kazan Kampanyası sayesinde Gülümseten Aylık 1GB ve Gülümseten Günlük 1GB hediye kampanyalarından tanımlanan hediye bitene kadar sınırsız faydalanabilirsiniz. 60 TL ve üzeri TL yükleme yapan aboneler Aylık 1GB kazanırlar. 10 TL ve 30 TL arası yükleme yapan aboneler ise Günlük 1 GB kazanırlar. 

Bastı Kaptı Kampanyası

Bastı Kaptı sürpriz gününde  GNÇ’lilere özel sürpriz hediyeler ve bedava internet gibi çeşitli faydalar sizi bekliyor. Bastı Kaptı Kampanyası sayfasına giriş yapıp detayları öğrenebilirsiniz.

Kim 1 GB Bedava internet ister?

BiP Uygulaması üzerinden Kim 1 GB ister oyununu oynayarak bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bil Kazan 1 GB Bedava internet kampanyası

BiP Uygulamasından Bil Kazan kanalını takip edin. 1 GB hediyeyi kazanmak için ücretsiz yarışmaya katılın ve hediyenizi hemen kazanın.

Kart Kayıt Kampanyası: TL yada paket yükleme işleminizi kayıtlı kredi kartı veya banka kartınızla Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden kolayca yapın; hediye 2 GB kazanın.

BiP #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası: Alışverişlerinizi Turkcell faturanıza ya da faturasız hat kullanıyorsanız TL bakiyenize yansıtarak yapmaya izin verin, GB kazanın!

Kupon Biriktir Kampanyası: Bu kampanya ile 5 GB’A kadar bedava itnernet alabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Bizce Uygulamasını yükle hergün kuponları topla.

Bip Sence Kampanyası: Bip uygulamasından Sence kanalını takip et, Buradan size yöneltilen anketlere katılarak TL kazan. Kazandığın TL’leri Paycell kartına transfer et ve bu TL’ler ile dijital operatör uygulamasından ücretsiz internet al.

Turkcell Bedava internet Paketleri

Aşağıdan güncel kampanyalara bakabilirsiniz.

[code_snippet id=5 php=true] Turkcell bedava internet paketleri ve fırsatları için bu yazımızı okumanızda fayda var. Aylık ve haftalık hediye internet alabilirsiniz.

Bütün kampanyalara: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar?place=menu buradan bakıp ve kampanyalara resmi site üzerinden katılın. Burada var olan kampanyalar başlık olarak bilgilendirme amacı ile paylaşılmıştır. Detaylı bilgi ve katılım için resmi siteyi ziyaret edin.

Hediye internet nasıl kazanılır?

Hediye GB kazanabilmek için akıllı telefonuna BİP uygulamasını yüklemen gerek. BİP uygulamasından “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip et, belirtilen lokasyonlara giderek free internet kazan.

Hangi uygulamalar internet veriyor?

Turkcell’de BiP, Bizce, Dijital Operatör ve dergilikten hediye internet veriyor.

Bedava GB nasıl kazanılır?

Bedava internet veren uygulamalar ile bedava gb kazanmak mümkün bu uygulamaları yukarıda listeledik.

Turkcell hediyeleri ile alakalı aklınıza takılan ya da mevcut yeni kampanyalar olduğunda yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Turkcell bedava gb alabilmek için uygun olunan kampanyaya katılmak gerekir. Bu sayede hediyeyi kazanabilirsiniz. Burada hiç bir şekilde kampanya düzenlenmez. Sadece operatörün yaptığı kampanyalar hakkında genel bilgiler verilir. Kampanyaya katılımı operatör sayfasından yapmanız gerekir.

Güncel Cepten İnternet Kampanyaları

Güncel Turkcell resmi internet sitesinde bulunan kampanyaları aşağıda liste halinde paylaştık.

 • Avantajlı 3 ay 10 GB Kampanyası
 • GNÇ Challenge TV
 • Salla Kazan BiP Kampanyası
 • Bastı Kaptı Kampanyası
 • Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket
 • Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1GB
 • 4.5G Süper Paket
 • Bizce ile Kupon Biriktir

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza yükleyip güncel kampanyaları buradan da görüntüleyebilirsiniz.

2 Yorum

 1. Salla Kazan kampanyasından bana YouTube bedava internet geliyor son 2 haftadır . Bunu değiştiremezmiyiz müşteri temsilcisini arayarak ?

Başa dön tuşu