Turkcell Bedava internet

Yeni Turkcell Hediye Havuzu Bedava internet Kampanyası

Başlıklar

Yeni Turkcell Hediye Havuzu Bedava internet Kampanyası, Bundan sonra bütün kampanyalar burada. Kampanyalar ile kazandığınız ve kazanabileceğiniz bütün hediyeler, kampanyalar bir arada, hepsi Dijital Operatör uygulamasında Turkcell Hediye Havuzu bölümünde seni bekliyor. Bu yazımızda Turkcell Hediye Havuzu, Hediye Havuzu Bedava internet hakkında bilgiler paylaştık.

Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Dijital Operatör uygulamasında artık havuz bile var. Kazandığınız ve kazanabileceğin tüm GB’lar, dakikalar ve çok daha fazlası artık burada. Tüm bu hediyelere ulaşabilmek için, tek yapmanız gereken Dijital Operatör uygulamanıza girip Hediye Havuzuna tıklamak. Üstelik şimdi hediye havuzunun gelişine özel Turkcell’den 1 GB bedava internet.

Turkcell Hediye Havuzu

Dijital operatör uygulamasında Hediye Havuzu bölümünde 31 Mart [code_snippet id=5 php=true] tarihine kadar geçerli. tarihine kadar geçerli olan bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Hediye Geçmişi

Son 12 ayda kazandığınız tüm hediyeleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede son 1 yıl içinde ne kadar hediye aldığınızı kontrol edebilirsiniz. Turkcell her yıl olduğu gibi [code_snippet id=5 php=true] yılında da müşterilerinin yararlanabileceği hediyeler ile kampanyalar düzenledi. Bu kampanyalara katılan müşteriler ise bir çok GB ve dakika gibi fırsattan ücretsiz faydalandılar.

Hediye Havuzu Nedir?

Hediye Havuzu, bireysel Turkcell abonelerinin Dijital Operatör uygulaması ile ulaşabildiği, Turkcell’den kazanabileceği ve geçmişte kazandıkları tüm hediye GB, dakika ve diğer hediye fırsatlarını bir arada görebilecekleri yeni bir hizmettir.

Hediye Havuzuna Nasıl Girilir?

Hediye Havuzu’na telefonunda yüklü olan Dijital Operatör uygulaması içinden, üst menüdeki hediye kutusu simgesine dokunarak ulaşabilirsiniz. Hediye Havuzu’na giriş yapmak için uygulamanızı son sürümüne güncellemiş olmanız gerekir.

Turkcell Hediye Havuzu 1 GB Bedava internet

Hediye Havuzu’nun hizmet verişini kutlamak için sunulan Günlük 1 GB hediyesinden tüm bireysel Turkcell aboneleri yararlanabilirler. Tek yapmanız gereken son sürümüne güncellemiş olduğunuz Dijital Operatör uygulamasında Hediye Havuzu’na girmek ve ilk sekmedeki Günlük 1 GB hediyesine dokunmak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen faturalı hatlar için BiP uygulamasının yüklenmesi yeterlidir. Yurt dışına çıktığınızda (Avrupa, Amerika,Rusya,Çin,KKTC ve Birleşik Arap Emirlikleri dahil 89 ülke) BiP üzerinden kullanabileceginiz 1 GB’ınız hattınıza her fatura döneminde otomatik olarak yüklenir. Faturasız müşterilerimiz için de otomatik olarak her ayın ilk günü tanımlanır, 1 ay boyunca geçerlidir ve ilgili 1 aylık dönem sonunda yenilenir.

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini de kabul edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu