Bildirimlerim

Yeni Turkcell Hediye Havuzu Bedava internet Kampanyası

Yeni Turkcell Hediye Havuzu Bedava internet Kampanyası

Yeni Turkcell Hediye Havuzu Bedava internet Kampanyası, Bundan sonra bütün kampanyalar burada. Kampanyalar ile kazandığınız ve kazanabileceğiniz bütün hediyeler, kampanyalar bir arada, hepsi Dijital Operatör uygulamasında Turkcell Hediye Havuzu bölümünde seni bekliyor. Bu yazımızda Turkcell Hediye Havuzu, Hediye Havuzu Bedava internet hakkında bilgiler paylaştık.

Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Dijital Operatör uygulamasında artık havuz bile var. Kazandığınız ve kazanabileceğin tüm GB’lar, dakikalar ve çok daha fazlası artık burada. Tüm bu hediyelere ulaşabilmek için, tek yapmanız gereken Dijital Operatör uygulamanıza girip Hediye Havuzuna tıklamak. Üstelik şimdi hediye havuzunun gelişine özel Turkcell’den 1 GB bedava internet.

Turkcell Hediye Havuzu

Dijital operatör uygulamasında Hediye Havuzu bölümünde 14 Ekim 2019 – 14 Kasım 2019 tarihleri arasında istediğiniz zaman aktif edebileceğiniz Günlük 1 GB’ınız hazır. İster siz kullanın, ister sevdiğiniz bir Turkcell’liye hediye edin.

Turkcell Hediye Havuzu Hediye Geçmişi

Son 12 ayda kazandığınız tüm hediyeleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede son 1 yıl içinde ne kadar hediye aldığınızı kontrol edebilirsiniz. Turkcell her yıl olduğu gibi 2019 yılında da müşterilerinin yararlanabileceği hediyeler ile kampanyalar düzenledi. Bu kampanyalara katılan müşteriler ise bir çok GB ve dakika gibi fırsattan ücretsiz faydalandılar.

Hediye Havuzu Nedir?

Hediye Havuzu, bireysel Turkcell abonelerinin Dijital Operatör uygulaması ile ulaşabildiği, Turkcell’den kazanabileceği ve geçmişte kazandıkları tüm hediye GB, dakika ve diğer hediye fırsatlarını bir arada görebilecekleri yeni bir hizmettir.

Hediye Havuzuna Nasıl Girilir?

Hediye Havuzu’na telefonunda yüklü olan Dijital Operatör uygulaması içinden, üst menüdeki hediye kutusu simgesine dokunarak ulaşabilirsiniz. Hediye Havuzu’na giriş yapmak için uygulamanızı son sürümüne güncellemiş olmanız gerekir.

Turkcell Hediye Havuzu 1 GB Bedava internet

Hediye Havuzu’nun hizmet verişini kutlamak için sunulan Günlük 1 GB hediyesinden tüm bireysel Turkcell aboneleri yararlanabilirler. Tek yapmanız gereken son sürümüne güncellemiş olduğunuz Dijital Operatör uygulamasında Hediye Havuzu’na girmek ve ilk sekmedeki Günlük 1 GB hediyesine dokunmak. 14 Ekim – 14 Kasım arasında istediğiniz zaman yararlanabileceğin bu kampanyada isterseniz 1 GB interneti kendiniz kullanabilir, isterseniz başka bir Turkcell’liye hediye edebilirsiniz.

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini de kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.