Turkcell Bedava internet

Gençler için Turkcell GNÇ Çatlat Bedava internet

Başlıklar

Sadece Gençlerin yararlanabildiği kampanya sayesinde bir çok fırsata sahip olursunuz. Kampanya “Turkcell GNÇ Çatlat bedava internet” fırsatına katılarak ek bir ücret ödemeden hediye internet kazanmak çok kolay kimler kullanabilir detaylıca anlattık. Belirtilen paketlerden birinde olan ve kampanya şartlarına uygun olan Turkcell GNÇ’liler bu kampanyaya katılabilecek.

Turkcell bedava internet, kazanmak için katılacağınız kampapnyaya; Yenilenen GNÇ mobil uygulamasını telefonona yükleyerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 defa hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazanmaya başla. Buna benzer diğer kampanyaları görmek için Turkcell bedava internet sayfasında yer alan kampanyalara bakabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

GNÇ uygulaması 26 yaş altı Turkcell’li gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital mobil uygulamadır. Detaylı bilgi alıp uygulamayı yükleme için Google Play ya da App Store bakabilirsiniz. Faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri bu kampanya sayesinde bir çok hediye kazanıyorlar.

Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyaya nasıl yapılır?

Turkcell Gnç Çatlat kampanyası nasıl yapılır? sorusunun yanıtını detaylı bir şekilde yazdık.

Kampanyadan hemen yararlanmak istiyorsan telefonuna GNÇ uygulamasını ücretsiz yükle sonra “ÇATLAT” menüsüne gelmelisin. İlk girişte karşına çıkacak olan 2 yumurtayı kırıp hediye kazanabileceğin 2 günü belirleyebilirsin. Belirlediğin hediye günlerinde “ÇATLAT”a tekrar giriş yaparak yumurtanı kır hediyeni tekrar kazan. Saatlik bedava internet hediyelerinde yararlanma hakkın sen yumurtalarını çatlatır çatlatmaz sana iletilecek olan bilgilendirme SMS’i ile başlar. 1 TL’ye 1 GB internet paketi, sen bilgilendirme SMS’ine onay verdikten sonra aktif olur ve 24 saat geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin uygulamayı kullandığın cihazda GNÇ için konum izni vermeleri gerekir.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava internet Kalan Kullanım Haklarını Sorgulama

Turkcell Gnç kampanyasına katılarak internet kazandıysan ve kalan kullanımlarını kontrol etmek istiyorsan Dijital Operatör uygulamasından istediğin zaman hızlıca kontrol edebilirsin. Hediyelerini kullanırken de yapacağın %80 ve %100’lük kullanımlar ile alakalı bilgilendirme mesajları hattına iletilecektir.

Turkcell kampanyaları hakkında çok daha fazla bilgi edinmek istersen sayfa bildirimlerini kabul et. Bu sayede burada paylaşılan bir çok içeirkten ilk senin haberin olur. Kampanyalar ile kazanacağın kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, unutma.

Turkcell Genç Çatlat Kampanyasından Kimler faydalanabilir?

GNÇ ÇATLAT Hediye İnterneti Kap kampanyasından Turkcell’li 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonuna GNÇ uygulamasını yükleyen, tüm Bireysel, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data müşterileri yararlanabilir.

Gnç’liler hemen hemen her hafta bu kampanyaya katılarak bedava internet alabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu