Turkcell Bedava internet

Turkcell Dijital Servis Ücreti Nedir?

Başlıklar

Bazı Turkcell aboneleri faturalarında Turkcell Dijital Servis Ücreti gibi bir ibare görebilirler. Bu dijital servis ücreti nedir diye merak ediyor insan. Herhangi bir abonelik yapmamama rağmen dijital servis abonelik ücreti neden alınıyor diye soruyor.

Dijital Servis Ücreti

Turkcell Dijital Servis Ücreti satın alınan TV+ paketi, fizy ve benzeri üyelikler için ödediğiniz ücretlerdir. Ayrıca farklı özel servislere de abone olunmuş olabilir. Bu nedenle bu ücreti faturanızda gördüğünüzde ya da kullanım için sizden TL kesildiğinde Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak iletişime geçin.

Dijital Servis ücreti faturalı abonelerin sıklıkla karşılaştığı fatura ibarelerinden biridir. Faturaları yüksek gelen Turkcell aboneleri detaylara baktığında “dijital servis ücreti” ile karşılaşmaktadır.

Dijital Servis Ücreti nedir sorusunu böylece yanıtlamış olduk. Farklı birden fazla özel servis bulunduğundan dolayı, böyle bir ücreti faturanızda gördüğünüzde, üyelik oluştuğuna dair bilgilendirme mesajı geldiğinde müşteri hizmetlerini arayıp operatörü arayarak iptal etmenizi tavsiye ederiz.

Dijital Servis Ücreti Sekreter

Dijital Servis sekreter servisi ücreti nedir. Ne işe yarar nasıl iptal edilir? Sekreter Dijital servisi Telefonda başkasıyla konuşma yaparken veya gelen aramaya cevap vermediğiniz zaman, ulaşılamaz olmanız halinde, sizi arayan kişiler size sesli mesaj bırakabiliyor. Sekreter Servisi, adeta özel bir sekreterinizmiş gibi sizi arayan kişilerin mesajlarını kayıt eder. Gelen mesajları dinlemek için yapmanız gereken; Turkcell abonelerinden gelen sesli mesajlar için 7532’yi, Diğer operatör kullananlardan gelen sesli mesajlar için 7530’u arayıp size bırakılan mesajı dinlemek.

Sekreter servisi ücretli bir servistir.

Turkcell dijital servisleri;

  • Fizy,
  • Turkcell TV+,
  • Turkcell Dergilik,
  • BiP,
  • Dijital Operatör,
  • Call Uygulaması.

Dijital Servis Ücreti, alınan servise göre farklılık gösterebilir. Hangi servise abonelik yaptıysanız o servisin belirlemiş olduğu aylık yada haftalık ücret faturanıza yansır veya TL bakiyenizden düşer. Ayrıca yapacağınız bu abonelikler iptal edilmediği taktirde tekrar eder.

Turkcell Dijital Servis Ücreti Ne Demek?

Turkcell’in sunmuş olduğu dijital hizmetlerdir. Ayrıca 3. parti firmalar tarafından da özel servisler verilmekte bunlar da ücretlidir. Bu tür firmaların hizmetlerine bilmeden abone olmamaya dikkat edin. Servis ücretleri servis özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Turkcell Dijital Servis Ücreti ile ilgili herhangi bir problem yaşadığınızda müşteri hizmetlerini arayıp yardım alabilirsiniz.

BiP, Dergilik, Lifebox, Hesabım, Paycell, Hızlı Giriş, Fizy gibi uygulamaların bazıları diğer operatör kullanıcılarına da aktiftir. Ancak bu servislerin bazıları ücretlidir. Ücretli olan servislere üyelik yapılması halinde ücret alınır. Dijital operatör olarak bilinen Turkcell, milyonlarca kişinin kullandığı servisleri Lifecell Ventures çatısı altında topladı.

Turkcell Dijital Servis iptali için ise, Turkcell müşteri temsilcisini arayıp iptal talebinde bulunmanız gerekir. Bu talebiniz üzerine, üyeliğinizin bulunduğu servis aboneliği iptal edilecektir.

Turkcell Dijital Servis Nasıl İptal Edilir?

Hangi servise üyelik yaptığınızı bilmediğimizden net bir sms yöntemi söyleyemiyoruz fakat yine 532 Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Turkcell Dijital Servis Aboneliği İptali için ne yapmalıyım?

İlk adım olarak Turkcell müşteri hizmetlerini arayın ve hangi servise abonelik olduğunu sorun. Ardından iptal edilmesini talep edin.

Turkcell Dijital Servis Ücreti Ne Kadar?

Servise göre ücretler değişiklik göstermektedir. Bu nedenle hangi servise üye olduysanız onun haftalık ya da aylık ücretini ödersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu