Turkcell Bedava internet

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası

Başlıklar

26 yaş altında olan ve Gnç’li olanlar Turkcell bastı kaptı kampanyasından yararlanarak ücretli olmadan çeşitli hediyelerden yararlanabilirler. Kampanyadan her pazartesi faturalı ve faturasız Gnç’li Turkcell aboneleri yararlanabilirler. Her Pazartesi GNÇ’lilere özel sürpriz hediye fırsatlar sürpriz saatinde Bastı Kaptı ile GNÇ kampanyası ile sizin olsun.

Turkcell aboneleri için çeşitli kampanyalar yaparak hediyeler veriyor. Yapmış olduğu son kampanya ise Turkcell GNÇ bastı kaptı kampanyası oldu. Bastı kaptı kampanyası saat kaçta oluyor ? Bu kampanya ile şimdiye kadar verilen hediyeler aşağıda listelenmiştir.

Turkcell GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası

Bastı kaptı kampanyası ne hediyesi verdi sorusuna ise cevabımız şimdiye kadar verilen hediyeler aşağıdaki gibidir. Bastı kaptı kampanyası ile verilen farklı hediyeler aşağıdaki gibidir. Bu verilen hediyeleri her hafta değişmektedir.

 1. Haftalık 2 GB İnternet Faydası
 2. Haftalık 1 GB İnternet
 3. Haftalık 2 GB İnternet
 4. Sadece kitaplarda geçerli 25 TL’lik D&R Hediyesi
 5. turkcell.com.tr’de geçerli 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim
 6. Faturalı GNÇ’liye 3 gün geçerli 3 GB 9 TL, Faturasız GNÇ’liye 2 gün geçerli 1 GB 3 TL 
 7. Kitaplarda Geçerli 25 TL D&R Hediyesi
 8. 20.000 GNÇ’liye Haftalık 1 GB
 9. Getir Platformlarında Geçerli 20 TL Hediye
 10. 20.000 GNÇ’liye Haftalık Youtube 1 GB
 11. 30.000 GNÇ’liye Günlük 1 GB
 12. Haftalık Instagram 1 GB
 13. Paycell’den PUBG Mobile’da Geçerli 10 TL Hediye Para
 14. 20.000 GNÇ’liye Haftalık 1 GB

Turkcell Bastı Kaptı Saatleri

GNC uygulamasını telefonunuza hemen indirin ve Pazartesi günleri uygulamayı açıp kontrol edin. Kampanya ne zaman hangi gün diye merak ediyorsanız; Pazartesi günleri buton aktif hale gelir. Genelde saat 16:00 – 17:00 saatleri arasında aktif olmaktadır. Bu buton aktif olduğunda sizde hediye alacak olan sınırlı sayıda abonelerden biri olursunuz.

Turkcell bastı kaptı saatleri, kampanyaya katılacak olan kişiler tarafından sıklıkla merak edilen şeylerden biridir. Fakat kampanyaya katılım yapanlar butonun aktifliğinin %80 ihtimal ile 16:00 – 17:00 saatleri arasında olduğunu belirtmektedir.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyadan yararlanmak için öncelikle GNÇ uygulamasını yüklemeniz ve giriş yapmanız gerekli. Sonra her Pazartesi sürpriz saati yakalamak için ‘’Bastı Kaptı’’ bölümüne giriş yapın, bas ve hediyeyi kap.

Kampanya her Pazartesi günü yenilenmektedir. Kampanyadan sadece gnç’li aboneler faydalanabilirler.

GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası 11 Ekim 2022

20.000 GNÇ’liye Haftalık 1 GB bedava internet kazanır. GNÇ uygulamasında bulunan Bastı Kaptı kampanya içeriğinden 11 Ekim 2022 tarihinde belirli bir saat içerisinde geçerlidir.  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve faturasız, bireysel ve kurumsal aboneler için geçerlidir. Hediyeden yararlanmak için ilk gelen 20.000 Turkcell 26 yaş altı müşterisi arasında olmanız gerekir.

 • Her bir müşteri kampanyadan yalnızca bir defa yararlanabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında verilecek olan Turkcell Sizinle Haftalık 1GB internet hediyesi aktif olduğu tarihten itibaren 1 hafta geçerlidir ve yurtiçinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan internet hakkı otomatik olarak silinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu