Bedava internet

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası

26 yaş altında olan ve Gnç’li olanlar Turkcell bastı kaptı kampanyasından yararlanarak çeşitli hediyelerden yararlanabilirler. Kampanyadan her pazartesi faturalı ve faturasız Gnç’li Turkcell aboneleri yararlanabilirler. Her Pazartesi GNÇ’lilere özel sürpriz hediye fırsatlar sürpriz saatinde Bastı Kaptı ile GNÇ kampanyası ile sizin olsun.

Turkcell aboneleri için çeşitli kampanyalar yaparak hediyeler veriyor. Yapmış olduğu son kampanya ise Turkcell GNÇ bastı kaptı kampanyası oldu. Bu kampanya ile şimdiye kadar verilen hediyeler aşağıda listelenmiştir.

Turkcell GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası

Şimdiye kadar verilen hediyeler aşağıdaki gibidir. Bastı kaptı kampanyası ile verilen farklı hediyeler aşağıdaki gibidir. Bu hediyeler her hafta değişmektedir.

  1. Haftalık 2 GB İnternet Faydası
  2. Haftalık 1 GB İnternet
  3. Haftalık 2 GB İnternet
  4. Sadece kitaplarda geçerli 25 TL’lik D&R Hediyesi
  5. turkcell.com.tr’de geçerli 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyadan yararlanmak için öncelikle GNÇ uygulamasını yüklemeniz ve giriş yapmanız gerekli. Sonra her Pazartesi sürpriz saati yakalamak için ‘’Bastı Kaptı’’ bölümüne giriş yapın, bas ve hediyeyi kap.

Kampanya her Pazartesi günü yenilenmektedir. Kampanyadan sadece gnç’li aboneler faydalanabilirler.

GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası 5 Ekim 2020

Kampanya kapsamında 5 Ekim 2020 tarihinde verilen hediye “turkcell.com.tr’de geçerli 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim” hediyesi verilecektir. Hediye ile alakalı detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

GNÇ uygulamasında bulunan Bastı Kaptı kampanyası 5 Ekim 2020 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerli olacaktır. Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı bireysel ve kurumsal ( faturalı-ön ödemeli) tüm aboneler katılabilirler. Kampanyadan ilk gelen 20.000 Turkcell 26 yaşın altında olan müşteriler yararlanabilir.
Her bir abone kampanyadan bir defa faydalanabilir.
50 TL’lik indirim kodu sadece indirimi alan GNÇ’li tarafından kullanılabilir Yani bu kodu başka biri kullanamaz.


Kampanya ile verilecek olan 200 TL ve üzeri turkcell.com.tr alışverişlerinde geçerli olacak olan 50 TL’lik indirim kodu 30 gün geçerli olacaktır. 30 günün sonrasında ise indirim kodunu iptal olur ve kullanılamaz.
İndirim kodundan faydalanabilmek için önce abonenin 200 TL ve üzeri bir ürünü sepetine eklemesi gerekmektedir. Bu sayede indirim kodunu kullanabilirsiniz.
50 TL’lik indirim kodu başka kampanyalarla ile birleştirilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.