Turkcell Bedava internet

Turkcell Biz Nedir? Biz Ekip Kurma Kampanyası

Başlıklar

Son zamanlarda yayınlanan Turkcell biz kampanyası reklamı bazı abonelerin kafasını karıştırmış durumda. Bizde açıklayıcı bir şekilde Turkcell biz nedir, Biz ekibi oluşturma nasıl olur nasıl kullanılır Turkcell biz ekip kurma ekibe kişi ekleme ve ekipten ayrılma nasıl yapılır avantajları nelerdir paralı mı detaylı anlatmak istedik. Kampanya hakkındaki bütün detaylar yazımızın devamında.

Kampanyadan faydalanarak bir çok farklı avantaja sahip olabilirsiniz faturasız kullanıcılar da faydalanabilir mi? Aşağıdan Biz hakkında her şeye ulaşabilirsiniz.

Turkcell Biz Nedir?

turkcell biz grubu nasıl kurulur ücretli mi? En az 2 kişi, en fazla 5 kişi ile birlikte ekibinizi oluşturarak tasarruf edeceğiniz, GB paylaşabileceğiniz, indirimler kazanacağınız, yenilikçi bir platformdur.

Turkcell Biz Kampanyası Detayları

31.12. 2024 tarihleri arasında geçerli olacak yani 1 yıldan uzun bir süre kullanıma açık kalacak. En az 2, en fazla 5 bireysel faturalı ses abonesi “Turkcell Biz” gruplarını oluşturabilir ve tarife şartı olmadan kampanya içeriğinden yararlanabilirler. Grup üyeleri kendi aralarında sınırsız konuşma yapabilir. Faturalama dönemi boyunca aboneler en fazla 2 defa olmak üzere tek seferde 2 GB internet gönderme işlemi yapabilir ayrıca maksimum 2 kez olacak şekilde tek seferde 2 GB transferi alabilecekler. 25 yaş ve altı tarifelerine ek her ay 1 defa bedava günlük 2 GB internet alma hakkına da sahip olurlar. Müşteriler “Turkcell Biz” gruplarında kalmaya devam ettiği süre zarfında faydaları devam eder, gruptan çıkmaları halinde ise faydalardan yararlanma haklarını kaybedecekler. 1 abone sadece 1 “Turkcell Biz” grubunda olabilir. Yani birden fazla gruba katılamaz.

Turkcell Biz’e Katılmak İçin Neler Gereklidir?

Turkcell Biz özelliği ücretsiz bir platformdur. Bireysel faturalı tüm aboneler, hiçbir tarife/paket değişikliği yapmadan Turkcell Biz ekiplerini oluşturabiliyor.

Turkcell Biz’e Nasıl Katılırım?

Dijital Operatör ya da turkcell.com.tr üzerinden hızlıca Turkcell Biz ekibinizi oluşturabilir, sevdiklerinizi davet edip ekibinizi oluşturabilirsiniz.

Biz GB Transferi Nasıl Yapılır, İnternet Nasıl Transfer Edilir?

Ana tarifenizde bulunan internetinizden kullanmadığınız GB’ları Turkcell Biz ekibinizin diğer üyelerine ücretsiz bir şekilde transfer edebilirsiniz.

Yeni Müşteri Referansına %10 İndirim Kampanyası nedir?

Sevdiklerinizi Turkcell’e davet edin, Turkcell Biz kapsamında 12 ay boyunca ana paketinize %10 indirim kazanın!

Üstelik, tüm üyelere 12 ay boyunca 2 GB hediye.

Ekip İçi Sınırsız Konuşma Ne işe yarar?

Turkcell Biz üyeleri kendi arasında ücret ödemeksizin, istedikleri kadar konuşabilirler. Ekibinizin her bir üyesiyle hiçbir ek ücret ödemeden istediğiniz kadar konuşun.

Gençlere Özel Ek İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Biz’de 25 yaş ve altındaki her bir kişiye, paketine ek ayda 2 GB internet ücretsiz sunulur?

65 Yaş Üstü Büyüklerimize Akıllı Fatura Nedir?

65 yaş üstündeki her bir üyeye Akıllı Fatura ücretsiz.

Güncel kampanyaları görmek Turkcell bedava internet sayfasına bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu