Bildirimlerim

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Kurban Bayramı bedava internet 2020 ve turkcell kurban bayramı hediyesi. Turkcell’in verdiği Turkcell bedava internet fırsatlarıyla ücretsiz gb kazanın. Hat kullananlar için Turkcell bedava internet 2020 nasıl yapılır? hakkında merak edilenler ve tüm bilgiler makale içinde. Turkcell salla kazan Bip ve Turkcell bedava internet yöntemleri ve Turkcell kampanya ve tarifelerini yine burada kolayca bulabilirsiniz. Bu yazımızda Turkcell bedava internet paketleri hakkında bilgiler paylaştık.

2020 HAZİRAN 2 GB HEDİYE KAMPANYASI
TL veya paket yükleme yaparken kayıtlı kredi kartı ya da banka kartınızla Dijital Operatör ya da turkcell.com.tr üzerinden kolayca yapın; hediye 2 GB kazanın.

YUKARIDAKİ ( HAZİRAN )GÜNCEL KAMPANYAYI KULLANABİLİRSİNİZ.


Bütün kampanyalara: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar?place=menu buradan bakıp ve kampanyalara resmi site üzerinden katılın. Burada var olan kampanyalar başlık olarak bilgilendirme amacı ile paylaşılmıştır. Detaylı bilgi ve katılım için resmi siteyi ziyaret edin..

2020 Güncel Kampanyalar (Hepsi Aktif)

Her geçen dönem kampanyalar da değişime uğruyor. Yenilenen Turkcell bedava internet kampanyaları arasında Sürpriz Nokta kampanyası da var. Burada paylaşılan kampanyalar bilgi amaçlıdır. Kampanyalara katılımı operatörünüzün uygulamasından yaparsınız. Böylece ücretsiz türkcell bedava internet paketleri alabilirsiniz. Bildirimlerim sayfası olarak sizin için yeni Turkcell bedava internet paketlerini listeledik.

Sürpriz Nokta Bedava internet Kampanyası

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası ile farklı bir çok hediyeyi alabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

  • BiP Keşfet bölümünde bulunan Sürpriz Nokta kanalını takip edip, ilgili lokasyonlara giden aboneler sürpriz hediyeler kazanırlar.

4 Hafta Geçerli Dijital 2 GB Kampanyası

Turkcell 4 hafta geçerli dijital 2 gb bedava internet kampanyası. Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya turkcell.com.tr’den kampanya dahilinde belirtilen paketleri kredi kartı ya da banka kartı ile yükleyin, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB internet hakkını kazanın.

Kampanya kapsamında olan paketler: Uçuran 6 GB Paketi, Uçuran 6 GB Plus Paketi, Uçuran 8 GB Paketi, Uçuran 8 GB Plus Paketi, Uçuran 10 GB Paketi, Uçuran 10 GB Plus Paketi, Uçuran 14 GB Paketi, Uçuran 14 GB Plus Paketi, GNÇ Süper 6GB Paketi, GNÇ Süper 8GB Paketi, GNÇ Süper 10GB Paketi, GNÇ Süper 12GB Paketi, GNÇ Süper 14GB Paketi, Özel Üçlü 3 GB Paketi, Süper Avantaj 5 GB Paketi, Süper Avantaj 6 GB Paketi, Süper Avantaj 8 GB Paketi, Süper Avantaj 10 GB Paketi, Süper Avantaj 11 GB Paketi, Süper Avantaj 12 GB Paketi, Süper Avantaj 14 GB Paketi, Süper Avantaj 16 GB Paketi.

Kim 1 GB Bedava internet ister?

BiP Uygulaması üzerinden Kim 1 GB ister oyununu oynayarak bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bil Kazan 1 GB Bedava internet kampanyası

BiP Uygulamasından Bil Kazan kanalını takip edin. 1 GB hediyeyi kazanmak için ücretsiz yarışmaya katılın ve hediyenizi hemen kazanın.

Kart Kayıt Kampanyası: TL yada paket yükleme işleminizi kayıtlı kredi kartı veya banka kartınızla Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden kolayca yapın; hediye 2 GB kazanın.

BiP #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası: Alışverişlerinizi Turkcell faturanıza ya da faturasız hat kullanıyorsanız TL bakiyenize yansıtarak yapmaya izin verin, GB kazanın!

Kupon Biriktir Kampanyası: Bu kampanya ile 5 GB’A kadar bedava itnernet alabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Bizce Uygulamasını yükle hergün kuponları topla.

Bip Sence Kampanyası: Bip uygulamasından Sence kanalını takip et, Buradan size yöneltilen anketlere katılarak TL kazan. Kazandığın TL’leri Paycell kartına transfer et ve bu TL’ler ile dijital operatör uygulamasından ücretsiz internet al.

Geçen yıllarda olduğu gibi Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları da olacaktır. Faturalı ve faturasız aboneler Turkcell bedava internet nasıl yapılır sorusunun yanıtını buradan inceleyebilirler. Bu kampanyalardan faydalanarak ücret ödemeksizin internet kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet

Turkcell Bedava İnternet kampanyasından yararlanan faturalı aboneler ek paket almaktan kurtuluyor. Bu sayede faturasına ek internet paketi ücreti de yansımamış oluyor. Turkcell abonelerinin sıklıkla kullandığı bir kaç kampanya bulunuyor. Bunları da burada sizler için listeledik.

  • Bip
  • Salla Kazan
  • Dergilik
  • Dijital Operatör
  • Hesabım
  • Hediye Havuzu
  • Bizce

Uygulamaları ile yapılan hediyeler alt kısımda listelenmiştir.

Turkcell Bedava internet Paketi 2020

Turkcell bedava internet 2020 Paketleri, ve Turkcell’in sunmuş olduğu bedava 2020 yılına ait bedava internet faydaları ile alakalı sizler için bir araştırmalar yaptık. Turkcell abonelerine özel yazdığımız bu makale ile Turkcell Hediye İnternet PaketleriTurkcell Bedava İnternet Paketleri ve Turkell Bedava İnternet Paket ve Kampanyalarına bu yazıdan hemen ulaşabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir husus olarak, buradaki kampanyalardan bazılarını daha önce kullanmış olabilirsiniz. Bundan dolayı deneme yanılma yöntemiyle hangilerini kullanıp kullanmadığınızı da kontrol edebilirsiniz. Fakat bu tür kampanyaları kullanan müşteriler kullanmadıkları kampanyalara katılıp hediye alabilirler. Ek bilgi, Turkcell daha önceden kullandığınız kampanyaya tekrar katılamazsınız. Kampanyaların çoğu genelde her bir müşterinin . Bu araştırmayı defa katılabileceği şekilde düzenlenmiştir. Burada paylaşılan kampanyaları kullanarak bedava internet alabilirsiniz.

Not: Turkcell Bedava İnternet 2222 numaralı kalan kullanım hakkı sorgulama hizmeti sayesinde kontrol edilmektedir. Siz de, kazanmış olduğunuz bedava Turkcell internet kullanım hakkını 2222 kısa mesaj göndererek ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz ve bedava internetinizin kalan kullanım haklarını öğrenerek aşım yapmadan kullanıma devam edebilirsiniz. Turkcell bedava internet 2222’ye kısa mesaj gönderdiğinizde ve kalan kullanım bilgilerini sorgularken 2222’ye göndereceğiniz bütün SMS’lerin ücretsiz olduğu ve Turkcell 2222 servisinden SMS gönderimleri için ücret talep edilmez.

blank

Turkcell Yeni Müşteri 8 GB Bedava internet

Turkcell bedava internet 2020 kampanyası ilk geldiğiniz günden itibaren başlar. Yeni gelen aboneler için yapılmış olan bu kampanya sayesinde 8 GB bedava internet kazanırsınız. Turkcell yeni abone kampanyası olarak bilinen bu kampanyadan faydalanabilmek için turkcell.com.tr’den hat taşıma ya da yeni hat talebinde bulunmanız gerekir.

Bu kampanyanın dışında yeni Turkcell aboneleri aşağıdaki diğer kampanyalardan da ücret ödemeden yararlanabilirler.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava internet

Turkcell’in yeni çıkardığı kampanya olan Hediye Havuzu Günlük 1 GB hediyesinden nasıl yararlanırım diye soranlar bu işlemi yapmalı. Hediye Havuzu’nun Turkcell’e gelişini kutlamak için sunulmuş olan Günlük 1 GB bedava internetten tüm bireysel Turkcell aboneleri faydalanabilir. Tek yapmanız gereken işlem son sürümüne güncellediğiniz Dijital Operatör uygulamasında Hediye Havuzu’na girmek ve ilk sekmedeki Günlük 1 GB hediyesine dokunmak olacaktır. 14 Ekim – 14 Kasım arasında istediğiniz bir zaman yararlanabileceğiniz bu kampanyada isterseniz 1 GB interneti kendiniz kullanın, isterseniz başka bir Turkcell’liye hediye edin.

Turkcell bedava internet kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell hediye internet almak isteyen müşteriler hangi uygulamalar ile bedava internet alabileceğini merak ediyorlar. Bildirimler sitesi olarak bizler de Turkcell’in hangi uygulamalarıyla bedava internet verdiğini burada sizler için paylaştık. Önceleri sms yöntemi ile hediye internet veren gsm operatörü artık uygulamalar üzerinden ücretsiz gb veriyor.

“Turkcell Dijital Operatör Uygulaması” Salla Kazan Bedava İnternet
Turkcell Bedava İnternet Kazan denildiğinde akla ilk gelen yöntemlerden biri yıllardır aktif olan salla kazan kampanyasıdır. Turkcell Dijital Operatör eski adıyla Hesabım uygulaması iççinde bulunan ve her hafta Turkcell abonelerine hediye internetler de veren, Turkcell Salla Kazan uygulaması bulunuyor. Sizde Turkcell Salla Kazan kampanyası sayesinde her hafta bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell 2018 yılında herkesin kullanımına sunmuş olduğu, hem telefonlarda hemde bilgisayarda kullanılabilen “Yaani Arama Motoru” uygulaması çok fazla kullanıcıya erişti. Mobil hattına bu uygulamayı yükleyen aboneler Turkcell Bedava İnternet kazanma şansı yakalıyor. Aynı zamanda uygulamayı en az 10 gün kullanıp, Yaani üzerinden 20 arama sorgusu yapanlar ekstradan 1 GB hediye internet kazanacaklar. Kazanılan internet yine yaani uygulamasında geçerli olacaktır.


Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kazandıran uygulamalardan biri de gençlelrin kullanabildiği GNÇ uygulamasıdır. Turkcell GNÇ’lilere özel geliştirmiş olduğu uygulamadan ücret ödemeden internet kazanabilirsiniz. Turkcell hediye internet kazanmak istersenız, GNÇ uygulamasını telefonuna yükleyip “ÇATLAT” menüsünden karşınıza çıkan yumurtaları kırarak kazanabilirsiniz. Bu Turkcell bedava internet kampanyasından haftada maksimum 2 defa faydalanabilirsiniz.


Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell BİP Uygulaması yardımıyla farklı yöntemler sayesinde bedava internet kazanmak mümkün. BİP uygulaması ile mesajlaşan konuşan ve arkadaşını Turkcell BİP Uygulamasına davet eden Turkcell aboneleri, 1 GB bedava internet kazanırlar.

Buna ek olarak Turkcell BİP Uygulaması ile Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasına katılıp size yakın noktalardaki GB’ları toplayabilirsiniz.

Turkcell Sim Uygulaması Bedava İnternet
Turkcell bedava internet kazanma yöntemleri arasında bulunan bir diğer uygulama ise “SİM” uygulamasıdır. Bu uygulamadan kupon biriktirin, biriktirdiğiniz kuponlarla 4 GB’a kadar bedava internet alabilirsiniz.


Turkcell bedava internet kampanyaları

Turkcell Ev interneti 4 Ay Bedava internet

Turkcell bedava internet kampanyalarından biri de süperonline kampanyasıdır. Evde internet bağlatmayı düşünen Turkcell aboneleri de bu kampanyadan faydalanabilirler. Bu kampanya sayesinde Süperonline’a yeni gelen müşteriler Turkcell Süperonline kullanırken 4 ay fatura ödemesi yapmazlar. Bu sayede Turkcell bedava internet paketini ev interneti olarak ta kullanabilirsiniz.


Turkcell’in bir süredir yaptığı Sen Yap Diye kampanyaları ile hediye internet dağıttığını biliyoruz. Bu kampanyayı da kullanıp hediyenizi almayı unutmayın.


Bedava gb Turkcell

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava internet 2020

Turkcell bedava internet kazanmak için Dergilik uygulamasını da kullanabilirsiniz. Bu kampanya da bir süredir devam eden kampanyalardan biridir. Kampanyadan faydalanabilmek için son 1 yıl içinde Dergilik Uygulamasını telefonunuza yüklememiş ve giriş yapmamış olmanız gerekir. Eğer bu şartlara uygunsanız, uygulamayı telefonunuza yükleyin, giriş yapın ve 1 GB bedava internetin hemen sahibi olun.

Bu kampanyadan her bir Turkcell abonesi 1 defa faydalanabilir. Eğer 2 farklı hattınız varsa bu 2 hattınızdan da kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell Web Bedava internet

Turkcell Web Kampanyası Aylık 1 GB Bedava internet

Turkcell bedava internet denince akla gelen kampanyalardan biri de Web 1 GB kampanyasıdır. Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus tarifelerinden herhangi birini turkcell.com.tr ya da Dijital Operatör Uygulaması ile banka kartınız ile satın almanız halinde 30 gün geçerli 1 GB hediye kazanırsınız. Kampanya faturasız aboneler içindir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava internet

Turkcell bedava internet paketi kullanmak isteyen faturalı abonelerin yararlanacağı bir kampanyadır. Otomatik ödeme talimatı ücretsiz 5 GB internet kampanyasıyla 1 hafta geçerli kullanım hakkına sahip olursunuz. Otomatik ödeme talimatı verin ilk faturanızın ödemesi talimattan gerçekleşsin ardından 1 hafta boyunca kullanacağın ücretsiz 5 GB internet senin olsun.

Turkcell Platinum Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell Bedava İnternet Paketleri ve Turkcell Platinum Doğum Günü Kampanyası

Doğum gününüzde Turkcell’den otomatik olarak 24 saat geçerli 1 gb bedava internet hattınıza tanımlanır. Tanımlanan hediyeyi geçerlilik süresi içinde bütün uygulamalarda kullanabilirsin. Paket içeriği 24 saat sonrasında otomatik olarak silinir.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell bedava internet paketi kazanmak için 3G uyumlu hattını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirmen yeterli. Hediye SIM kartta bulunan şifre ile lansman tarihinden sonra geçerli olan 10 GB internet hediye edilecek. Başvuru için SMS göndermeniz gerekmektedir. Verilen hediye yurt içinde kullanım için geçerli olacaktır, 6 ay boyunca kullanıma açık şekilde tanımlanır. Hediye internetten hemen yararlanmak için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olman gerekir.

  • ENHIZLI yazıp, bir boşluk bırakıp size verilen promosyon şifresini yazıp 2222’ye SMS göndermelisiniz.
Eski Kampanyalar
blank

Turkcell Bedava internet Paycell Fatura Ödeme Kampanyası

Turkcell bedava internet veren kampanyalardan biri de Paycell kampanyasıdır. Paycell ile ilk fatura ödemeye 1 GB, ikinci fatura ödemeye 2 GB hediye edilir. Kampanyadan Paycell kart sahibi Turkcell aboneleri yararlanabilirler.

Paycell ile fatura ödemesi yapanlar kazanıyor. 1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihi arasında Paycell uygulamasıyla ya da Turkcell mağazalarından yapacağın ilk fatura ödemeye 1 GB, ikinci fatura ödemeye ise 2 GB bedava internet hediye edilir.

Turkcell Paycell Dijital Müşteri Doğrulaması Bedava internet

Turkcell bedava internet paketleri sahibi olmak için dijital müşteri doğrulaması işlemini yapman yeterli. Bu kampanyadan da yine Paycell kullanıcıları yararlanabiliyorlar. Paycell ile 14 Ekim-31 Aralık 2019 tarihleri arasında dijital müşteri doğrulaması yapan Turkcell aboneleri haftalık 1 GB kazanma şansa sahip olur.

Turkcell Ödediğinizi Geri Veren Hatlar Bedava internet 2019

Faturasız yeni hat alan Turkcell müşterileri çok özel avantajlarla karşılanıyor. Hem sim kartın açılışında bol internetli açılış hediyesi, hem de 3 ay boyunca hattınıza yükleyeceğiniz TL ve paketlere ek toplam 15 GB bedava internet sizleri bekliyor. Kampanya ile verilen hediyelere sahip olmak için Turkcell mağazalarından yeni bir sim kart satın alabilirsiniz.

Turkcell 2DK Bekleyene Bedava İnternet 2019

Turkcell Bedava İnternet Paketleri kazanabileceğin ve çoğu Turkcell hat sahibinin bilmediği, Turkcell müşteri hizmetleri (Turkcell call center) çağrı merkezi üzerinden yapacağı görüşmede eğer 2 dk’dan fazla bir bekleme olursa hediye internet kazanırsınız. Turkcell, aboneleri çağrı merkezini aradıklarında müşteri temsilcisi ile görüşmek için 2 dakikadan fazla beklerse bu kampanyadan faydalanabilir. Hediye internet otomatik olarak hattınıza yüklenir.

Turkcell Bedava internet Kazan Kazandır Kampanyası

Turkcell faturalı & faturasız aboneler 6 hafta sürecek olan kazan kazandır kampanyası ile toplamda maksimum 40 GB bedava internet kazanabilirler. Kazandıkları bu interneti diledikleri gibi kullanan Turkcell’liler, kampanyaya arkadaşlarını davet ettikleri taktirde iki kat daha fazla hediye kazanırlar. Bu kampanya 17 Kasım 2019 tarihine kadar devam edecektir.

Turkcell Bedava internet fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası

Turkcell bedava internet paketi kazanmak için müzik dinlemen yeterli. Müzik dinlerken GB kazanmak fizy ile mümkün. Kampanyadan 1 takvim ayının son gününde fizy Premium Üyeliği, Yıllık fizy Premium Üyeliği, fizy Premium Ek paketi sahipleri faydalanabilirler

100 ile 249 müzik dinleyenler 250 MB, 250 ile 499 müzik dinleyenler 500 MB, 500 ve üzerinde müzik dinleyenler ise 1 GB bedava internet kazanacaktır.

Turkcell Bedava internet Rahat Tarife

Turkcell bedava internet paketleri kazanabileceğin rahat tarifeler ile bir çok fırsata sahip olabilirsin. Paycell kart ile rahat tarife faturasını ödeyenler 1 GB bedava internet kazanırlar. Ayrıca Rahat tarife kullandıkları hattına otomatik ödeme talimatı veren Turkcell aboneleri kampanya ile 1 GB ücretsiz internet hakkına sahip olacaklardır. Bu kampanyalar sayesinde toplamda 2 GB cepten mobil internetiniz olur.

Turkcell Yükle Kazan Bedava internet Kampanyası

Turkcell bedava internet haklarından biri de yükle kazan hediye TV+ paketi’dir. Yükle Kazan Hediye TV+ paketi 40-49 TL arasındaki paket yüklemesi sonucunda 1 ay boyunca Giriş TV+ paketi ile beraber TV+’a özel 5 GB bedava internet paketi, 50 TL ve üzeri paket yükleme işlemlerinde ise Giriş TV+ üyeliği paketi ile beraber TV+’da geçerli 10 GB bedava internet müşterilere verilecektir.

BİP Uygulamasına 5 Arkadaşını Getir 1 GB İnternet Kazan

Turkcell Bedava İnternet BİP Uygulaması
BİP uygulaması aktif kullanan Turkcell aboneleri, BİP Messenger ile arkadaşlarına SMS yoluyla haberdar edebiliyor. BiP uygulamasına Davet edilen 5 kişi BİP Messenger uygulamasını kullanmaya başlarsa 1 aylık 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Yeşil Beyaz Tavsiye Kampanyasıyla 3 GB Bedava internet Kazan

Turkcell Bedava internet paketi Yeşil Beyaz Tavsiye Kampanyası
Bursalıların hattı Bursa Mobile, Bursalılara ve Bursa sevdalılarına özel olan Bursa Mobile’da iletişim ihtiyaçlarının yanında zengin içerik ve servislerin kullanım hakları da seni bekliyor. Bursa Mobile’li Yeşil Beyaz tarifelerdeki aboneler yakınlarını Yeşil Beyaz paketlere getirmeleri halinde, hem kendileri hem de yeni gelen yakınları 3 GB ek bedava internet kazanırlar.

Turkcell Bedava İnternet BİP Uygulaması

Bu fırsattan faydalanacak müşterilerin Hazır kart Üçlü Paketler Kampanyası ile satışı yapılan Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini alan müşterilerimiz veya Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB Paketi kampanyalarının birini kullanıyor olması gerekir.

Kampanya içinde ilgili tarifelerde yer alan mobil hat müşterilerinin BİP uygulaması ile yapacakları sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık hediye Turkcell bedava internet paketinden kullanılır. Aynı zamanda yine Turkcell abonelerinin BİP uygulaması ile yapacağı mesajlaşma ve video ile görüntü paylaşımı yine internet kullanımından değil, hediye internet hakkından düşer.

Turkcell Sürpriz Nokta Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’in uygulaması olan BİP Messenger ile siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanabilmek için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekir

BİP uygulamasından keşfet bölümünden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edin, size belirtilen lokasyonlara gidip hediyeleri toplamaya başlayın.

GNÇ Gece 7 GB Kampanyası Bedava internet

Turkcell bedava internet otomatik tanımlansın istiyorsan bu kampanyaya katılabilirsin. GNÇ Star Eko Paketi ve GNÇ Star Eko Yıllık Abonelik kampanyalarından birini kullanan abonelere otomatik olarak tanımlanır. 22:00-06.00 arası geçerli bedava 7 GB internet hediyesi verilir. Gece internet hakkı aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece aktif kalır. Bu sayede daha fazla internet kullanmış olursunuz.

Turkcell Bedava internet Joker Hediyeler 2020

Turkcell bedava internet paketi sahibi olacağın joker hediyeler kampanyasıyla bir üst pakete geçtiğinde hediye GB kazanabilirsin. Kazanabileceğin hediyeleri müşteri hizmetlerini arayarak sorgulamayı unutma.

Buradaki kampanyaların hepsi yurt içinde geçerlidir. Ayrıca bazı kampanyalardan sadece 1 defa faydalanabilirsiniz. Kampanyalara katılmadan önce bilgiye ihtiyaç duyarsanız buradan yorum yapmayı unutmayın. İsterseniz müşteri hizmetlerini arayarak bilgi edinebilirsiniz. Paylaşılan kampanyaların hepsi Turkcell resmî internet sitesinden alınmıştır. Turkcell kampanyalar üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bildirimlerim.com kampanya yapmaz. Var Olan Bütün operatörlerin mevcut kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Bu sayede ilgili operatör bünyesinde bulunan müşteriler kampanyalara nasıl katılacağı hakkında detaylı bilgiye ulaşmış olur. Kampanyalara katılmadan ilgili operatörün resmi sitesine giriş yapabilirsiniz.

Kaynak: www.turkcell.com.tr

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell’de Bedava internet yapmak için güncel kampanyalara katılmanız yeterlidir. Katıldığınız kampanyalardan hediyeler alarak ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet veren Uygulamalar

BiP, Dijital Operatör, Dergilik gibi uygulamalardan kampanyalara katılarak bedava internet alabilirsiniz.

Başlıklar

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.