Turkcell Bedava internet

Turkcell Bedava İnternet 2022

Turkcell bedava internet 2022 – Hazır kart kullanıcıları ve faturalı hat kullananların faydalanabildiği kampanyalar. En güncel ve yeni Turkcell bedava internet paketi kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz. Kampanyalara katılım Turkcell platformları üzerinden yapılabilir. Burada sadece kampanya varsa nasıl yapılacağına dair bilgiler verilir.

2021 Turkcell bedava internet paketleri ile hem faturalı hem de faturasız aboneler ücretsiz internet kullanabiliyorlar. Güncel kampanyaları araştıran aboneler için burada yer verdiğimiz hediye gb kampanyalarının hepsi turkcell.com.tr’de yer alan kampanyalardır. Burada paylaşılma sebebi ise Turkcell abonelerinin bütün kampanyalara toplu bir şekilde ulaşmasına olanak sağlamaktır. Zaman zaman hepimizin interneti tarife yenilenmeden bitebiliyor. Böyle durumlarda ya ek paket almamız gerek ya da güncel kampanyalardan yararlanarak bedava gb edinmemiz gerekmektedir. 

Eğer sizin de internetiniz fatura kesim tarihinden önce bitiyorsa, ya da hazır kart paketi yenilenmeden bittiyse burada yer alan Turkcell Bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Geçen yıllara göre 2021 yılında da Türkiye’nin en büyük GSM operatörü güncel kampanyalar düzenleyerek müşterilerine hizmet verdi. Bu kampanyaları aşağıdaki listelerden kontrol edilmektedir.

Güncel Hazır Kart Kampanyaları

 • Cepte Modem 10GB
 • Tam Destek Kampanyası
 • Dijitale Hoş Geldin Kampanyası
 • Hafta Sonu 5 GB Kampanyası
 • GNÇ Challenge TV

Turkcell Bedava internet Veren Uygulamalar 2022

Turkcell Bedava İnternet veren uygulamalar
bedava internet veren uygulamalar 2022

Bedava internet veren uygulamalar 2022 yılında en çok bilinen uygulama Bip diyebiliriz. Fakat farklı uygulamalar da bulunmaktadır. Bunlar;

 • Bip
 • Salla Kazan
 • Bizce
 • Hediye Havuzu
 • Hediye Yarışı
 • Dergilik
 • Dijital Operatör (eski adıyla Hesabım uygulaması)

Faturalıya Geç Hafta Sonu 5G B Kampanyası

Turkcell hazır karttan faturalı hatta geçiş yapanlara özel bir kampanyadır. 30 Mart 2022 tarihine kadar geçerli. Kampanya kapsamında faturalıya geçiş yapanlar 6 ay boyunca 2 defa kullanabileceği hafta sonunda geçerli  5GB internet paketi hediyesi sunulur.

GNÇ GetirYemek 2 GB Bedava internet

İlk kez GetirYemek’ten sipariş verenler 25 TL, GetirYemek’ten daha önce sipariş vermiş olanlar 30 TL ve üzeri sepet tutarına 10 TL indirim. Hem de sipariş tamamlandıktan sonra 2 Günlük 2 GB internet kazanıyorlar.

 • Bu kampanya için GNÇ uygulamasından katılım yapılabilir. GNÇ uygulamasından GetirYemek sayfasına girerek indirim kodunu alabilirsiniz. İndirim kodu kullandığın tarifeye göre değişmektedir.

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

bedava internet nasıl yapılır
bedava internet nasıl yapılır 2022

Hemen hemen herkesin aklındaki sorulardan biri de Turkcell ücretsiz internet nasıl yapılır? 2022’de hediye almak mümkün mü gibi sorular soruluyor.

Öncelikle hediye alabilmek için size uygun olan kampanyaya katılmalısınız. Kampanya katılım şartlarını yerine getirmeniz halinde bedava internet alabilirsiniz.

2022 Turkcell bedava internet paketleri ve fırsatları için bu yazımızı okumanızda fayda var. Aylık ve haftalık hediye internet alabilirsiniz.

Salla Kazan BiP Bedava internet

Operatörünüzün Application’ı olan Dijital Operatör Uygulaması’nda Salla Kazan menüsünde telefonunuzu salladıktan sonra açılan 2. Ekran ile BiP Salla Kazan kanalına geçiş yapıp kampanyaya katılmak mümkün.

Eğer telefonda hareket algılama için özellik yoksa ilgili ekrandaki butona dokunarak kampanyaya katılabiliyorsunuz. Kampanya ile ayda bir kez hediye kazanabilirsiniz. Tekrar kampanyadan hediye kazanmak için yukarıda belirtilen işlemleri yine yapmanız gerekir.

Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyası

18.08.2020 tarihi ve daha öncesinde Rahat Tarife’de olan Rahat Paket alan bireysel müşteriler kampanya avantajından yararlanabilir.

 • Kampanya hakları otomatik olarak tanımlanacaktır
 • Turkcell Rahat müşterilerine 12 ay boyunca paketlerine ek 1GB internet!

Kim 1 GB Bedava internet ister?

BiP Uygulaması üzerinden Kim 1 GB ister oyununu oynayarak bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bil Kazan 1 GB Bedava internet kampanyası

BiP Uygulamasından Bil Kazan kanalını takip edin. 1 GB hediyeyi kazanmak için ücretsiz yarışmaya katılın ve hediyenizi hemen kazanın.

Kart Kayıt Kampanyası: TL yada paket yükleme işleminizi kayıtlı kredi kartı veya banka kartınızla Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden kolayca yapın; hediye 2 GB kazanın.

BiP #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası: Alışverişlerinizi Turkcell faturanıza ya da faturasız hat kullanıyorsanız TL bakiyenize yansıtarak yapmaya izin verin, GB kazanın!

Kupon Biriktir Kampanyası: Bu kampanya ile 5 GB’A kadar bedava itnernet alabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Bizce Uygulamasını yükle hergün kuponları topla.

Bip Sence Kampanyası: Bip uygulamasından Sence kanalını takip et, Buradan size yöneltilen anketlere katılarak TL kazan. Kazandığın TL’leri Paycell kartına transfer et ve bu TL’ler ile dijital operatör uygulamasından ücretsiz internet al.

Turkcell Bedava internet Paketleri

Aşağıdan güncel kampanyalara bakabilirsiniz.

2022 Turkcell bedava internet paketleri ve fırsatları için bu yazımızı okumanızda fayda var. Aylık ve haftalık hediye internet alabilirsiniz.

Bütün kampanyalara: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar?place=menu buradan bakıp ve kampanyalara resmi site üzerinden katılın. Burada var olan kampanyalar başlık olarak bilgilendirme amacı ile paylaşılmıştır. Detaylı bilgi ve katılım için resmi siteyi ziyaret edin.

Hediye internet nasıl kazanılır?

Hediye GB kazanabilmek için akıllı telefonuna BİP uygulamasını yüklemen gerek. BİP uygulamasından “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip et, belirtilen lokasyonlara giderek bedava internet kazan.

Hangi uygulamalar internet veriyor?

Turkcell’de BiP, Bizce, Dijital Operatör ve dergilik uygulamaları hediye internet veriyor.

Bedava GB nasıl kazanılır?

Bedava internet veren uygulamalar ile bedava gb kazanmak mümkün bu uygulamaları yukarıda listeledik.

Turkcell hediyeleri ile alakalı aklınıza takılan ya da mevcut yeni kampanyalar olduğunda yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Salla Kazan kampanyasından bana YouTube bedava internet geliyor son 2 haftadır . Bunu değiştiremezmiyiz müşteri temsilcisini arayarak ?

Başa dön tuşu