Bildirimlerim

Ödediğinizi Geri Veren Hatlar ile Turkcell 15 GB kazanın

Ödediğinizi Geri Veren Hatlar ile Turkcell 15 GB kazanın

Son yaptığı farklı kampanyalar ile abonelerine hediye veren Turkcell’in yeni kampanyası ödediğinizi geri veren hatlar kampanyası. Bu kampanyayı Turkcell hazır kart aboneleri için yani faturasız müşterileri için çıkarmış durumda. Kampanya sayesinde mobil hat kullanan Turkcell faturasız ses hattı sahipleri 15 GB’a kadar bedava internet kazanabiliyorlar. Bu kampanyadan faturasız yeni bir hat alan aboneler faydalanabiliyorlar. Bu yazımızda ödediğinizi geri veren hatlar ile Turkcell 15 GB kazanın kampanyası ile alakalı detaylı bilgiler paylaştık.

Ödediğinizi Geri Veren Hatlar ile Turkcell 15 GB hediyesi ile dilediğiniz gibi istediğiniz zaman internet kullanabiliyorsunuz. Turkcell mevcut müşterilerine de bir çok kampanya hakkı tanıyor. Bu kampanyaları Turkcell bedava internet sayfasından da inceleyebilirsiniz.

blank

Ödediğinizi Geri Veren Hatlar Turkcell’de

Faturasız yeni hat alarak Turkcell’e gelen müşteriler çok özel avantajlarla karşılanıyor. Hem hattınızın açılışına özel bol internetli açılış hediyesi, hem de 3 ay boyunca hattınıza yükleyeceğiniz TL ve tarifelere ek toplam 15 GB internet hediye edilir. Bu sayede Turkcell’li olur olmaz bir çok fırsattan yararlanmış olursunuz.

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihinde son buluyor.

Ödediğinizi Geri Veren Hatlar Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Yeni hat alarak Turkcell faturasız hatta gelen aboneler yararlanabilir. 15 GB hediyesi için ilk 3 ay paket yüklemeniz gerekir. Bu sayede ilk 3 ay toplamda 15 GB bedava internet hediyesinden de yararlanmış olursunuz.

Eğer hali hazırda Turkcell abonesiyseniz bu kampanyadan faydalanamazsınız. Mevcut faturalı hattan çıkış yapmak istiyorsanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız faturalıdan faturasıza geçiş isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell 15 GB Bedava internet Kullanım Şartları

Kampanya kapsamında sunulan hakları geçerlilik süresi sonunda silinir. Kampanya süresi dolduğunda otomatik iptal olur. Hediye olarak verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Farklı hatta transfer edilemez. Hattınızın kapanması ya da iptal olması durumunda kampanyayı kullanamazsınız. Mevcut aboneler bu kampanyadan yararlanamayacaklar.

İnternet kullanımı pek çok insan tarafından sınırsız şekilde gerçekleştirilen işlemlerden biridir. Bu durumun nedeni olarak ise internetin faydaları gösterilmektedir. İnternet şüphesiz olarak son yüz yılın en büyük icatlarından biridir. Fakat bu buluş ancak kullanım açısından kontrollü bir şekilde davranıldığında amacına hizmet etmektedir. İnterneti kimler kullanmalıdır şeklinde yöneltilen sorular ise bilinçli olan herkes olarak yanıtlanabilmektedir. Çünkü kendi üzerinde kontrol sahibi olmayan bireyler, çağın hastalarından olan internet bağımlılığına yakalanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.