Bedava internet

Vodafone Yenilenen 4 Tarifesi nasıl yapılır, iptal edilir?

05 Kasım 2019
Vodafone Yenilenen 4 Tarifesi nasıl yapılır, iptal edilir?

İnterneti bol kullanan ve tarifesini istediği zaman yenilemek isteyenler için Vodafone Yenilenen 4 GB paketi kampanyası. Bu kampanyalı paket sayesinde 4 GB internet, 750 dakika ve 250 adet sms hakkına sahip olursunuz. Bu sayede dilediğiniz gibi kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Vodafone Yenilenen 4 GB tarifesi hakkında detayları paylaştık.

Vodafone yenilenen 4 paketi, bu paket ile yukarıda belirttiğimiz kullanım haklarına sahip olursunuz. Bu sayede bol bol paket içeriği kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarifeyi kullanırken, Sosyal pass, Müzik Pass ve Video Pass gibi paketleri de satın alarak ilgili uygulamalarda sınırsız internet kullanabilirsiniz.

Yenilenen 4 GB Tarifesi

Yenilenen tarifeleri Vodafone Faturasız abonelere özel sunulan tarifelerdir. Bu tarifeleri aylık süresi dolmadan tekrar ücreti karşılığında yenileyebilirsiniz. Bu sayede paketinizi istediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Yeni kampanyalardan faydalanarak hediye GB almak için Vodafone bedava internet kategorisinde yer alan fırsatlara bakın.

Yenilenen 4 Paketi nasıl yapılır?

Tarifeye kısa mesaj göndererek katılabilirsiniz.

  • YENILENEN4 yazıp 7000’e sms gönderin,
  • Bu sayede tarifeye katılabilirsiniz,
  • Paket fiyatı 27 TL’dir.

Yenilenen 4 Tarifesi nasıl yenilenir?

Tarifeyi ücreti karşılığında tekrar yenileyebilirsiniz.

  • Yenilemek için YENILE yazıp 7000’e sms gönderin.
  • Tarifenin yenileme ücreti de 27 TL’dir.

Yenilenen tarifelerden yeni ve mevcut Vodafone faturasız aboneler yararlanabilir. Vodafone cep merkezlerinden, Çağrı Merkezinden, OSS ve Yanımda uygulamasından tarifeye geçiş yapılabilir.

Güncel kampanyalar, haberler, tarifeler ve fırsatlar hakkında her daim bilgi edinmek için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.