Bildirimlerim

Vodafone Bedava internet 2020

Vodafone Bedava internet 2020

Kolay yapabileceğiniz Vodafone bedava internet kampanyaları. Bu fırsatlardan hem faturalı hem de faturasız aboneler yararlanabilir. Bu sayede Vodafone bedava internet paketi 2020 de dahi kullanabilirsiniz. Buradaki güncel kampanyalar sürekli güncel tutularak mevcut ve yeni gelecek olan abonelerin ücretsiz internet kullanmasına olanak sağlanacak. Bu yazımızda Vodafone ses hattı sahiplerinin yararlanabileceği güncel kampanyaları listeledik. Bu kampanyalardan uygun olduğunuza katılarak ücret ödemeden internet sahibi olabilirsiniz.

Not: Buradaki kampanyalar 2020 yılında da güncellenecektir. Şuanda gördüğünüz kampanyalar 2019 yılındaki güncel kampanyalardır. Kampanyaları vodafone.com.tr’den de inceleyebilirsiniz.

Vodafone bedava internet, hemen hemen her gün ihtiyacımız olan içeriklerden biri haline geldi. Nedeni ise sürekli bir internet tüketimi içerisinde olmamız. Evde Wifi yoksa en çok mobil internet akşam okul ya da iş dönüşünde yapılıyor. Gerek instagram uygulaması olsun, gerekse Youtube gibi video izleme platformları interneti en çok kullandığımız alanlar arasında yerini alıyor.

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet, alamayanların tek nedeni kampanyalardan haberdar olmamaları ve nasıl yapıldığını bilmeyişleri. Vodafone bedava internet nasıl yapılır 2020 kampanyalarını burada detaylı bir şekilde paylaştık. Bu sayede kampanyalar hakkında hem bilgi sahibi olacaksınız, hemde yapılışlarını kolayca öğrenebilirsiniz.

🎁Vodafone Bedava internet Paketi 2020

Çok kolay yapılan kampanyalar ile Vodafone bedava internet 2020 yılında da alınabilir. Bir çok kampanya mevcut, bunların bazıları faturalı aboneler için, bazıları faturasız ve tabi ki yeni gelen aboneler için de hediye internet hakları sunulmaktadır. Diğer gsm firmalarında olduğu gibi Vodafone’da mobil uygulaması ile müşterilerine hediye internet veriyor.

Bu kampanyaları görüntülemek için Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyip Bana Ne Var bölümünü sürekli kontrol etmenizde fayda var.

Vodafone Yanımda Bedava internet Kampanyaları

Her hafta hediye alabileceğiniz Vodafone bedava internet yanımda kampanyalarına katılıyor musunuz? Bu kampanyalar sayesinde 500 MB ile 5 GB arasında bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki görsel de Yanımda uygulamasından alınmıştır. Dönem dönem yapılan ekstra kampanyalar ile 30 GB’a kadar bedava internet kazanmak çok kolay. Güncel kampanyalara bakıp hemen katılmak için Yanımda’yı uygulama mağazanızdan hemen telefonunuza yükleyin ve giriş yapın. Güncel kampanyaları kontrol ederek katılın.

Vodafone Bana Ne Var Bedava internet Kampanyası

Vodafone bedava internet, denince akla ilk gelen kampanyalardan biri de bana ne var kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde size özel hediyeler kazanabilirsiniz. Kampanyaya isterseniz SMS yoluyla, isterseniz de Yanımda uygulamasından her hafta katılabilirsiniz.

Vodafone Yanımda “Bana Ne Var” kampanyası nasıl yapılır? Uygulamayı telefonuna yükledikten sonra BANA NE VAR kısmına giriş yapın. Eğer Akıllı telefon kullanmıyorsanız ya da internetiniz yoksa bana ne var sms yöntemi ile katılmak için; BANANEVAR yazıp 5065‘e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Kampanya her Pazartesi tekrar aktif olur.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava internet Kampanyası

Çarkıfelek olarak bilinen Vodafone hediye çarkı bedava internet kampanyası da yine Bana Ne Var kampanyası adı altında yapılan fırsatlardandır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Yanımda uygulamasının telefonunda yüklü olması gerekir. Vodafone hediye çarkı neden sürekli sürpriz veriyor? diyecek olursanız bunun ile alakalı net bir açıklama yok.

  • Yanımda uygulamasından Bana Ne Var bölümüne giriş yapıp çarkı çevirerek hediyeni alabilirsin.

Vodafone Bedava internet Yanımda’ya Hoş Geldin 5 GB Kampanyası

Yanımda uygulamasını henüz telefonuna yüklemediysen sende yükleyip Vodafone bedava internet kazanabilirsin. Kampanya şartlarına uygun olan aboneler gerekli işlemleri yapmaları halinde 1 haftalık 5 GB bedava internet kazanırlar.

Faturalı ya da faturasız Vodafone’a yeni gelen ses hattı aboneleri Vodafone Yanımda’yı telefonuna yükleyip giriş yaptığında 1 haftalık 5 GB internet kazanıyor.

Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi almanız gerekir..

Vodafone Bedava internet Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone bedava internet kazanmak isteyen faturasız aboneler yükle kazan kampanyasıyla bunu yapabilirler. Yanımda’ya özel TL yükleme hedefine ulaşan aboneler avantajlı hediyelerini kazanıyorlar.• Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasından size özel TL tekliflerini kontrol ederek öğrenebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Yeni Müşteri 15 GB Bedava internet Kampanyası

Faturasız yeni hat alan Vodafone ses hattı aboneleri için özel fırsatlar Vodafone’da. İlk ay kullanacağınız tarife Vodafone’dan, üstelik paketinize ek toplam 15 GB’a varan internet hediye edilir. Vodafone Faturasız Başlangıç Paket’inin içinde 35TL cep kredi yüklü halde aktif olur. Bu kredi ile 35TL’ye kadar olan tarifele içeriği ilk ay otomatik olarak yüklenecektir.

Yeni hat alarak gelen aboneler için 35TL krediye ek olarak, aylık 5 GB internet hediyesi de 3 ay boyunca paketlerini yenilemeleri halinde bedava internet hakkından faydalanabilirler. Kampanyaya katılmak için “HEDIYE5GB” yazıp 7000‘e ücretisz mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Bedava internet şehrine özel 24 GB kampanyası

Vodafone bedava internet 24 gb hediyesi şehrine özel kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Bu kampanya da yeni gelecek olan aboneler için geçerlidir. İzmir, Bursa, Mersin, Kayseri, Adana, Balıkesir, Denizli, Konya, Sakarya, Şanlıurfa, Samsun, Kocaeli, Diyarbakır’dan Vodafone faturalı hatta numara taşıma ya da yeni hat alarak gelecek olan ve faturasızdan faturalıya geçen herkese tarifesine ek 12 ay boyunca 2 GB hediye edilir.

Vodafone FreeZone Bedava internet kampanyası

Vodafone bedava internet kampanyaları diyince akla ilk gelen freezone’lular oluyor. Buradaki kampanyalardan Freezone’lular da yararlanabilirler. Vodafone FreeZone bedava internet paketlerini alarak dilediğiniz uygulamada istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.