Bedava internet

Turkcell’den Herkese 10 TL Veriyor Son gün 30 Kasım 2019

Turkcell’den Herkese 10 TL Veriyor Son gün 30 Kasım 2019

Turkcell aboneleri bu kampanya sayesinde 10 TL kazanıyorlar. Paycell uygulamasından tam 10 TL hediye para. Turkcell aboneleri yapacakları bir kaç küçük işlem ile bu hediyeyi kazanabilirler. Kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan hem faturalı hemde faturasız aboneler yararlanabilirler. Bu yazımızda Paycell uygulamasından tam 10 TL hediye para kampanyası hakkında bilgi paylaştık. Kampanya şartlarına uygun herkes bu fırsattan faydalanabilirler.

Paycell uygulamasından tam 10 TL hediye para kampanyası ile 10 TL kazanabilirsiniz.Kampanyadan sadece Turkcell aboneleri yararlanabilecektir. Farklı operatör müşterileri bu kampanyaya katılamayacaktır. Daha fazla fırsat için Turkcell bedava internet kategorisinde yer alan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Paycell uygulamasından tam 10 TL hediye para

16 Ekim 2019 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Paycell uygulamasından Financell ya da elektrik, su, doğalgaz gibi kurum faturasını ödeyen ya da İstanbulkart’ına bakiye yükleyen belli kriterlerdeki Turkcell aboneleri Google Play’de 1 hafta geçerli tam 10 TL hediye para verilir.

  • Google Play’de geçerli 10 TL 1 hafta geçerli olacaktır ve Turkcell Mobil Ödeme seçilerek yapılan alışverişlerde kullanılır. Bu sürede kullanılmayan hediye para geri alınır otomatik silinir.
  • Kampanyaya katılacak müşteri sayısı 10.000 ile sınırlıdır.

Paycell uygulamasından tam 10 TL hediye para kampanyası nasıl yapılır?

16 Ekim 2019 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Paycell uygulamasından Financell ya da elektrik, su, doğalgaz gibi kurum faturasını ödeyerek ya da İstanbulkart’ınıza bakiye yüklemesi yaparak katılım yapılabilir.

Hediye içerik 1 hafta geçerlidir. Kullanılmayan 10 TL hakkı 7 gün geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinecektir. En yeni kampanyalara katılarak fırsatlardan yararlanmayı unutmayın.

Güncel Turkcell kampanyaları, hediye dakika, sms ve internet için sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu sayede en iyi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.