Bildirimlerim

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB Bedava internet

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB Bedava internet

Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB Turkcell Bedava internet Kampanyası

Fatura öderken dahi hediye veren Gsm operatörü Turkcell Otomatik ödeme talimatı 5 GB bedava internet kampanyası ile abonelerine hediye veriyor. Verilen bu hediye gelecek olan tanımlama mesajından sonra kullanılabilir. Hediye hakları geçerlilik süresi içerisinde bütün uygulamalarda kullanılabilir. Mobil interneti hemen hemen her gün istisnasız kullanıyoruz. Gerek sosyal hesaplarımıza bakarken gerekse mesajlaşma ve arama gibi işlerimizi de internet vasıtasıyla yapıyoruz. Bu durum internetimizin erken bitmesine neden oluyor. Gsm operatörleri de kampanyalar yapıp hediyeler vererek müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyor. Bu kampanyalara katılmak için bazen ekstra işlem yapmamız gerekirken, bazen de hediyeler otomatik olarak hattımıza yüklenmiş oluyor.

Daha fazla hediye almak isterseniz Turkcell bedava internet yazısındaki bütün güncel kampanyalara katılabilirsiniz.

Faturalı hat kullanan aboneler bu kampanya sayesinde Turkcell bedava internet kazanabilirler. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar katılıma açık bir şekilde duracak. İlgili şartları yerine getiren müşteriler de bu sayede hediye internet kazanabileceklerdir.

blank

Turkcell Fatura Ödeme Bedava internet Nasıl Yapılır

Turkcell fatura ödeyerek bedava internet kazanmak için sadece otomatik ödeme talimatı vermeniz ve ilk fatura ödemesinin talimattan yapılması yeterli olur, ek bir katılım talebine ya da farklı bir işleme ihtiyaç yoktur. Hediye içerik otomatik tanımlanır.

Fatura Ödeme Hediye internet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Fatura ödeyerek bedava internet kazanacak olan aboneler, bireysel faturalı ses hattı kullanan ve 03.07.2019 tarihinden sonra ilk defa otomatik ödeme talimatı vermiş olan, daha önce bu kampanyadan faydalanmamış olan bütün müşteriler yararlanır. Rahat tarifede olan müşteriler de bu kampanyadan faydalanabilecekler.

Fatura Ödeme 5 GB Bedava internet Ne Zaman Gelir?

Kampanya şartlarını yerine getirdim ama internet henüz gelmedi diyenler için; fırsattan ilk fatura ödemesinin otomatik ödeme talimatından yapılması ile beraber faydalanabilirsin. Ekstradan bir katılım talebi göndermene gerek yok.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.