Bedava internet

Turkcell Instagram Ek internet Paketi

31 Ekim 2019
Turkcell Instagram Ek internet Paketi

Uygulamayı çok kullananlar için “Turkcell instagram internet paketi” kampanyası. Bu paketi satın alarak sadece Instagram uygulamasında geçerli 5 GB internet hakkına sahip olursunuz. Bu sayede instagram uygulamasını kullanırken mevcut tarife interneti yerine bu ek paketten kullanım gerçekleşir. İnstagram günümüzde en çok kullanılan mobil uygulama. Facebook ve Twitter’a göre bir çok artısı olduğundan dolayı mobil uygulamayı milyonlarca kişi kullanıyor. Tabi uygulama içinde paylaşılan videolar ve fotoğrafları görüntülediğimiz zaman bizlerin de mobil internetinden tüketim gerçekleşmiş oluyor.

Eğer internetin yetersiz geliyorsa Turkcell bedava internet sayfasında yer alan ücretsiz kampanyalara katılabilirsin.

İnstagrama özel sunulan bu ek internet paketini Turkcell noktalarından, SMS ile ve Hesabım’dan satın alabilirsiniz. Pos kanalı dışındaki kanallardan alınan paketler alındığı tarihten itibaren 30 gün sonra tekrar eder. Sadece faturasız aboneler paketi bir ayda maksimum 4 defa olmak üzere Pos kanalından satın alabileceklerdir.

Turkcell instagram ek 5 GB internet paketi nasıl yapılır?

  • Paketin fiyatı 10 TL’dir.
  • Satın almak için; INSTAGRAM yazarak 2200‘a gönder.
  • Gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra kullanmaya başlayın.

Turkcell instagram ek 5 GB internet paketi nasıl iptal edilir?

Paketi iptal etmemeniz halinde tekrar eder. Eğer paketi iptal etmek isterseniz aşağıdaki sms yöntemini kullanabilirsiniz.

  • Ek paket iptali için; IPTAL INSTAGRAM yazıp 2200’a göndermeniz gerekir.

Güncel kampanyalar, fırsatlar, indirimler, tarifeler ve paketler hakkında ilk siz haberdar olmak istiyorsanız sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.