Bedava internet

Turkcell Bedava internet Dergilik 1 GB Kampanyası

Turkcell Bedava internet Dergilik 1 GB Kampanyası

Turkcell Bedava internet Dergilik 1 GB Kampanyası sayesinde hediye GB alın.

Dergi okumayı sevenlere Turkcell’den kampanyalı Dergilik uygulaması. Kampanya sayesinde Turkcell Dergilik 1 GB bedava internet hakkıda kazanabilirsiniz. Uzun yıllardır Mobil hat hizmeti veren Turkcell teknolojiye ayak uyduran en iyi operatör diyebiliriz. Kendine ait çıkardığı mobil uygulamalar ile müşterilerine platinum hizmet veriyor. Bunun yanı sıra dünya genelinde milyonlarca kişinin kullandığı BiP uygulaması da yine Turkcell’e ait.

Güncel kampanyalara katılarak hediyeler alabilmek için Turkcell bedava internet sayfasında yer alan en yeni fırsatlara katılabilirsiniz.

Turkcell bedava internet, denilince ilk olarak akla mobil uygulamalar üzerinden alınan kampanyalar geliyor. Bu kampanyalardan biride Dergilik Uygulaması kampanyasıdır. Dergilik uygulaması kampanyasından faydalanabilmek için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekir.

Dergilik ile Tanışma 1 GB Kampanyası

Hediye 1GB kampanyasına katılım tamamen ücretsiz. Kampanyadan faydalanmanız için Dergilik uygulamasını yükleyip uygulamaya ücretsiz giriş yapılmanız gerekir.  Hediye haftalık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde bilgilendirme mesajı hattınıza iletilir.

Turkcell Dergilik Bedava internet Nasıl Yapılır?

  • Daha önce dergilik uygulamasını telefonuna yüklememiş olan aboneler yararlanabilir,
  • Dergilik Uygulamasını telefonuna yükle,
  • Giriş yap,
  • Hediye internet bir kaç dakika içerisinde hattına yüklenecektir.

Dergilik indirdim ama 1 GB hediye gelmedi

1 GB Internet hediyesine sahip olabilmek için öncelikle yukarıdaki şartlara uygun olmanız gerekir. Kampanyaya katılmak için ilk şart Dergilik uygulamasını telefonuna yüklemendir, Dergi indirmene gerek yok. Buna ek olarak, son 1 yıl içinde Dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapmış olmanız gerekir. Yani son 365 gün içinde bu uygulamaya giriş yapmamış olmanız gerekmektedir. Bu kampanyadan her bir abone sadece 1 defa faydalanabilir. Bu nedenle daha öncesinde kampanyaya katılanlar tekrar faydalanamazlar.

Turkcell bu ve buna benzer bir çok kampanya ile müşterilerine hizmet veriyor. Bu tür kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutma.

Dergilik Uygulamasını Nereden Yükleyebilirim?

Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Uygulamayı uygulama mağazanızdan yani Google Play ya da App Store mağazalarından telefonunuza yükleyebilirsiniz. Hoşunuza giden dergileri de buradan indirerek istediğiniz zaman istediğiniz yerde okuyabiliyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.