Bedava internet

Türk Telekom Tamamla 10 GB internet 15 TL

11 Kasım 2019
Türk Telekom Tamamla 10 GB internet 15 TL

Mevcut internet hakları yeterli gelmeyen Türk Telekom aboneleri bu kampanya sayesinde internet haklarını 10 GB’a tamamlayabiliyorlar. Türk Telekom Tamamla 10 GB internet kampanyasıyla İnternet Özgürlüğünü 10GB’a Tamamlamanın şimdi tam sırası. 4.5G sim kart ve cihaz kullanan abonelere özel internet kampanyasıdır.

Ek bir ücret ödemeden güncel kampanyalar ile hediye internet almak için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edin. Burada size uygun olan kampanyalara katılarak hediyenizi alabilirsiniz.

4.5G kullanan abonelere özel ayda 15 TL’ye, 12 ay ek pakette kalma sözü verenlere ek internet ile internetinizi 10GB’a tamamlayabilirsiniz.

İnternet Özgürlüğünü 10GB’a Tamamlamanın Tam Sırası

10GB’a tamamla kampanyasından; 4.5G’ye uyumlu cihazı ve simkartı olan, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak paketleri haricindeki 3 GB ve üstü internet içeren tarifelerde olan bütün aboneler kaydolabilirler.

Paketin fiyatı tarifeye ek ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonunda ise paket ücreti 25TL’dir. Pakette 12 ay kalma sözü vermeyen aboneler bu ek paketten faydalanırken indirim alamazlar.

Kampanyaya sadece 1 defa kayıt olunabilir.

Türk Telekom Tamamla 10 GB internet Nasıl Yapılır?

Paketi satın alabilmek için aşağıdaki sms yöntemini kullanabilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak kayıt olabilirsiniz.

  • Satın almak için TAMAMLA 10GB yazıp 5555‘e gönderin.
  • Tekrar eden bir pakettir, her fatura kesim tarihinizde yenilenir ve internetinizi 10 GB’a tanımlar.

Bu paket size ekstradan 10 GB vermez. Örneğin; 4 GB internet olan tarifenizi 15 TL karşılığında 10 GB’a tamamlamanızı sağlar.

Bu interneti aldığınızda yapacağınız kullanımlar ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajları hattınıza iletilir. Mevcut tarifenizin interneti yetersiz geliyorsa bu kampanya ile internetini 10 GB’a tamamlayabilirsiniz.

Bildirimleri kabul edin Türk Telekom kampanyaları, tarifeleri, cihaz kampanyalarından ilk siz haberdar olun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.