Bedava internet

Türk Telekom Bedava Internet

Türk Telekom Bedava Internet

2021 Türk Telekom bedava internet paketleri ile hem ücret ödemezsiniz hem de hediye GB’lar alırsınız. Hem faturalı hem de faturasız abonelerin ücretsiz bir şekilde yararlanabileceği birçok kampanya bulunuyor. Her yıl Ramazan ve Kurban bayramları için de farklı kampanyalar düzenlenip hediyeler dağıtılıyor.

Faturalı ya da faturasız bir Türk Telekom hattı kullanıyorsunuz. bu kampanyalardan faydalanarak hediyeleri almak mümkün. Kampanyaların bazıları uygulamalardan yapılırken bazıları içinse paket yükleme ya da SMS yöntemi kullanılıyor. Eğer tarifinizi kullanırken paketiniz yeterli gelmiyorsa bu tür operatör kampanyalarına katılabilirsiniz. dikkat etmeniz gereken tek şey kampanyaya dahil olmak için Şartlara sahip olup olmadığınızı kontrol etmek olacak.  Burada paylaşılan kampanyalar ile alakalı detaylar yer almaktadır. İsterseniz buradan Türk Telekom kampanyalar sayfasını ziyaret ederek kampanyaları resmi sayfadan da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nı telefonunuza yükleyip , uygulamaya giriş yapın Sil Süpür oyununu oynayın ve hediyeleri silip süpürerek dakika, sms ve internet hediyelerini kazanın. Uygulamayı telefonunuza yüklemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Android için: Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması
İos için: Online İşlemler

Türk Telekom Bedava internet veren Uygulamalar 2021

Türk Telekom Bedava internet veren Uygulamalar isimleri
Türk Telekom Bedava internet veren Uygulamalar 2021

Bu operatörün çok fazla uygulaması olmadığından uzun bir liste yapamayacağız. Fakat yine de Online İşlemler uygulaması ile nasıl hediye alabileceğinizi anlattık.

  • Online İşlemler uygulaması ile hediyeler almak
  • Uygulamadan Sil Süpür kampanyasına giriş yapıp farklı hediyeler alabiliyorsunuz
  • Eba
  • BTK Akademi 6 GB Hediye

Türk Telekom Bedava internet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 10 GB
Türk Telekom Bedava internet Nasıl Yapılır 2021

Herkesin merak ettiği şeylerden biri internet hediyesini nasıl alabilirim? Bazı kampanyalara SMS yoluyla, bazılarına yükleme yaparak, bazılarına ise uygulamadan katılabiliyorsunuz.

Hediye almak isterken öncelikle, kampanyanın detayına dikkat edin. Örneğin sadece faturalı hatlar için olan bir kampanyaya faturasız hat aboneleri katılamazlar. Son katılım tarihi dolan kampanyalara da katılamazsınız. Türk Telekom ücretsiz internet nasıl yapılır şimdi ona bakalım.

Selfy Bedava İnternet 2021 Hediyesi

blank
Selfy Bedava internet hediyesi

Gençlik kanalı olan Selfy’de gençlere özel tarifeler ve kampanyalar bulunmaktadır. Buradaki kampanyalardan sadece Selfy’liler yararlanabiliyorlar. Genç kanalı olan Selfy tarifesi kullananlar da hediye GB alabiliyor. Gençler için hem faturalı hem de faturasız tarifeler Selfy’de. Ayrıca yine Faturalı ve Hazır kart aboneleri için hediyeler de mevcut.

Selfy’den Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Whatsapp ve BiP uygulamalarını kullanırken internetinizden düşmesin. Yurt içindeyken, bedava kullanım hakkınız 1024 MB’a ulaştığında bağlantı hızı 128 Kbps’e düşer. Faturalı hat sahipleri için fatura kesim tarihine kadar; faturasız hat sahipleri için 30 gün sonuna kadar bu  hızla kullanıma devam edebilirler. Eğer mevcutta farklı bir internet paketiniz varsa bu paketten yüksek hızda kullanıma devam edersiniz.

  • Kampanyaya katılmak için: ANLIK MESAJLASMA yazarak 4545’e sms gönderin.

Kampanya detayına buradan bakabilirsiniz.

Selfy’li Geceler Kampanyası

Hattına bir defada 30 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız Selfy tarife kullanıcıları, arkadaşlarıyla her gün 21.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında ücretsiz konuşup mesajlaşma hakkına sahip oluyorlar. İnternet hediyesi olarak Twitter ve Facebook internet sitelerinde yapacağınız internet harcamasında geçerli 30 günlük toplam 250 MB ve diğer internet sitelerinde kullanabileceği 25 MB ücretsiz kullanım hakkı içeren Sosyal Mini Paketi hediye olarak kazanırlar.

Türk Telekom Faturalı Bedava internet 2021 Kampanyası

Türk Telekom bedava internet, faturalı hat kullanan abonelerin yapabileceği kampanyalar da mevcut. 4.5G Faturalı Türk Telekom abonesi 30 GB bedava internet hediyesi ile 1 ay boyunca geçerli 30 GB ücretsiz internete sahip olabilirsiniz. Kampanyadan 16.07.2019 tarihinden önce Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya şartlarına uygun olan faturalı aboneler yararlanabilir. 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim karta çevirip, daha sonrasında 4.5G 30GB yazıp 5555‘e gönderin.

Bu kampanyaya BİMcell, POCELL,Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data paketlerinde olan faturalı aboneler ilgili kampanyaya kayıt olamayacak ve hediyeden faydalanamayacaktır.

Türk Telekom TL Yükleme Kampanyası 2 Hafta Geçerli 5 GB Hediye

blank
Türk Telekom Yükleme Kampanyası

Kampanya geçerlilik süresi: Kampanya 01.02.2021 – 02.03.2021 tarihlerinde geçerlidir.

Türk Telekom faturasız aboneler HalkBank aracılığı ile belirtilen tutarda yükleme yapmadan önce HALKBANK yazıp 5555‘e mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirler. Kayıt olduktan sonra belirtilen miktarda yükleme yaparak 2 hafta geçerli 5 GB bedava internet paketine sahip olursunuz.

Türk Telekom Bedava internet Paketleri

Aşağıdan güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Hat Abone, Müşteri Bedava internet

Türk Telekom bedava internet kazanma işlemi ilk hat taşıma ya da yeni hat alımı ile başlar. Diğer operatörlerde olduğu gibi yeni gelen müşterilerine Türk Telekom bedava internet verir. Bu kampanyaların olup olmadığını hat taşıma ya da yeni bir hat alırken çalışanlara sorarak teyit edebilirsiniz.

Türk Telekom 100 GB Bedava İnternet

Düşününce imkansız gibi gelse de böyle bir kampanya da mevcut. Bu kampanyadan ev interneti bağlatan Türk Telekom aboneleri yararlanabiliyor. Örnek verecek olursak zaman zaman yapılan kampanyalar ile yeni gelenlere ev interneti ilk ay ücretsiz oluyor. Bu sayede müşterileri ilk ay fatura ödemeden bedava ev interneti kullanabiliyorlar.

Türk Telekom E-fatura 1 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet alın ayrıca kağıt israfına son verin. Kağıt israfını önlemek için elektronik faturaya geç. Faturaların artık mail adresine gelsin. Sende 1 gb bedava internet kazan. E-fatura aboneliğinizi başlatıp faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden takip edin, aynı zamanda kağıt israfını önleyip doğaya katkıda bulunun. Kampanyaya katılmak için: 1GB e-mail adresinizi yazıp 3008‘e gönderin.

Burada paylaşılan bütün kampanyalar turktelekom.com.tr‘den alınmıştır. Bildirimlerim internet sitesi güncel kampanyaları tek başlık altında paylaşarak mobil kullanıcıların hediye almasını hedeflemektedir. Kampanyalara katılırken yapacağınız hatalı tuşlamalardan katılım yapmaya çalışan kişi sorumludur. Hediye internet almak için kampanyaya katılmadan önce Türk Telekom çalışanlarından da bu kampanya ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.