Bedava internet

Türk Telekom Bedava internet Paketi

Türk Telekom Bedava internet Paketi

İnternet paketi bittiğinde akla ilk gelen şey Türk Telekom’un bedava internet verip vermediğidir. Gerek faturalı olsun gerekse faturasız, Türk Telekom bedava internet paketi almak mümkün.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanmak için her zaman güncel fırsatları takip etmeniz gerekir. Sayfa yazarları olarak burada sizin için en güncel Türk Telekom bedava internet paketleri paylaşılacaktır. Bu sayede uygun olduğunuz kampanyalara katılarak ücret ödemeden internet kullanabilirsiniz. Bu kampanyalara katılım bazen sms yöntemiyle bazen de uygulamalar üzerinden yapılabilir. Bu nedenle alt kısımda belirtilen kampanya katılım şartlarını eksiksiz yerine getirmeniz gerekir.

Yeni Kampanyalar

Yeni kampanyalar ile Türk Telekom internet hediyesi almak daha kolay. Diğer kampanyalara da göz atmanızı öneririz. Yeni yeni fırsatlar ile abonelerine hizmet veren GSM operatörü en fazla hediyeyi Online İşlemler uygulamasından katılabildiğimiz kampanyası ile veriyor. Bu kampanya da bazen Whatsapp ta geçerli bedava internet bazense bütün uygulamalarda kullanabileceğimiz GB içeriklerini veriyor.

  • Online İşlemler uygulamasına giriş yapın.
  • Uygulamadan Sil Süpür kampanyasına giriş yapın ve hediyeleri silip süpürün.

[su_spoiler title=”Diğer Bedava internet Kampanyaları” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]

Türk Telekom Bedava internet Nasıl Yapılır?

Burada paylaşılan kampanyalar 2020 yılında da faydalanabileceğiniz hediye içerikleri göstermektedir. Kampanyalar Gsm operatörünüz tarafından yapılmaktadır.

Türk Telekom 10 GB

Türk Telekom 10 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom’un yapmış olduğu bedava internet hediyelerinden biri de 10 GB bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde ücretsiz internet paketi kazanabilmek için telefonunuzun sms bölümünden 5555’e “GIGA” yazıp SMS olarak göndermen yeterli olacaktır. Hattınıza Türk Telekom tarafından gelecek olan hak tanımlama mesajının ardından haftanın 2 günü bedava internet kullanabilirsin.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom bedava internet, kampanyalarından biri de Selfy kampanyalarıdır. Bu fırsatlar sayesinde Genç kanalı olan Selfy tarife kullanıcıları da hediye GB alabilirler. Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı olan ve Selfy’li tarifesi kullanan aboneler mor paketlerden birini kullanmaları halinde Türk Telekom bedava internet kampanyasından yararlanabilir. İlk adım olarak hattınıza 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmalısınız. Yükleme yaptıktan sonra ise 4545’e “MOR HEDİYE” yazıp mesaj göndermeniz halinde bedava internet paketinizi mobil hattına yüklenir.

Türk Telekom 30 GB

Türk Telekom Faturalı Bedava internet 2020 Kampanyası

Türk Telekom bedava internet, faturalı hat kullanan abonelerin yapabileceği kampanyalar da mevcut. 4.5G Faturalı Türk Telekom abonesi 30 GB bedava internet hediyesi ile 1 ay boyunca geçerli 30 GB ücretsiz internete sahip olabilirsiniz. Kampanyadan 16.07.2019 tarihinden önce Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya şartlarına uygun olan faturalı aboneler yararlanabilir. 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim karta çevirip, daha sonrasında 4.5G 30GB yazıp 5555‘e gönderin.

Bu kampanyaya BİMcell, POCELL,Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data paketlerinde olan faturalı aboneler ilgili kampanyaya kayıt olamayacak ve hediyeden faydalanamayacaktır.

Türk Telekom 1 GB Faturasız Bedava İnternet 2020

Kredi kartı ya da banka kartı ile Türk Telekom resmi internet sitesi aracılığıyla 15 TL ve üzeri TL yükleme işlemi sonucunda 1 GB haftalık kullanımların için internet kazanırsın. Bu 1 GB bedava internet kampanyasından faturasız aboneler yararlanabilir. (Bu kampanya dönem dönem açılan bir kampanyadır. Kontrol etmeden yükleme yapmayın.)

Türk Telekom Yeni Hat Abone, Müşteri Bedava internet

Türk Telekom bedava internet kazanma işlemi ilk hat taşıma ya da yeni hat alımı ile başlar. Diğer operatörlerde olduğu gibi yeni gelen müşterilerine Türk Telekom bedava internet verir. Bu kampanyaların olup olmadığını hat taşıma ya da yeni bir hat alırken çalışanlara sorarak teyit edebilirsiniz.

Türk Telekom 100 GB Bedava İnternet

Düşününce imkansız gibi gelse de böyle bir kampanya da mevcut. Bu kampanyadan ev interneti bağlatan Türk Telekom aboneleri yararlanabiliyor. Örnek verecek olursak zaman zaman yapılan kampanyalar ile yeni gelenlere ev interneti ilk ay ücretsiz oluyor. Bu sayede müşterileri ilk ay fatura ödemeden bedava internet kullanabiliyorlar.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyaları arasında en fazla kullanılan kampanyalar arasında yerini almıştır. Bu kampanya ile maksimum kazanabileceğiniz internet miktarı haftalık 30 gb bedava internet paketidir. Maksimumdan kasıt internet miktarıdır. Kampanyaya, fırsat süresi boyunca katılabilirsiniz. Kampanyaya katılabilmek için Online İşlemler uygulamasını telefonunuza yüklemeyi unutmayın.

Türk Telekom Yaz Kampanyası 10 GB Hediye internet

Yaz tatili boyunca evindeki interneti kullanamayan Prime kullanıcılarına cep hatlarına 3 ay boyunca 10 GB bedava internet.

  • Prime’la 10 GB, Prime’la 15 GB ​ve Prime’la 20 GB paketlerine gelen
  • Aktif bir Türk Telekom evde internet aboneliği olan
  • Veri İşleme İzni veren müşteriler

SMS ile CEPTE YAZ boşluk TCKN yazıp 5555’e göndererek kampanyaya katılım yapabilirler.​

Türk Telekom E-fatura 1 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet alın ayrıca kağıt israfına son verin. Kağıt israfını önlemek için elektronik faturaya geç. Faturaların artık mail adresine gelsin. Sende 1 gb bedava internet kazan. E-fatura aboneliğinizi başlatıp faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden takip edin, aynı zamanda kağıt israfını önleyip doğaya katkıda bulunun. Kampanyaya katılmak için: 1GB e-mail adresinizi yazıp 3008‘e gönderin.

Burada paylaşılan bütün kampanyalar turktelekom.com.tr’den alınmıştır. Bildirimlerim internet sitesi güncel kampanyaları tek başlık altında paylaşarak mobil kullanıcıların hediye almasını hedeflemektedir. Kampanyalara katılırken yapacağınız hatalı tuşlamalardan katılım yapmaya çalışan kişi sorumludur. Hediye internet almak için kampanyaya katılmadan önce Türk Telekom çalışanlarından da bu kampanya ile alakalı bilgi alabilirsiniz.[/su_spoiler]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.