Bildirimlerim

Türk Telekom Selfy 5 GB Tarifesi

01 Kasım 2019
Türk Telekom Selfy 5 GB Tarifesi

Sadece Selfy’li gençlerin yararlanabileceği Türk Telekom Selfy 5 GB Tarifesi ile alakalı bütün detaylara buradan ulaşabilirsin.

Gençler için Türk Telekom Selfy kanalı var. Bu kanal aracılığı ile Selfy’nin 5 GB paketi gibi bir çok uygun fiyatlı tarifeden yararlanabilirsiniz. Türk Telekom içerik bazlı bol tarifeler çıkarmaya devam ediyor. Yeni aboneler için yaptığı kampanyalar ve mevcut aboneler için sunduğu fırsatlar oldukça güzel. Türk Telekom’lular genel anlamda uygun fiyatlı olduğundan dolayı bu operatörü tercih ediyor. Bir kısım kullanıcı ise paket içeriği bol olduğundan bu gsm operatörünü tercih etmiş durumda.

Güncel kampanyalardan yararlanarak hediye almak için Türk Telekom bedava internet sayfasında yer alan fırsatlara katılabilirsin.

Selfy’nin 5 GB Tarifesi

Paketteki yurt içi dakika, SMS’ler ve internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. 30 gün içinde dakikalarını, SMS’lerini ve internetini kullanman gerekir. Paketindeki dakikaların, SMS’lerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMS’in ve internet hakkın bulunmuyorsa tarifen üzerinden ücretlenirsin. Kullanılmayan paket hakları geçerlilik süresinden sonra silinir.

Türk Telekom Selfy 5 GB Paketi

Selfy’de internetini bol ve rahat harca. Türk Telekom’da gençlerin katılacağı Selfy kanalı ile indirimli ve avantajlı tarifeler yer alıyor. Bu tarifelerden yararlanabilmek için Selfy’li olmak şart. Selfy’nin 5GB tarifesinde ayda 23 TL karşılığında 5 GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS kullanım haklarına sahip olursun. Yeni Selfy’nin 5 GB tarifesi sadece faturasız aboneler içindir.

Son 30 gün içinde numara taşıma ya da yeni hat alıp Türk Telekom’a gelip faturasız Selfy’nin 5GB Paketi’ne kayıt olursanız; paketten ayda 23 TL’ye faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’nin 5 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Tarifenin nasıl yapılacağına dair bilgiler, kullanım hakları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Selfy’nin 5GB Paketi
Ne Öderim?23 TL/Ay
Ne Alırım?

Her Yöne 750 Dakika+Her Yöne 5000 SMS+5 GB Cepten İnternet 
Nasıl Alırım?SELFY 5GB Yaz 4545’e gönder

Faturasız ses hatlarının kullanabileceği bu tarifenin kullanım hakları devretmez ya da durma özelliği bulunmamaktadır. Paket hakları sadece yurt içi yönüne geçerlidir.

Türk Telekom Gsm operatörüne ait güncel kampanyalar, hediyeler ve indirimler için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.