Bildirimlerim

Türk Telekom internet Yükleme Kartları

12 Kasım 2019
Türk Telekom internet Yükleme Kartları

Türk Telekom internet yükleme kartları ile 10 TL karşılığında 2 GB internet sahibi olabilirsiniz. Böylece çok uygun fiyata internet kullanımını da gerçekleştirebilirsin. Türk Telekom internet yükleme kartları ile 2 GB internet paketini sadece 10 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Acil kullanımı için bu internet yükleme kartları oldukça işinize yarayacak.

Daha öncesinde diğer operatörlerde de bu tür hizmetler görmüşsünüzdür. Fakat Türk Telekom’un bu kampanyası diğer operatörlere göre çok daha ucuza internet paketi kullanmamıza olanak sağlıyor. Cepten faturasız mobil internet kampanyasından faydalanmak istediğinizde bu kartları kullanmanız yeterli. İnternet yükleme kartlarını sadece Türk Telekom faturasız aboneler kullanabilirler. Mevcut ya da yeni faturalı aboneler bu hizmetten faydalanamazlar.

Ücret ödemeden güncel kampanyalardan faydalanmak için Türk Telekom Bedava internet kategorisindeki fırsatlara bak.

Türk Telekom İnternet Yükleme Kartları Kampanyası

İnternet keyfi artık internet kartları ile bireysel mobil faturasız hat sahibi kullanıcıların her an cebinde cüzdanında taşınabiliyor.

​​

Günlük100 MB İnternet Paketi1 TL
Günlük 1 GB İnternet Paketi5 TL
Haftalık1 GB İnternet Paketi7 TL
Haftalık 2 GB İnternet Paketi 10 TL

Bu paketten Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL haricindeki bireysel faturasız paketleri kullanan kullanıcılar ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki faturasız bireysel mobil hat sahibi müşteriler bu kartlardan yararlanabilirler.

İnternet Yükleme Kartlar Nerede Satılır?

Türk Telekom cep merkezlerinden dilediğiniz internet kartını ücreti karşılığında satın alabilirsiniz. Olmadık anlarda internetiniz bitiyorsa bu kartlar tam sana göre.

Kullanılmayan internet kartı iptal olmaz. Ta ki siz kullanana kadar. Bir defa kullanılan internet kartları ardından otomatik olarak iptal olacaktır. İnternet kartı nasıl yüklenir diye merak ediyorsanız kart üzerinde bu bilgiler yer alıyor. Kampanya ile alakalı güncel bilgilere https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/internet-yukleme-kartlari.aspx bakabilirsiniz.

Güncel kampanyalar, paketler ve tarifeler ile alakalı haberler için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.