Haberler

Web Nunu Giriş 2024 Instagram Gizli Profil Görme

Başlıklar

Web nunu giriş yap, Instagram Web nunu postegro gizli hesap görme yöntemleri arasında sıklıkla kullanılmaktadır. Mobil uygulama üzerinden çalışan bu uygulama ile gizli hesapları görmek mümkün hale geliyor. Gizli hesapların profil fotoğrafına bakabilir, gönderilerini inceleyebilir hikaye ve arkadaşlarına da bu uygulama sayesinde bakabilirsiniz.

Web Nunu Giriş

NuNu Web, postegro uygulamasının yeni bir sürümü olarak yayınlanmıştır. Bu uygulama sayesinde istediğiniz profilin hikayelerini ya da öne çıkan fotoğraflarını görüntüleyebilir, kaydet veya paylaşma seçeneklerini de kullanabilirsiniz. İstediğin gizli profil olan birini ara profilini gör. İstediğiniz fotoğrafları görüntüleyin, videoyu oynatın. nunu web giriş yaptıktan sonra fotoğraf ve videoların sağ üst kısmında bulunan Kaydet butonuna dokunarak gönderileri kaydetmekte mümkündür.

Özellikleri

  • Profili kim takip ediyor
  • Gizli Instagram profillerini görüntüle
  • Hesabınızı izleyenleri görün
  • İnstagram yayınları, vurguları, hikayeleri
  • Fotoğraf veya video indirmeleri
  • Profil fotoğrafını büyültme özelliği

Gibi bir çok özellik vardır. Bu uygulama ile gizli olan bir profili arkadaşınızmış gibi stalk’lamak mümkün hale geliyor. Profil fotoğrafı, video, gönderiler, öne çıkanlar, takip ettiği kişiler ve takip edilenlere bakabilirsiniz.

Not: Bu uygulama Instagram ile bağlantılı değildir. 3. Parti bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanabilmek için bir Instagram hesabına gereksinim vardır.

Web Nunu İndir 2024

webnunu indir konusu da sıklıkla aranan konulardan biridir. Bu uygulama 3. parti bir uygulama olduğundan kullanırken, sahte bir Instagran hesabı ile giriş yapın. Yani kullanılmayan bir hesap ile bu uygulamayı kullanmanız ya da alternatif yöntemleri incelemenizi öneririz. Alternatif yöntemler için Instagram gizli hesap görme sayfasına bakabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için çeşitli apk indirme sitelerine bakabilirsiniz. Uygulamanın şuanda yalnızca Android sürümü mevcuttur ve Google Play benzeri çeşitli uygulama mağazalarında bulunmaktadır.

Web Nunu Çalışıyor Mu?

Web nunu postegro kapandıktan sonra çıkmıştır ve halen daha aktif bir şekilde çalışmaktadır. Ancak yalnızca Android cihazlara indirilebiliyor. Aynı zamanda kullanabilmek için Instagram hesabı ile giriş yapılması gerekmektedir.

Web Nunu App

Instagram gizlilik hesap görme işlemi için birçok mobil uygulama vardır. Bu mobil uygulamalar yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi Instagram’dan bağımsızdır ve 3. parti uygulamalardır. Bu uygulamaları kendi hesabınızla kullanmanız önerilmez. Bunun yerine boş ve kullanılmayan bir hesap ile bu tür uygulamaları deneyebilirsiniz. nunuweb gibi uygulamalardan dolayı yaşanacak problem kullanıcı sorumluluğundadır.

Web Nunu Açılmıyor

Web nunu net uygulaması bazı zamanlar açılmayabiliyor. Bunun nedeni ise uygulamanın güncel olmayışı. Uygulamanın güncel versiyonunu yükleyerek kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Web nunu giriş yapmıyor hata veriyor problemi yaşayanlar mevcut uygulamayı güncellerse problem çözülecektir.

Web nunu ile Gizlilik ayarları açık hesapların gönderilerini, hikayelerini ve takip ettiği kişiler ile takipçilerine bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu