Bildirimlerim

Vodafone Yenilenen 8 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

25 Ekim 2019
Vodafone Yenilenen 8 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Faturasız Vodafone yenilenen 8 GB tarifesi en çok talep gören paketlerden biri. Çok talep görmesinin nedeni ise paketin yenileniyor olması. Yani 1 ay içerisinde birden fazla defa satın alabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz an paketinizi yenileme özelliği ile tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bu yazımızda Vodafone yenilenen 8 GB tarifesi nasıl yapılır konusu hakkında bilgiler paylaştık.

Vodafone yenilenen 8 GB paketi içerik bakımından faturalı tarifelere benziyor. 750 dakika konuşma süresi, 250 adet heryöne sms hakkı ve 8 GB internet bir arada.

VODAFONE YENİLENEN 8 GB

Yenilenen 8 GB tarifesi Vodafone Faturasız aboneler için sunulan tarifedir. Yeni abone ya da eski abone fark etmez, Yenilenen tarifelerden bütün Vodafone faturasız aboneler faydalanabilirler. Tarife içeriğinde yer alan dakikalar yurtiçi her yönedir, özel servis aramaları, Kıbrıs ve yurtdışı aramaları için geçerli olmayacaktır. Fakat 444’lü numaralara ve 1’le başlayan ücretli 3 haneli numaralara yönüne yapılan aramaları kapsamaktadır.

VODAFONE YENİLENEN 8 GB PAKETİ NASIL YENİLENİR?

YENILENEN yazarak 7000‘e sms gönderip tarife içeriğini tekrar yenileyebilirsiniz. Paket fiyatı 35 TL’dir. Yenileme fiyatı da yine 35 TL olarak müşterinin faturasız hattından düşecektir. Hattınızda yeterli TL bakiyesi bulunmuyorsa yenileme işlemi o an gerçekleşmez.

VODAFONE YENİLENEN 8 GB PAKETİ NASIL YAPILIR?

Tarifeye geçiş yapmak için faturasız hat kullanıyor olmanız gerekir.

  • YENILENEN8 yazıp 7000’e sms göndererek pakete geçiş yapabilirsiniz
  • Hattınızda yeterli bakiye varsa tarife aktif hale gelir
  • Gelecek olan onay mesajından sonra kullanmaya başlayın
  • Kullanılmayan haklar geçerlilik süresi sonunda silinir
  • Tarife 1 aylıktır
  • İptal etmediğiniz sürece her ay yükleme yaparak kullanabilirsiniz
  • Paket Fiyatı 35 TL’dir

Vodafone Mobil İnternet Nasıl Doğru Kullanılır?

Mobil internet kullanımı avantajlı bir şekilde gerçekleştirildiğinde hayatları inanılmaz derecede kolaylaştırmaktadır. Bu alanda öncelikle bilgi erişimi insanların gittiği her yere gelmektedir. Bilgi erişimi denince akla akademik makaleler gelmemelidir. Örneğin online yol tarifi almak da bilgi erişimi konusunun kapsamındadır. Fakat avantajlardan yararlanabilmek için mobil internet kullanımının doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi hallerde mobil internet insanlara eziyet aracı haline gelebilmektedir.


Bireyler doğru mobil internet kullanımını ancak zararlı uygulamalardan uzak kalarak sağlayabilmektedir. Aksi hallerde cihazlar da internet bağlantısı da bir hayli yavaşlamaktadır. Cihazların yavaşlama nedeni internetten indirilen yüksek boyutlu uygulamalardır. Mobil internet kullanımını yavaşlatan en mühim şey ise VPN kullanımıdır. Pek çok kimse sitelere giriş engellemelerinden kurtulmak için bahsedilen programları kullanmayı tercih etmektedir. Ancak bu tür programların iyi bir şekilde seçilmesi çok önemlidir. Aksi hallerde internet hızının yavaşlamasından ziyaret edilen sitelerin kayıt altına alınmasına kadar devam eden pek çok farklı istenmeyen sonuçla karşı karşıya gelinebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.