Bildirimlerim

Vodafone Yanımda Davet Et Kazan 9 GB Bedava internet

Vodafone Yanımda Davet Et Kazan 9 GB Bedava internet

GSM operatörleri arasında en çok kampanya yapanlar arasında ilk akla gelen Vodafone oluyor. Fiyat ve yaptığı kampanyalardan dolayı çok tercih edilen operatörlerden birisi olan Vofafone, abonelerine farklı kampanyalar ile bir çok faydalı hediyeler veriyor. Vodafone gsm operatörü tarafından yapılan son kampanyalardan biride, müşteri sayısını arttırmak için düzenlendi. Vodafone müşterileri, arkadaşlarını Vodafone ile tanıştırıp bedava internet kazanıyorlar. Bu yazımızda Vodafone Yanımda Davet Et Kazan 9 GB Bedava internet kampanyasıyla ilgili  detaylı bilgi vereceğiz.

Türkiye’de ve dünyada hizmet veren en büyük gsm firmalarından birisi olan Vodafone, yaptığı yeni kampanya sayesinde abonelerine bedava internet dağıtıyor. Yapılan bu kampanya dahilinde Vodafone müşterisi olan kişileri arkadaşlarını da Vodafone’lu yapmaları halinde bedava internet kazanırlar. Kampanyada verilen bedava internet miktarı ise  9 GB olarak düzenlenmiştir. 3 ay geçerli olan bu 9 GB interneti istediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

VODAFONE ARKADAŞINI DAVET ET BEDAVA İNTERNET NASIL YAPILIR?

Vodafone, yaptığı Arkadaşını Davet et kampanyasından faydalanmak için ilk önce mobil hat kullanıcılarının cep telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını yüklemesi gerekiyor. Vodafone Yanımda uygulamasını yükledikten sonra yapılacak işlemler ise şu şekilde;

  • Vodafone yanımda uygulamasını açtığınızda en üstte Davet Et Kazan kampanyası bulunuyor, buna dokunun
  • Ardından açılan sayfada Arkadaşını Davet Et butonuna dokun
  • Çıkan yeni ekranda davet edeceğin arkadaşına davet mesajını gönder
  • Arkadaşına gönderdiğin link ile arkadaşın Vodafone’lu olursa bedava internet kazanırsın.

VODAFONE DAVET ET KAZAN HEDİYE İNTERNET

Kampanya dahilinde verilecek olan internet hediyeleri, link üzerinden başvuran davet edilen abonenin internet üzerinden aktivasyonu tamamladıktan sonra otomatik olarak hem davet edenin hem de yeni gelen abonenin hattına tanımlanacaktır.

  • Aboneler sınırsız sayıda arkadaşını davet edebilirler.
  • Kampanyanın aktif olması halinde hem davet ede hem de edilen 3 ay boyunca kullanabileceği 9 GB bedava internet hakkına sahip olurlar.

Promosyonlar; ilgili koşulları sağladıktan sonra 48 saat içinde yüklenir. Kazanacağın promosyon internet hakkı sadece yurtiçinde geçerlidir. Esnaf kampanyasında geçerli olabilmesi için davet edilen kişinin gelir idare bakanlığı sisteminde iş yeri sahibi olarak görünmesi gerekir. Esnaf kampanyası özelinde bulunan migros çeki kodları Vodafone yanımda uygulamasının içinden alınacaktır. Hediye hakkı 31 Ekim 2019 tarihinde yüklenecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.