Bildirimlerim

Vodafone Kolay Paket 18 Paketi Çok internet kullananlar için

08 Kasım 2019
Vodafone Kolay Paket 18 Paketi Çok internet kullananlar için

Vodafone kolay paketler önce ücreti ödenir, sonrasında paket alınır. Bu paketi satın almak için kontör kullanılmaz. Ya bayiden ödeme yaparak almanız gerek, ya da internet sitesi üzerinden kredi kartınız ile alabilirsiniz. Sadece Vodafone faturasız abonelerin yararlanabileceği kolay 18 GB Paketi. Bu paketi yalnızca Vodafone Yanımda uygulamasından satın alabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket 18, çok az bilinen paketlerden biri olan Kolay Paket 18’i sms yöntemi ile ya da müşteri temsilcisini arayarak satın alamazsınız. Bu paket sadece Yanımda uygulamasından ya da Vodafone Mağazalarından satın alınabiliyor. Bol bol internet kullanmak istiyorsan ve faturasız bir Vodafone müşterisiysen bu paketten yararlanabilirsin.

Vodafone Kolay Paket 18 Paketi

Bol bol internete ihtiyacın varsa 750 dakika ve 1000 adet sms hakkı ile bu paket bütün gereksinimlerini karşılayacaktır. Ek bir paket olarak yapabileceğiniz kolay paketler arasında yer alan 18 Paketini ücretini ödeyerek Vodafone cep merkezlerinden satın alabilirsiniz. Vodafone cep merkezinden satın alırken ücret ödediğini için herhangibir TL bakiyesi düşüşü yaşamazsınız.

Tarifeyi hattınıza gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra kullanabileceksiniz. Satın aldığınız Kolay Paket kullanım hakları 28 gün boyunca geçerlidir. 28 gün dolduktan sonra kullanımlar devretmez; tekrar satın almak gerekir.

Vodafone Kolay Paket 18 Paket Nasıl Yapılır?

internet hakkı18 GB
Dakika750 dakika
SMS 1000 adet
Fiyatı60 TL
  • Paketi Vodafone Yanımda uygulamasından satın alabilirsin.
  • vodafone.com.tr’den de satın alabilirsiniz.
  • İstersen Vodafone Mağazalarına uğrayarak ücret ödemesi yapıp bu tarifeyi satın alabilirsin.
  • Paket içeriğiniz 28 gün yani 4 hafta geçerli olacaktır.
  • Kullanmadığınız bütün haklar geçerlilik süre sonunda otomatik silinir.

Güncel kampanyalar, indirimli paketler, banka fırsatlarından haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul et.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.