Tarifeler

Vodafone Interneti Cok Xlarge

Vodafone abonelerine özel geçebileceğim tarifeler menüsünde yer alan Vodafone interneti çok Xlarge paketi fiyat ve içerik bakımından çoğu kişinin dikkatini çekiyor. Toplamda 15 gb interneti olan bu tarifenin aylık fiyatı 64 TL’dir. Vodafone interneti çok xlarge tarifesine sadece özel müşteriler geçebilir. Herkese sunulan bir paket değildir.

15GB internet ,750DK ve 1000SMS ayda 64 TL ye sahip olabilirsiniz. Daha çok içeriği daha uygun fiyata almak için bu teklifi kaçırmamalısınız. Vodafone yanımda uygulamasını kullananlar ya da vodafone.com.tr‘den hesabına giriş yapanlar geçiş yapabileceği paketler kısmından bu tarifeyi inceleyebilirler.

Vodafone İnterneti Çok Xlarge Nedir?

Vodafone’da Geçebileceğim Tarifeler menüsü altında yer alan özel bir tarifedir. İçerik bakımından 15GB internet ,750DK ve 1000SMS ayda 64 TL ye sahip olabileceğiniz bir pakettir. Vodafone zaman zaman müşterilerine özel teklifler sunmaktadır. Faturalı ve faturasız abonelere özel paket sunumları gerçekleştirilir. Bu özel teklifler kimi zaman sms ile bildirilir, bazı zamanlarda ise Yanımda uygulamasında görüntülenebilmektedir.

Bu tür özel kampanyaları görüntülemek için, Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyin. Aynı zamanda bu uygulamadan kalan kullanım haklarını sorgulayabilir, TL yükleyebilir, paket satın alabilir ve faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Yanımda uygulaması Google Play ve App Store’dan ücretsiz indirilip telefon numarası ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Vodafone İnterneti Çok Xlarge Nasıl Yapılır?

Pakete geçiş yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir. Aylık 64 TL karşılığında 750 DK + 1000 SMS içeriklerine sahip olmak için aşağıdaki adımları izleyin.

  • Yanımda uygulamasını telefonuna yükle,
  • Giriş yap,
  • Geçebileceğim Tarifeler menüsüne giriş yap,
  • Eğer İnterneti Çok Xlarge paketi sizin için de önerilmişse Tarifemi Değiştir butonuna dokunarak bu pakete geçebilirsiniz.

Vodafone.com.tr adresine giriş yaparak geçebileceğiniz tarifeleri üyeliğinize giriş yaptıktan sonra Buradan sorgulayabilirsiniz.

Farklı paketleri sorgulamak için Yanımda uygulamasından diğer paketlere de bakabilirsiniz. Aynı zamanda faturalı ve faturasız paketleri de yine Yanımda uygulaması ve Vodafone internet sitesi üzerinden sorgulamak mümkün. Burada bahsi geçen paketin fiyatı Vodafone’a bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paket fiyatlarına genelde telsiz kullanım ücreti de dahil değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu