Bedava internet

Vodafone FreeZone Kulüp 4 GB Kampanyası

09 Kasım 2019
Vodafone FreeZone Kulüp 4 GB Kampanyası

Vodafone abonelerinin katılabileceği bir çok kampanya bulunuyor. Bu kampanyalardan biri de FreeZone kulüp kampanyası. Bu kampanya sayesinde 4 GB hediye kazanabilirsiniz. 26 yaşın altında ve Vodafonelu’ysanız ve hala FreeZone’lu değilseniz, bu kampanya ile FreeZone’lu olup 1 gün geçerli 24 GB bedava internet kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Vodafone’un bütün 26 yaş altında olan aboneleri için geçerli olan kampanyası FreeZone Kulüp kampanyası hakkında genel bilgileri alt kısımda sizler için paylaştık.

Hattınız başkasının üzerine kayıtlı olduğu için bir çok kampanya ve indirimi kaçırıyorsunuz. Fakat hattınız anne babanızın üstüne kayıtlı olsa dahi kazanabilirsiniz. Kazanmak için yapmanız gereken tek şey kendinizi kullanıcı olarak tanımlamak.

FreeZone Kulüp Kampanyası 4 GB Bedava internet

  • 4 GB internet hediyesiyle beraber Freezone’lu olmak için Buraya giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra gerekli boşlukları doldurup FreeZone’lu olma talebinde bulunun ve fırsata katılım yapın.

Vodafone FreeZone Kulüp Kampanyası

Kampanya facebook yönlendirmesi ile FreeZone websitesi üzerinden kullanıcı tanımlama talebinde bulunun 26 Yaş Altı Bireysel Faturalı veya Faturasız Vodafone aboneleri için geçerlidir.

Aboneler kullanıcı tanımlama işlemi için uygun ise (hat sahibi 1. dereceden akrabası olan 26 yaş altı daha önce kullanıcı tanımı yapılmamış olan aboneler) kullanıcı tanımlama işlemi talep alındıktan sonra 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. Tanımlama işleme yapıldıktan sonra abone SMS ile bilgilendirilecek ve de hediye interneti hattınına yüklenecektir.

Güncel kampanyalar için sayfa bildirimlerini kabul edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.