Genel

Vodafone Faturasız (Faturalı) TL Transferi Nasıl Yapılır?

Başlıklar

Bazı zamanlar faturasız hat sahipleri yeterli TL’si olmadığından dolayı arkadaşlarından kontör isteyebiliyor. Bu tür durumlarda Vodafone faturasız TL transferi nasıl yapılır tl yollama ücreti nedir faturalıdan faturasıza tl gönderilir mi sorusu akıllara geliyor. faturasıza TL aktarma yapabilmek için aşağıdaki adımları uygulamalısınız.

Faturasız hattan, Vodafone aboneleri kontor isteme nasıl yapılır? Bildiğiniz gibi TL transfer işlemi sadece faturasız hattan faturasız hatta yapılmaktadır. Ayrıca yine transfer yapılacak kişinin de aynı GSM operatöründe olması gerekir. Örneğin Vodafone faturasız hat kullanıcısı Turkcell faturasız hat abonesine TL gönderemez. Bazı zamanlar paketin yenilenmesi için 1 – 3 TL eksik bakiye olabiliyor. Böyle durumlarda çoğu kişi arkadaşından ya da akrabasından TL transferi yapmasını istiyor. Peki bu işlem nasıl oluyor ?

Transfer yapacak olanlara hatırlatma, Vodafone TL transferi ekranına girdiğinizde de bu uyarıyı görürsünüz. Minimum 1 TL transfer edilebilir ve günde maksimum 20 TL transfer etme hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone TL Gönderme Nasıl Yapılır?

Vodafone TL gönderme işlemi için en rahat yöntem Yanımda uygulamasını göndermek olacaktır. Bu uygulama üzerinden TL göndereceğiniz telefon numarasını yazıp Transfer etmek istediğiniz miktarı yazarak işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

  • Yanımda uygulamasına giriş yap.
  • TL işlemleri bölümüne dokun.
  • TL Transfer menüsüne giriş yap.
  • TL göndereceğiniz Vodafone faturasız hat numarasını yazın.
  • Transfer etmek istediğiniz tutar kısmına göndermek istediğiniz miktarı yazın.
  • Ardından Transfer et butonuna dokunun.
  • Lira gönderme işleminden sonra hattınızda 6 TL bakiye kalması gerekir.
  • 1 ay içerisinde maksimum 100 TL transfer edilebilir.

Vodafone Cep Lira Transferi Servisi

Vodafone cep lira transfer servisi, faturasız Vodafone hat kullanıcıları bu hizmetten yararlanabilirler. Bu servis sayesinde, diğer Vodafone faturasız hat kullanıcılarına TL gönderebilir ya da TL isteyebilirsiniz. Vodafone cep lira transfer servisi işlem yapmak için 7000’i aramanız gerekir. İşlemlerinize buradaki sesli yanıt sistemi üzerinden devam edersiniz.

Vodafone Faturasız Hattan Faturalı Hatta TL Gönderme

Vodafone ya da farklı bir operatörden faturalı hat kullanan bir kişi faturasız hatta TL transferi yapamaz. Fakat birine TL göndermek istiyorsanız Banka uygulamanızdan ya da Yanımda uygulamasına giriş yaparak banka kartı / kredi kartı kullanılıp TL yüklenebilir.

Bu başlıkta sizlere Vodafone faturasız TL gönderme işlemi nasıl yapılır hakkında bilgiler paylaştık. İsterseniz 7000 sesli yanıt sistemi üzerinden, isterseniz Yanımda uygulamasını kullanarak Vodafone TL Transferi yapılabilir. Yanımda uygulamasını kullanmanız sizin için hem daha hızlı hem de daha kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu