Tarifeler

Vodafone Faturalı Tarifeler ve Paketler

Yeni aboneler için Vodafone Faturalı Tarifeler 2022 hakkında bilgiler. Vodafone faturalı paketler en yenileri listesi.

Faturalı hat aboneleri için en iyi tarifeler ve paketler. Vodafone’lu yeni abone ve mevcut abonelerin alabileceği faturalı tarifeler ve paketler 2022 kampanyası ile ilgili araştırmalar yaptık. Burada merak edenler için Vodafone faturalı tarifeler ve vodafone faturalı paketler 2022 ile ilgili detaylı bir liste oluşturduk. Buradaki listeye bakarak kendinize en uygun tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

İnterneti bol, dakikası bol Vodafone faturalı tarifeler arasında fiyat ve içerik bakımından kendinize en uygun olanı buradan belirleyebilirsiniz.

Ayrıca isterseniz güncel kampanyalar hakkında bilgi edinmek için Vodafone bedava internet kategorisini de inceleyebilirsin.

Vodafone Faturalı 3’Lü Tarifeler

Vodafone Faturalı Tarifeler 2022

Vodafone Faturalı Tarifeler 2022 – Paket araştırması yapanlar vodafone faturalı 3 lü tarifeler 2022 güncel kampanyaları buradaki listelerden inceleyebilirler. En çok kullanılan ve en avantajlı tarifeleri sizin için araştırıp listeledik.

 • Red tarifeleri
 • Genç red tarifeleri
 • Uyumlu tarifeler
 • Süper uyumlu tarifeler
 • Freezone tarifeleri

Vodafone Faturalı Yeni Gelen Abone Tarifeleri

Vodafone Faturalı Yeni Abone Tarifeleri

Aşağıdaki tarifelerden yeni aboneler yararlanabilirler. Yeni gelenlere özel olarak çıkarılmış bu tarifelerden size en avantajlı gelenini seçebilirsiniz.

 • Uyumlu 1 Özel: 750 dakika, 250 sms, 1 gb internet. Artanı bir sonraki aya devreder. Aylık ücreti 22 TL’dir. Taahhüt yok.
 • Uyumlu DK Bol Paketi: 1500 dakika, 2500 sms, Ücretsiz durma özelliği, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devreder. Taahhütsüz fiyat 60 TL, Taahhütlü fiyat ise 40 TL’dir.

Vodafone Faturalı Üçlü Tarifeler – Paketler

Vodafone faturalı üçlü tarifeler arasında en bol içeriğe sahip olanlar red tarifeleridir. Mevcut aboneler ve yeni abonelerin yararlanabileceği Vodafone faturalı tarifelere buradan bakabilirsiniz. Dakika, sms ve internet bakımından yüksek paket içeriklerine sahip olan bu tarifeler arasından size en uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

Gençlere özel tarifelerle de daha avantajlı kullanım yapabilirsiniz. Yeni abone kampanyalarından da yararlanarak çok daha indirimli bir tarife deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca paket seçimi yaparken sınırsız Instagram, Twitter ve Youtube gibi paketleri de inceleyebilirsiniz. Eğer bu uygulamaları fazla kullanıyorsanız böyle bir paket kullanımı çok daha avantajlıdır.

Faturalı Red Tarifeleri 2022

Vodafone faturalı red tarifeleri en çok kullanıcıya sahip paketlerdir. Bu tarifelerde yer alan bazı uygulamalarda geçerli sınırsız internet özelliği oldukça büyük avantajlar sağlıyor.

Vodafone Faturalı Tarifeler 2022 Red

Yeni abone ve mevcut abonelerin yararlanabileceği Vodafone faturalı tarifeler 2022 güncel paketler.

Tarife adıDakikaSmsinternetFiyatı
Red Sınırsız İletişim 20GB+5GB1000 DK 250 SMS25GB + SINIRSIZ Whatsapp ve MessengerOnline’a özel ilk 3 ay
₺72/ay
Sonraki 9 ay ₺84 /ay
Red Sınırsız Sosyal 25GB+5GB2000 DK250 SMS30GB + SINIRSIZ + Instagram, Facebook, Twitter, Messenger, Spotify

Red’e gelenlere 3 Ay Netflix Standart Paket hediye!
Online’a özel ilk 3 ay
₺99/ay
Sonraki 9 ay ₺119 /ay
Red Sınırsız Video 30GB+5GB3000 DK250 SMS35GB + SINIRSIZ, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter uygulamasında sınırsız geçerli internet.

Red’e gelenlere 3 Ay Netflix Standart Paket hediye!
Online’a özel ilk 3 ay
₺124/ay
Sonraki 9 ay ₺149 /ay
Red Sınırsız Eğlence 40GB+5GB3500 DK250 SMS45 GB + SINIRSIZ
3 Ay Netflix hediye!
Youtube, Whatsapp, Spotify, Twitch, PubG Mobile, Discord, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında geçerli sınırsız internet otomatik olarak yüklenir.
Online’a özel ilk 3 ay
118/aySonraki 9 ay ₺169 /ay

Yukarıdaki tarifelerden herhangibirine sahip olmanız halinde bol bol içerik kullanabilirsiniz. Ayrıca 26 yaşın altındaysanız Red Sınırsız eğlence 40 + 5 GB paketi ile çeşitli oyunlarda ve uygulamalarda sınırsız internete sahip olursunuz.

Genç Red Vodafone Faturalı Paketler 2022

Genç Red Vodafone Faturalı Paketler 2022 güncel tarife isimleri ve fiyatlarını aşağıda listeledik. Buradaki listeden paketleri inceleyebilirsiniz. Bu paketler gençlere özeldir. 26 yaş ve altında olan Vodafone aboneleri bu kampanyalı tarifelerden yararlanabilir.

 • Genç Red Sınırsız İletişim 20GB+5GB: 25GB+ 1000 dakika ve 250 sms, Whatsapp, Twitch, PubG Mobile, Discord, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında geçerli sınırsız internet.
 • Genç Red Sınırsız Sosyal 25GB+5GB: 30GB+ 2000 DK + 250 SMS haklarına sahip olursunuz. Aynı zamanda Whatsapp, Spotify, Twitch, PubG Mobile, Discord, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında geçerli sınırsız internet hattınıza yüklenir.
 • Genç Red Sınırsız Video 30GB+5GB: 35GB+ 3000 dakika ve 250 sms bu pakette sizleri bekliyor. Tarifeye sahip olanların hattına Youtube, Whatsapp, Spotify, Twitch, PubG Mobile, Discord, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında geçerli sınırsız gb tanımlanır.
 • Genç Red Sınırsız Eğlence 40GB+5GB: 45GB + 3500 DK + 250 SMS + Günlük Sınırsız İnternet hakkına sahip olursunuz. Ayrıca Youtube, Whatsapp, Spotify, Twitch, PubG Mobile, Discord, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında geçerli internet hakkı.

Yukarıdaki paketlerin bazılarına katılmanız halinde 3 aylık Netflix aboneliğinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Tarifeler

Seçiminizi Vodafone faturalı tarifeler arasında yapmadan önce bütün paketleri incelemenizde fayda var. Çünkü fiyat ve içerik bakımından eşleştirme yaparak kendiniz için en olumlu tarifeyi seçebilirsiniz. Ayrıca hangi platformu fazla kullanıyorsanız o platformda geçerli sınırsız interneti olan bir tarifeyi almanızı öneririz.

FreeZone Faturalı Tarifeler – Paketler

Vodafone freezone faturalı tarifelerden 26 yaş altında olanlar faydalanabilirler. Freezone tarifeleri gençlere hitap ettiğinden içerik bakımından zengin fiyat bakımından ise ucuz paketlerdir.

 • Uyumlu Genç 7 Paketi: taahhütlü ₺29/ay Taahhütsüz Fiyat ₺49 /ay 7GB + 2GB, İlk ay 10 GB hediye! 750 DK + 250 SMS + Sınırsız Whatsapp
 • Uyumlu Genç 11 Tarifesi: Online’a özel ilk 3 ay ₺35/ay sonraki 12 ay ₺39 /ay 11GB + 2GB, İlk ay 10 GB hediye! 750 DK + 250 SMS + Sınırsız Whatsapp
 • Redli Genç Oyun Tarifesi: Online’a özel ilk 3 ay ₺50/ay Sonraki 12 ay ₺59 /ay 24GB + SINIRSIZ (bazı uygulamalarda geçerli internet) İlk ay 20 GB hediye! 1000 DK + 250 SMS + Sınırsız WhatsApp
 • Uyumlu Genç 15 Tarifesi: Online’a özel ilk 3 ay ₺42/ay Sonraki 12 ay ₺49 /ay 15GB + 2GB seçeceğiniz uygulamada geçerli. İlk ay 20 GB hediye! 750 DK + 250 SMS + Sınırsız Whatsapp

Buradaki paketleri inceledikten sonra faturalı bir Vodafone tarifesine geçiş yapabilirsin. Not: Paketlerin fiyatı değişmiş olabilir. Bu nedenle paketi satın almadan fiyatını kontrol etmelisiniz. Paketlerin fiyatının kontrol edilmesi sizin sorumluluğunuzdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu