Bedava internet

Kategori: Vodafone Bedava internet


2020 Vodafone bedava internet paketleri ve kampanyalarından haberdar olmak için kategoriyi takip etmeyi unutmayın. Hemen ziyaret et.

vodafone bedava internet yeni kampanya

vodafone bedava internet yeni paket

Güncel kampanyalara katılarak hediyeler alabiliyorsunuz. En çok kullanılan uygulaması olan Yanımda uygulamasından da bazı kampanyalara katılabilirsiniz. Bu kategoride güncel Vodafone bedava internet kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Trendyol Alışverişinize Haftalık 5 GB Hediye

Trendyol internet sitesinden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde haftalık 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Yanımda uygulamasını telefonunuza  yükleyin ve giriş yapın. Fırsatlar Dünyası bölümünde yer alan Trendyol kampanyasına giriş yaparak Fırsatı Kullan butonuna dokunun. Aldığınız kodu Trendyol’dan alışveriş yaparken promosyon bölümüne girmeyi unutmayın.

Obilet.com Vodafone Bedava 5 GB internet

obilet.com’dan alacağınız biletin yanında 5 gb internet paketi hediye edilir. Kampanyadan yararlanmak için Yanımda uygulamasında bulunan Obilet kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

12

Vodafone Bedava internet Kampanyası?

Vodafone abonelerinin güncel kampanyalar ile katılıp alabildiği fırsatlı paket içerikleridir. Bu kampanyalara katılanlar hediye internet alırlar. Ve bu kampanyalara bedava gb kampanyası da denir.

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

Güncel kampanyalara katılarak Vodafonedan bedava internet alabilirsiniz. Katıldığınız kampanyadan hediyenin tanımlandığı ile ilgili mesaj geldikten sonra hediyenizi kullanabiliyorsunuz. Vodafone bedava internet nasıl yapılır sorununun yanıtını bu kategoriden öğrenebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum interneti Kampanyası?

Bu kampanya kısa bir süre önce sona ermiştir. Kampanyanın amacı insanların internet kullanımı ile alakalı bir anket doldurmasına yöneltmekti. Bu anketi dolduran Vodafonelular bedava 3 GB internet kazanıyordu.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Hediyesi 2020

Kurban Bayramına çok az bir süre kaldı. Peki Vodafone kurban bayramı bedava internet 2020 hediye kampanyası var mı? Bu konuda Vodafonedan bir açıklama yapılmadı fakat buradaki kampanyaları kullanabilirsiniz.