Bildirimlerim

Vodafone Dijital Koruma 1 GB Bedava internet

Vodafone Dijital Koruma 1 GB Bedava internet

Vodafone Dijital koruma ile hem internetin olumsuz sayfalarından ve virüslerinden kendinizi koruyun hem de hediye 1 GB kazanın. Vodafone’dan Dijital Koruma kampanyası ek olarak 1 GB bedava internet de hattınıza tanımlanır. Vodafone’dan koruma özelliğini satın alarak 1 hafta geçerli 1 GB bedava internet hakkına da sahip olabilirsiniz.

İnternetin zararlı içeriklerinden korunmak için Vodafone Dijital Koruma paketinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone 1 GB Hediyeli Dijital Koruma Paketi

  • HEDİYE 1 hafta geçerli 1 GB internet kullanım hakkı
  • İnternetin zararlı ataklarından telefonunuzu ve hesaplarınızı koruyan Dijital Koruma aboneliği

Fiyatı 4 TL’dir.

Vodafone 1 GB Hediyeli Dijital Koruma Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda uygulamasından, Vodafone.com.tr’den ya da müşteri hizmetlerini arayarak Dijital koruma kampanyasına katıldığınızda hediyeye hak kazanırsınız. Kampanyadan her bir abone 1 defa faydalanabilir. satın alabilirsiniz.

Vodafone Dijital Koruma paketi; internetin virüs, zararlı yazılım ve siber ataklarından; telefonunuzu ve kişisel hesaplarınızı koruyan Dijital Koruma aboneliği ve HEDIYE 1 hafta geçerli 1 GB internet kullanım hakkı içerir. 1 hafta geçerli 1 GB internet kullanım hakkı tek seferlik olup, tekrar etmemektir. Fatura döneminiz geldiğinde, 1 hafta kullanım süreniz dolmamış olsa da 1 GB internet hediyenizden kalan hakkınız kaybolacaktır. Dijital Koruma aboneliğiniz tekrar etmektedir. Paket kapsamında hediye olarak sunulan 1GB internet hakkınız tarifenizdeki internete göre daha öncelikli olarak kullandırılacaktır.

Güncel Kampanyalar için;

Bu kampanyalar sayesinde ek ücret ödemenize gerek kalmadan bedava internet sahibi olabilirsin. Kampanya sayesinde her hafta hediye çarkını çevirerek birbirinden farklı hediyeler kazanabilirsin.

En yeni kampanyalar ve haberler için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.