Bedava internet

Turkcell Uçuran 14 GB Paketi, Tarifesi

08 Kasım 2019
Turkcell Uçuran 14 GB Paketi, Tarifesi

Turkcell’in bir süre önce yenilenen tarifelerinden biri de Uçuran tarifesi oldu. Turkcell faturasızlar için Uçuran 14 GB paketi 30 günlük tarife kullanımı yapabilirsiniz. Bol internetli faturasız bir tarife kullanmak istiyorsanız bu pakete bakabilirsiniz.

Turkcell Uçuran 14 GB

Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası ile satışı yapılan, sunulan Uçuran 14GB Paketi ile sadece 65 TL’ye 14 GB internetin sahibi olursunuz. Tabi bu internete ek olarak dakika hakkı da verilmektedir. Sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup 1000 SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca fizy’de geçerli 5 GB ile müzik dinleyebilir, BIP’te geçerli 5GB internet ile ister sesli, ister görüntülü sevdiklerinizi arayabilir ya da mesajlaşabilirsin.

Turkcell Uçuran 14 GB Tarifesi

Paket kapsamındaki kullanmadığınız faydalar bir sonraki aya devretmez. Kampanyalı paketlerden faydalanarak dilediğiniz gibi tarife kullanımı yapmak için, Uçuran 14 GB paketini kullanabilirsin.

1 ay boyunca, yurt içi her yöne 500 dakika, 14 GB, 1000 SMS, Dergilik aboneliği ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet verilmektedir.

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJÜCRET
500 DKHER YÖNE14 GBİNTERNET1000 SMSHER YÖNEBiP Kullanımlarında Geçerli 5 GB ayrıca fizy Aboneliği ve fizy’de geçerli 5GB internetDergilik servis üyeliği ve bu servis kullanımlarında geçerli 5GB65 TL /AY
  • Kredi kartımı kaydederek paket yükledim, ancak TL bakiyemden paket ücretinin tahsil edilmesini istiyorum. Ne yapmalıyım?
  • Cep telefonunuzdan veya turkcell.com.tr’den Hesabım’a giriş yaparak kart ayarlarım menüsünden paket için seçtiğiniz ödeme tipini değiştirerek TL bakiyenizden ödemeye devam edebilirsiniz.

Uçuran 14 GB Paketi Nasıl Yapılır?

  • Paketi dijital operatör uygulamasından satın alabilirsiniz.

Tarifeyi iptal etmek isteyen aboneler IPTAL UCURAN 14GB yazıp 2200’a gönderebilir.

Haber kaynağı : turkcell.com.tr , kampanya hakkında bütün bilgiye erişebilirsiniz.

Güncel haberler, teknoloji ve gündeme dair herşey için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.