Turkcell Bedava internet

Turkcell Ramazan Bedava internet 2022 Sahur Hediyesi

Turkcell Ramazan bedava internet 2022 kampanyası. Turkcell 4.5G salla kazan ramazan kampanyası nasıl yapılır? Turkcell Sahur kampanyası nasıl yapılır haberimizde.

Turkcell hazır kart ve faturalı hat sahipleri bu kampanyadan ücretsiz bir şekilde faydalanabilir. Ramazanda Salla Kazan’da 4 hafta boyunca sallayın, kendinize ve sevdiklerinize internet hediyeleri kazanmaya başlayın. Ramazan aynının gelmesi ile birlikte Turkcell aboneleri ramazana özel Sahur bedava internet paketi kampanyası var mı diye araştırmaya başladı.,

Turkcell Ramazan Hediyesi 2022

Dijital Operatör uygulamasından katılabileceğiniz bu kampanya sayesinde çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Kampanyaya 30 Mart – 3 Mayıs tarihleri arasında 4 hafta sallama yapılarak katılabilirsiniz. Diğer operatörlerde olduğu gibi Turkcell’de de ramazan kampanyaları düzenlenmektedir.

Turkcell Ramazan Bedava internet 2022 Hediyesi

Turkcell Ramazan bedava internet 2022 kampanyası. Dijital Operatör Uygulaması’nda Salla Kazan bölümünde akıllı telefonunuzu sallayıp bu kampanyaya katılım yapabilirsiniz. Telefonunuzun hareket sensörü yoksa ekrandaki düğmeye dokunarak kampanyaya katılım yapılabilirsiniz. Kampanya sayesinde her hafta hediye kazanma şansınız vardır. Her haftanın hediyesi için yukarıda anlatılan işlemleri uygulamanız gerekir.

Kampanya ile Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data (Superbox aboneleri hariç) Turkcell müşterileri faydalanabilir. Borç kapama durumu ve taksitlendirmesi olan hatlar aktif ise kampanyaya katılabilirler. Kampanyaya birden fazla hattınızla katılım yapabilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olmak ve bilgi almak isterseniz müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz. Superbox hakkında kullanıcı yorumu bulmak amacıyla internette kısa bir araştırma yapmanız yeterlidir.

 • Salla Kazan Ramazan Kampanyasından data aboneleri yararlanabilir.
 • Kampanya ücretsizdir.

Turkcell Sahur Bedava internet

Turkcell sahur bedava internet, Ramazan dönemi süresince kampanya ile kazanılan hediye İftardan Sahura Günlük 1GB, İftardan Sahura Haftalık 1GB Youtube, İftardan Sahura Haftalık 1GB Instagram, İftardan Sahura Haftalık 1GB paketlerini kullanabilir. Günlük iftardan sahura internet paketleri hediye aktivasyon SMS’i alındıktan sonra 24 saat içinde 19:00 – 05:00 saatleri arasında geçerli olacaktır. Haftalık iftardan sahura paketleri ise hediye aktivasyon SMS’i alındıktan sonra 7 gün boyunca sadece 19:00 – 05:00 saatleri arasında geçerli olacaktır.

Salla Kazan Ramazan kampanyasına katılabilmek için 30 Mart 2022 – 3 Mayıs 2022 tarihleri arasında 4 hafta sallama işleminin yapılması gerekir.

 • Haftalık 2GB ve 3 yakınına hediye etmek üzere günlük 1 GB hediye sunulacaktır.
 • Müşterinin haftalık 2GB hediyesini ve yakınlarına paylaşabileceği günlük 1GB hediyesini alması için kampanya tarihleri arasında 4 kere sallama yapmış olması ve Dijital Operatör uygulaması içerisinde hediye ikonuna basıldığı zaman açılan Hediye Havuzu sayfasından hediyesini aktiflemesi gerekir.
 • Müşteri her hafta Dijital Operatör uygulaması içinde hediye ikonuna basıldığı zaman açılan Hediye Havuzu sayfasında kaç kez sallama yaptığını, hediye kazanabilmesi için kaç kaz daha sallaması gerektiğine dair bilgilendirme kartlarını görebilirler.

Turkcell Ramazan Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Ramazan salla kazan, sahur kampanyası ile Ramazan boyunca ve sahurda bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kampanyalara bakabilmek için;

 • Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza yükleyin,
 • Dijital Operatör uygulamasına giriş yapın,
 • Giriş yaptıktan sonra Salla Kazan kanalına girin,
 • Buradan adımları takip ederek kampanyaya katılın ve hediyeniz geldikten sonra kullanmaya başlayın.

Bu haberimizde Turkcell Ramazan Bedava internet 2022 Sahur Kampanyası ile ilgili merak edilenleri anlattık. Turkcell Ramazan bedava internet kampanyalarına yukarıdaki şartlara sahip ve gerekli adımları uygulayan aboneler katılabilir. Detaylar için Dijital Operatör uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Sahur Bip Bedava internet

Turkcell Sahur BiP bedava internet kampanyası için BiP uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekir. Turkcell Ramazan bedava internet hediyesi olarak BiP uygulamasından yapılan kampanyalara da katılabilirsiniz. BiP uygulaması ile kazandığınız hediye internet hakları yurt içinde geçerlidir ve hediyenizi gelecek olan onay mesajından sonra kullanabilirsiniz.

Kalan kullanım haklarınızı sorgulamak için KALAN yazıp 2200’a kısa sms gönderebilir ya da Dijital Operatör uygulamasından kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilirsiniz. Ramazan ayı için yapılan yeni kampanyaları görüntülemek için burayı sıklıkla ziyaret etmeyi unutmayın.

Faturasız Ramazan Kampanyası

Faturasız hat sahipleri yukarıdaki kampanyadan yararlanabilecekleri gibi Turkcell’in diğer kampanyalarından da faydalanabilirler. Örneğin, Hafta Sonu 5 GB Kampanyası gibi kampanyalara katılım yaparak hafta sonu kullanabilecekleri ücretsiz 5 GB interneti alabilirler. Bu kampanyaya Dijital Operatör kampanyalar sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz.

Diğer Turkcell Ramazan Kampanyaları

 • Aksesuarlarda Ramazan’a Özel Teklifler
 • Giyilebilir Teknolojilerde Ramazan’a Özel Teklifler
 • Akıllı Telefonlarda Ramazan’a Özel Teklifler
 • Beyaz Eşyalarda Ramazan’a Özel Teklifler
 • Bilgisayar ve Tabletlerde Ramazan’a Özel Teklifler
 • Elektrikli Ev Aletlerinde Ramazan’a Özel Teklifler
 • Bilgisayar ve Oyuncu Ürünlerinde Ramazan’a Özel Teklifler
 • Hobi ve Oyuncu Ürünlerinde Ramazan’a Özel Teklifler
 • Anne & Bebek & Oyuncak Ürünlerinde Ramazan’a Özel Teklifler

Sahur Salla Kazan BiP Kampanyası

Ramazan ayında katılabileceğiniz bir diğer kampanya ise Salla Kazan BiP kampanyasıdır. Dijital Operatör Uygulaması ile Salla Kazan ekranında telefonu salladıktan sonra gelen 2. Ekran ile BiP Salla Kazan kanalına giderek kampanyaya katılım yapabilirsiniz. Kampanya ile verilen hediyeler aşağıdaki gibidir.

HEDİYELERDETAYLAR
Haftalık 5GBHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1GBHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 1GBHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
12 Saatlik 1GBHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 12 Saat boyunca geçerlidir.

Haberimizde Turkcell Ramazan Bedava internet 2022 Sahur Kampanyası hakkında merak edilenlere cevap verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu