Haberler

Turkcell Garenta indirimi %40 İndirim Kampanyası

Başlıklar

Faturasız ve faturalı kampanyalardan biridir. Turkcell Diğer Kampanyalarımız kategorisinde bulunan Turkcell Garenta indirimi kampanyasından yararlanarak %40 indirim hakkına sahip olabilirsiniz. Turkcell bireysel hat sahipleri; %40 indirim avantajıyla Garenta’dan şifresi ile istediği aracı kiralayabilir. garenta turkcell şifre alma nasıl olur?

Kampanya 31 Aralık 2024  tarihine kadar Garenta’dan yapılacak bireysel günlük kiralamalarda geçerli olacaktır.

Turkcell Garenta indirimi Nasıl Yapılır?

Turkcell Garenta indirimi Turkcell bireysel hattınızdan GARENTA yazıp 1020’ye ücretsiz SMS gönderip şifrenizi alarak, %40 indirimden yararlanabilirsiniz. Her şifre tek kullanımlıktır. Kredi kartının araç kiralayan kişinin üzerine kayıtlı olması gerekir.

Kiralanacak araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmektedir, kiralama anında ilgili araç grubundan başka bir araç ile hizmet verilebilir.

Araç kiralama ücreti dışında, kiralanacak aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilir. Fiyatlara 7/24 Yol Yardım Hizmeti, Zorunlu Trafik Sigortası, Periyodik Bakımları, İkame Araç Hizmeti, Hırsızlık Güvencesi ve Kasko dâhildir.

Turkcell Garenta indirim kodu

  • İndirim kodunu Turkcell hattınızdan GARENTA yazıp 1020’ye kısa mesaj göndererek alabilirsiniz.
  • Şifreler tek kullanımlık. Fakat Turkcell aboneleri istedikleri kadar şifre talebinde bulunarak indirimden yararlanabilirler.

Araçlarda günlük kilometre limiti yoktur, aylık kilometre limiti ise 3000 km’dir.

  • Detaylı bilgi için 444 5 478 Garenta Rezervasyon Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu