Bildirimlerim

Turkcell 3 Saatlik 1200 GB internet Kampanyası

11 Kasım 2019
Turkcell 3 Saatlik 1200 GB internet Kampanyası

Uygun fiyata tam 1200 gb internet hakkına sahip olabileceğiniz bu paket sadece Turkcell rahat paketlerde. Anlık çok fazla internete ihtiyacınız varsa bu kampanyalı paket işinizi görecektir. En Ucuz internet Turkcell’de 1200 GB Sadece 10 TL karşılığında 1200 GB internet kullanmanıza olanak sağlar. Ücretli bir internet kampanyasıdır. 1200 GB internetin fiyatı 10 TL’dir.

Turkcell 1200 GB internet

10 TL karşılığında 3 saat boyunca yurt içinde geçerli 1200GB cepten internet kullanırsınız. Turkcell Rahat Ek Paketlerden sadece Turkcell Rahat Tarife’de bulunan ve üzerinde aktif olan “Rahat Paket” bulunan müşteriler faydalanabilir. Satın alınan paket, 3. kişilere transfer edilememektedir. Pakette verilen veri paketinin 3G şebekesinde üst hız limiti 7,2 Mbps, 4.5G şebekesinde ise 100 Mbps’tır. Eğer 3 saatlik dolu dolu bir internet kullanmak istiyorsan bu paket tam sana göre. Müzik yükleyip dizi film izleyeceksen hemen paketi uygun fiyata satın alarak kullanmaya başlayabilirsin.

Turkcell 1200 GB internet Nasıl Yapılır?

  • Paket kredi kartıyla Dijital Operatör uygulamasından, çağrı merkezinden veya Turkcell mağazalarından alınabilir.
  • Kampanyalı paketin fiyaıt 10 TL’dir ve 3 Saat geçerlidir.
  • Geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılmayan haklar otomatik olarak silinecektir.

Her paket kendi kullanım süresi kadar geçerlidir. Yani paketi satın aldıktan 3 saat sonra isterseniz tekrardan satın alabilirsiniz.

  • Üzerinizde aktif bir “Rahat Paket” olduğu sürece paketi kullanabilirsiniz.

Paketi iptal etmek isterseniz IPTAL RAHAT HADI UCLUK yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Tarife/paket dâhilindeki faydaların %80 ve %100 kullanımları bittiğinde bilgilendirmesi yapılacak mı?

Evet yapılır.

Numara değişikliği, devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, hattın geçici olarak kapatılması ve hat iptal edildiğinde devam eder mi?

  • Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, abone isteğiyle hattı kapama durumlarında paket faydalarınız sonlanır. Numara değişikliği, sim kart değişikliği, tarife değişikliği durumlarında paket faydalarınız devam eder.

Güncel Kampanyalar

Güncel kampanyalardan faydalanarak bedava internet nasıl yapılır öğrenmek için Turkcell.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell güncel haberler, tarifeler ve avantajları için bildirimleri kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.