Bedava internet

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

22 Kasım 2020
Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

Türk Telekom sim kart fiyatları faturalı ve faturasız hat fiyatları, diğer operatörlerde olduğu gibi TT’da da belirli ücret ödenerek hat alınabiliyor. Alacağınız hattın fiyatı faturalı ve faturasız olmak üzere farklılık gösteriyor. Faturalı hat alındığında hat ücreti 12 taksite bölünerek faturaya yansıtılıyor, tabi bunun dışında yeni hat vergisi de yine faturaya yansıtılır. Faturasız hatlarda ise ücret ödenerek direkt olarak alınıyor. Yeni hat talepleri gsm operatörünün cep merkezinden ya da internet sitesinden oluşturulabilir. Ücreti ödenerek sim kart alınabilir.,

Türk Telekom Hat Fiyatları; Türk Telekom, müşterileri sim kart alırken faturalı ya da faturasız hat tercih edebiliyorlar. Tabi aldıkları hat statüsüne göre de ödemeler yapılıyor. Şimdi sizler için faturalı hat ve faturasız hat fiyatlarını listeleyeceğiz. Ayrıca yine faturalı hat ve faturasız hat avantajlarını da sizlere anlatacağız.

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

blank
Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları 2021

Türk telekom faturalı ve faturasız hat fiyatlarının dışında, alt operatör olarak geçen firmaların da hat fiyatları aşağıdaki gibidir.

 • Bimcell sim kart fiyatı; 65 tl’dir, 4 GB internet ve 500 SMS hediyeli
 • Bursasporcell hat fiyatı; 60 TL,
 • Fenercell; 60 TL,
 • Galatasaray mobile fiyatı; 50 TL,
 • Kafkafcell fiyatı; 50 TL,
 • Samsuncell fiyatı; 50 TL,
 • Trabzoncell; 50 TL,
 • Uğurcell; 50 TL,
 • Wirofon fiyatı; 50 TL,
 • Pttcell; 50 TL

Türk Telekom Faturalı Hat Fiyatı 2021

blank
Türk Telekom Faturalı Hat Fiyatı 2021 Güncel

Bazı Türk Telekom satış merkezlerinde faturalı hat fiyatı 130 TL civarındadır. Bazı Türk Telekom satış noktalarında 200 TL civarında ücret istenildiğine dair bilgiler de internette mevcut, fakat genel olarak bilinen faturalı hat ücreti 130 TL’dir. Ek olarak Türk Telekom’dan bağımsız bir şekilde telsiz kullanım ücreti olan yıllık 34 TL size 12 ay boyunca faturanıza bölünecektir. Bu rakam tamamen devlete ödenen bir ücrettir.

Yeni bir faturalı sim kart aldığınızda yukarıda da belirtildiği gibi 130 TL bir ücret ödemesi yaparsınız.

Türk Telekom Faturasız Sim Kart Fiyatı Ne Kadar ? 2021

blank
Türk Telekom Faturasız Sim Kart Fiyatı

Türk Telekom, yeni bir faturasız hat almak isteyen mobil hat kullanıcılarına iki farklı seçeneği sunmaktadır. Sunulan seçeneklerden biri, yeni faturasız hat için 90 ile 100 TL arasında değişmekte olan fiyat edersiniz ve ödediğiniz tutarın 5 Türk Liralık bölümü hattınıza TL olarak yüklenir. Yüklenen bu tutarı arama, sms gönderme ve internet olarak kullanabilirsiniz. Diğer seçenekle, yeni faturasız hat için yaklaşık 120 TL ücret ödersiniz ve ödediğiniz tutarın 20 TL’si hattınıza bakiye olarak yüklenecektir.

Çoğu kişi faturasız hattı tercih ediyor. Faturasız hat tercih edecekseniz yukarıda belirtilen ücreti ödeyerek yeni bir sim kart alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Yeni Abone Tarifeleri

blank
Faturasız Paketler

Faturasız hat alarak Türk Telekom abonesi olacak olanlar, aşağıdaki paketler arasında seçim yapabilirler.

 1. Eşsiz Paketler
 2. Festival Paketleri
 3. Mis Paketler
 4. Üçlü Paketler
 5. Doyasıya Portföy
 6. Selfy
 7. İkili Paketler
 8. Taraftar Paketleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.