Genel

Türk Telekom Sil Süpür Neden Yok, Sil Süpür Neden Açılmıyor, Çıkmıyor

Başlıklar

Türk Telekom Sil Süpür Neden Yok, Sil Süpür Neden Açılmıyor, Çıkmıyor 2024 hata çözümü.

Garanti Çözüm, Türk Telekom sil süpür neden yok ve çıkmıyor ben ne yapmalıyım ? Kampanyalı Türk Telekom Sil Süpür Neden açılmıyor? Ayrıca Sil Süpür uygulaması neden açılmıyor kalktı mı neden silsüpür yapamıyorum gibi bazı yorumlar aldık. Sil Süpür uygulaması neden kullanılamıyor? Bazen Sil Süpür uygulamasında bu ve buna benzer hatalar yaşanabiliyor. Bu yazımızda sizler için faydalı olacağını düşündüğümüz Türk Telekom sil süpür neden yok, sil süpür neden açılmıyor, çalışmıyor , çıkmıyor gözükmüyor gibi konuları yanıtladık.

Türk Telekom Sil Süpür neden yok, bu sorunu yaşamanızın birden fazla sebebi olabilir. Sil Süpür neden süpürme hakkı vermiyor? Bunun cevabı oldukça basit. Türk Telekom’a yeni geçiş yaptıysanız bu hak hemen tanımlanmaz. Yaklaşık 1 ay sonrasında bu hakkınız hattınıza tanımlanır ve bu sayede sizde sil süpür kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor Hatası ve Çözümü

Türk Telekom GSM operatörüne numarasını yeni taşıyanlarda bazen sil süpür hediyesi çıkmayabiliyor. Bizlerinde başına böyle bir sorun geldi ve çözümünü bulduk.

Hediyenin size de çıkması için Evet yazarak 5008 numarasına SMS göndermeniz gerekiyor.

Mesajı gönderdikten 10 dakika sonra uygulamayı kontrol ederseniz sağ üstte hediye paketinin üstünde bildirim olduğunu görürsünüz. Bu işlemler sonucunda Sil süpür aktif olacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor Hatası

Hata hala devam ediyorsa 444 1 444 müşteri hizmetlerini arayıp şikayetinizi belirtin. Bizler aradığımızda işlem yapıldığını ve kısa bir süre sonra aktif hale geleceği hakkında bilgi aktarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu