Genel

Türk Telekom Selfy Mobilist 17 GB Paketi

Başlıklar

Selfy mobilist ne demek ? Gençler için oluşturulmuş olan Selfy kanalına kayıt olup ardından Türk Telekom Selfy’nin Mobilist 17 GB paketini alabilirsiniz. Paket faturasız abonelere özeldir. Aynı zamanda faturasız paketler arasında en fazla internete sahip olan tarifelerden biridir. Mobilist 17 gb tarifesi internet bakımından bol dakika bakımından ise yeterli olacak kadar içeriğe sahiptir. Birkaç yıl öncesinde interneti bol olan tarifeler genelde sadece faturalı hatlar için bulunuyordu. Fakat faturasız hattından da bol bol internet kullanmak isteyen mobil hat müşterilerinin gereksiniminden dolayı faturasız hatlarda da artık internet paketleri yükseltilmiş durumda. Türk Telekom faturasız hat kullanacak olanlar için öneri paketlerden biride Mobilist 17 gb tarifesidir.

Türk Telekom’un mobile online işlemler merkezine gelen Selfy’liler özel 17 GB cepten internet, yurt içi her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS sadece 165 TL karşılığında sahip olabiliyor. Hatırlatma: Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden bu pakete kayıt olabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’nin Mobilist 17 GB Tarifesi

Tarife içeriği, fiyatı ve benzeri bilgilere aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Bu paketten sadece Selfy’liler faydalanabilirler. Selfy’li olabilmek için 7-25 yaş arasında olmanız gerekir.

Paket AdıSelfy’nin Mobilist 17 GB Paketi
Ne Alırım?17 GB cepten internet + Her yöne 250 DK + Her yöne 250 SMS
Ne Öderim?59 TL / 4 hafta​​
Nasıl Alırım?Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne giriş yapıp ilgili pakete kayıt olabilirsin.

Paketi satın alabilmek için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, O Ses Türkiye, TV8 ve Hemşerim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerinden birinde olmanız gerekir.

Selfy’li Nasıl Olunur?

Tarifeden faydalanmak için Selfy üyesi olmalısınız. 25 yaş altında olup hala Selfy’li değilseniz, olmak için TC Kimlik No yazın 4545’e SMS gönderebilir, sonra ise Mobil Online İşlemler Uygulamasından pakete kayıt talebinde bulunun.

Türk Telekom Mobilist 17 GB Nasıl Yapılır?

Bu paketi sms yoluyla ya da müşteri hizmetlerini arayarak alamıyorsunuz. Alabilmek için sadece online işlemler uygulamasını telefonunuza yükleyip, telefon numaranız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekir.

  • Pakete sadece Online İşlemler (Mobil) Uygulaması üzerinden kayıt olunabilir.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Paket satın al” menüsüne giriş yapın “Selfy Paketleri” kategorisine giderek talebini iletebilirsin.
  • Fiyatı: Mobilist 17 GB Paketi’nin 4 haftalık ücreti 165 TL’dir.

Paket hakkındaki bütün detaylara buradan da ulaşabilirsiniz.

Online işlemler mobil uygulamasını telefonunuza henüz yüklemediyseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygulamayı yükleyin.

Android için: Online İşlemler Uygulaması
İos için: Online işlemler uygulaması

Mobil tarifeler arasında en fazla internete sahip Türk Telekom faturasız pakettir. Bu paketi aldıktan sonra hattınıza gelecek olan onay mesajının ardından kullanabilirsiniz. Paketinizde ne kadar kullanım hakkı kaldığını ve iptal etme işlemini de yine online işlemler uygulamasından inceleyebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu