Bildirimlerim

Türk Telekom Mobilist 5 GB Paketi Çok Kullanılan Tarife

01 Temmuz 2020
Türk Telekom Mobilist 5 GB Paketi Çok Kullanılan Tarife

En çok kullanılan tarifelerden biridir. Türk Telekom Mobilist 5 GB paketi çok kullanılan tarifelerden biridir. Bu tarife fiyat bakımından uygun olduğu için ve içeriği de bol olduğundan çok talep ediliyor. Artık operatör kullanıcıları tarife seçerken hem ceplerine uygun hem de içeriği bol olan paketlere yöneliyorlar. Fiyat ve paket içeriği en uygun gsm operatörü şuan Türk Telekom. Türk Telekom müşterileri de yine mevcut gsm operatörünü kullanırken en iyi paket içeriğine sahip tarifeleri seçmeye özen gösteriyorlar.

Mobilist 5 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne girenlere 5 GB cepten internet, yurt içi her yöne 250 DK ve her yöne 1000 SMS 33 TL. Faturasız aboneler kampanyadan yararlanabilirler.

Hangi Paket?Mobilist 5GB Paketi
Ne Alırım?5 GB cepten internet + Her yöne 250 DK + Her yöne 1000 SMS
Ne Öderim?33 TL / AY
Nasıl Alırım?Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne giriş yaparak kayıt olabilirsiniz.

​​​​Bu tarifeden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL haricindeki bireysel faturasız paketlerindeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki faturasız bireysel mobil hat sahibi olan aboneler yararlanırlar.

Mobilist 5 GB Paketi

Kampanya içinde sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez. Kalan kullanım hakları geçerlilik süre sonunda silinir.

Bu tür güncel kampanyalı tarifeleri kullanarak çok daha avantajlı olursunuz. Türk Telekom güncel kampanyalarından faydalanarak bedava internet paketi de alabilirsiniz. Bu paketler için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edin.

Türk Telekom Mobilist 5 GB Tarifesi Nasıl İptal Edilir?

  • Mobilist paketler içeriğinde yüklenen paket hakları 30 gün boyunca geçerli olacaktır. 30 günün sonunda satın alınan paket tekrar yenilenmeyecektir.

Paketiniz Size Uygun mu?

Tüm operatörler değişen ve gelişen teknoloji ile neredeyse müşterilerinin hemen hepsine internet paketleri de satmaktadır. Telefon hattınıza tanımlanan internet sayesinde mobil dünyanın sihirli dünyasında kaybolup gitmektesiniz. Ancak seçtiğiniz veya size önerilen tarifeler ne kadar ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir?

İlk olarak paketinizin en az bir yıl geçerli olduğunu sakın unutmayınız. Tarifenize tanımlanan internet paketinizi kesinlikle deneyimleriniz doğrultusunda seçmelisiniz. 3 GB internet kullanırken 5 GB internet paketine geçtiğinizde kalan internetleriniz her ay maalesef ziyan olmaktadır. Bu nedenle seçimlerinizi doğru yaparak fazla fatura ödemekten kurtulun.

Bir diğer konuda fazlaca internet kullananlar için 5 GB paket tanımlanmış tarife seçerek çok daha fazlasını kullanıyor iseniz çok zarardasınız. Çünkü operatörlerde internet aşımlarınız için alacağınız ek paketlerde 1 GB internet en az 12 TL olarak tanımlanmaktadır. Bu da doğal olarak ay sonunda faturanıza yansıyacak ekstra demektir.

Bazı iletişim firmaları internetini sosyal medyada kullananlar için özel düzenlediği paketler ile bu uygulamaları bedava olarak sunmaktadır. Unutmayın ki tarifeniz size ne kadar uygun olursa internetinizi çok daha verimli ve doğru kullanabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.