Bedava internet

Türk Telekom Ekstra 5 GB internet 15 TL

10 Kasım 2019
Türk Telekom Ekstra 5 GB internet 15 TL

Türk Telekom internet bakımından diğer gsm operatörlerine göre daha bol içerikler sunuyor. Sunduğu bol internetli tarifeler ve uygun fiyatlı internet kampanyalarından bir çok müşterisi de faydalanmakta. Türk Telekom 5 GB internet paketini sadece 15 TL karşılığında satın alabiliyorlar. Bir çok gsm operatöründe 1 GB internet paketinin fiyatı 20 TL ve üzerinde bir ücrete satılıyor. Türk Telekom’da ise bu durum biraz farklı.

Türk Telekom Web sitesi, Mobil menüsünde de göreceğiniz kampanya sayesinde faturalı ve faturalı aboneler uygun fiyata internet sahibi oluyor. Her iki hat statüsünde olan müşteri de sadece aylık 15 TL ödeyerek 5 GB internet sahibi olabilirler. Satışı yapılan bu internetin diğer firmalardaki gibi kullanım limiti de yok. Örneğin bazı firmalarda akşamdan sabaha kadar ya da belirli uygulamalarda geçerli bu tür kampanyalar var. Fakat Türk Telekom 5 GB 15 TL kampanyası ile verilen internet kullanım haklarını istediğin zaman istediğin uygulamada kullanabilirsin.

Türk Telekom Aylık Ek 5 GB Paketi Kampanyası

Paket içeriği ve nasıl yapılacağına dair kampanya detaylarını alt kısımdaki tablodan kontrol edebilirsiniz.

Hangi Paket?Aylık Ek 5 GB Paketi
Ne Alırım?5 GB Cepten İnternet
Ne Öderim?15 TL / 30 gün
Nasıl Alırım?EKSTRA5GB yaz 5555‘e ücretsiz SMS gönder

Aylık Ek 5 GB ek internet paketinden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TEKNOSACELL paketleri dışında olan bireysel faturasız tarifelerindeki ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki abonelerden alt kısımdaki şartları sağlayanlar yararlanabilirler.

  • İlgili ek paketten 1 GB ve üzerinde internet kullanım hakkına sahip her şey dahil paketlerden birine son 30 gün içinde kayıt olan aboneler yararlanabilecektir.

Nasıl İptal Edilir?

Paketi iptal etmediğiniz taktirde her ay yenilenecektir. İptal etmek için IPTAL EKSTRA5GB yazıp 5555‘e sms göndermeniz gerekir.

Güncel Kampanyalar, tarifeler, gsm operatörleri haberleri için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.