Bildirimlerim

Tüm Zamanların En İyi 6 iOS Uygulaması

10 Kasım 2019
Tüm Zamanların En İyi 6 iOS Uygulaması

Popüler iOS uygulamaları zamanın gerekliliklerine göre değişim göstermektedir. Yazımı ile birlikte eski indirme oranlarına sahip olmayan ancak ilk çıktıklarında rekorlar kıran iOS uygulamalarına erişim sağlayabilirsiniz.

Camera+

Çektikleri fotoğraflara farklı efektler katmak isteyenlerin değişmezlerinden olan Camera+, artık yerine farklı uygulamalara bırakmış durumda. Yine de uygulama ile birlikte fotoğraflarda küçük değişimler yapmak, yeni renk filtreleri eklemek mümkün.

Messenger

İnternet üzerinden arkadaş edinmek ya da var olan arkadaşlarla iletişim kurmak için Facebook ilk akla gelen uygulamalardan biri. Zamanla unutulan iOS uygulamalarından olan Messenger ise Facebook kullanıcılarının birbirleri ile mesajlaşmasını sağlıyor. Halen piyasada olan uygulama kullanılsa da eski kullanım oranlarına sahip değil.

Viber

İnternet üzerinden arama yapmak, arkadaşlarla iletişim kurabilmek için tasarlanan uygulamalardan biri de Viber. Mor renkli tasarımı ile dikkat çeken uygulama özellikle ilk zamanlarında adeta rekorlar kırdı. Fakat artık sosyal medya hesapları üzerinden bile sesli ve görüntülü mesajlaşma olanakları var. Bu gibi yenilikler neticesinde uygulamanın popülaritesi de kaybolmaya başladı.

Snapchat

Zamanında herkesin telefonunda olan iOS uygulamaları arasında Snapchat ilk akla gelenlerden biri. Sosyal medya uygulamalarından biri olan Snapchat, yazılı iletişimin yanı sıra videolu iletişim de sağlıyordu. Üstelik insanların yüzlerine uygulayabildikleri filtreler, sistemin olmazsa olmazlarındandı.

Dropbox

Popülerlik açısından da işe yarama açısından da en iyi iOS uygulamalarından olan Dropbox, veri depolama sağlıyor. Böylelikle cihazlarda bulunan dosyalar ya da önemli veriler internet ortamında yedeklenmiş hale getirilebiliyor.

Waze

Online harita sistemi olarak bilinen Waze ile Google Haritalar popüler olana kadar uzun süre kullanılmıştır. Uygulama özellikle yurtdışında çok sevilmesine karşın Google Haritaların önüne geçemediğinden eski indirme oranlarına sahip değil.  

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.