Bildirimlerim

Steam Cadılar Bayramı indirimleri 2019, Ne Zaman Başlıyor ve Bitiyor

29 Ekim 2019
Steam Cadılar Bayramı indirimleri 2019, Ne Zaman Başlıyor ve Bitiyor

Online oyun severler tarafından beklenen “Steam Cadılar Bayramı indirimi” sonunda başladı. Bu indirim ile bir çok oyunu indirimli fiyatı üzerinden satın alabilirsiniz. Steam Cadılar Bayramı indirimi uzun zamandır zaten bekleniyordu. Her yıl yapılan indirime ek olarak büyük indirimler adı verilerek lanse edilen indirim hakları da bu yıl yapılıyor. Söz konusu sürecin başlangıcının ilk saatlerinde, Steam mağazaya çok yoğun bir talep oldu.

Steam Cadılar Bayramı indirimleri Ne Zaman?

Her yıl olduğu gibi indirimler bu yılda başladı ve mağazaya ilk saatlerde erişim tam manasıyla kesildi. Milyonlarca oyuncu uzun zamandır almayı düşündükleri oyuna indirimli sahip olabilmek için cadılar bayramı indirimlerini bekliyorlardı. İndirimin açıklanması ile beraber bir nevi sanal bir izdiham oldu. Bunun sonucunda ise Steam mağazaya bir süreliğine giriş yapılamadı.

Steam Cadılar Bayramı indirimi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Steam Cadılar Bayramına özel yapılan indirimler: 28 Ekim Pazartesi – 1 Kasım Cuma günleri arasında geçerlidir. Belirtilen tarihler arasında düşündüğünüz oyunu ucuza aldınız aldınız, almazsanız mevcut fiyatı üzerinden satın alırsınız. Ek olarak, indirimli satın aldığınız oyunu iade etmek isterseniz, indirimli fiyat üzerinden iadesini gerçekleştirirsiniz.

Bu yazımızda Steam Cadılar Bayramı indirimleri saat kaçta başlıyor, ne zaman gibi sorularınıza yanıt verdik.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.