Bildirimlerim

Son Günlerde En Çok Yüklenen 4 Android Oyun

03 Kasım 2019
Son Günlerde En Çok Yüklenen 4 Android Oyun

2019 yılının Son Günlerindede En Çok Yüklenen 4 Android oyun. Android oyun camiası giderek kalabalık hale gelmektedir. Kategorilere yeni eklenen oyunlar kadar güncellemelerle daha iyi hale getirilmiş eki oyunlar da talep görmektedir. Bu neden yüzünden en iyiler listesine yeniler ve var olanlar girebilmektedir. Oyun tercihlerinde önemli olan zevklere ve ilgi yönlerine göre hareket etmektir. Listemizden bu şekilde faydalanarak istediğiniz oyunlara erişim sağlayabilirsiniz.

SimCity Buildlt

Küçük kasabalar kurmak kolaydır. Peki, ya büyük şehirler tasarlamak nasıldır? SimCity Buildlt ile birlikte kendi metropolünüzü inşa edebilirsiniz. Oyunun en güzel yanı şehrin gelişmesine bağlı olarak karmaşasının da artmasıdır. Bu neden yüzünden kurmuş olduğunuz şehrin her detayı üzerinde hâkimiyet kurmak zorunda kalacaksınız.

Block Craft 3D


Block Craft 3D son zamanların en çok yüklenen Android oyunlarından biri olarak ismini öne çıkarmaktadır. Aktif kullanıcı sayısı yüksek olan oyunda oyuncular kendi şehirlerini inşa edebilmektedir. İnşa süresinde büyük ve bilinen şehirlerin taklit edilmesi mümkündür. Bunun yerine oyuncuların tamamen hayal güçlerinden yola çıkmalarına da olanak tanınmaktadır.

Guns of Glory

Savaş ve strateji oyunlarının ücretli olması pek çok oyuncuyu üzmektedir. Guns of Glory, ücretsiz Android oyunları arasında yer almaktadır. Bu sayede oyuncular kendilerine ait olan bir ordu kurmakla ile başlayabilmektedir. Gerçek zamanlı olarak ilerleyen oyun çoklu oyuncu özelliğine de sahiptir. Böylece oyuncuların düşmanları diğer oyunculardan oluşmaktadır.

Minion Rush: Çılgın Hırsız

Minion Rush: Çılgın Hırsız filminden sonra çıkan oyun son zamanlarda popülerlik derecesini yeniden artırmıştır. Android önerilen oyunlar listelerinde de kendine yer bulan uygulama bir hayli gelişmiş şekilde hizmet vermektedir. Günlük girişler kapsamında ekstra ödüller alabilen oyuncular aynı zamanda bölümleri tamamlayarak yeni alanların kilitlerini de açabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.