Oyun

Pubg Mobile Sunucu Değiştirme

Başlıklar

Pubg Mobile Sunucu Değiştirme, Oyunu oynarken eskiden yanlışlıkla sunucu değiştirildiğinde tekrardan eski sunucuya çevirme yapılabiliyordu. Güncellemeler sonucunda ise bu artık mümkün değil. Sunucu değiştirildiğinde Pubg Mobile 60 gün zorunlu bekletiyor. Peki Pubg Mobile oyununda sunucu değişikliği sonunda 60 gün beklemeyi kaldırmak mümkün mü hatalı sürücü değiştirince ne kadar beklenir? gibi sorularınızı yanıtlayacağız. Çoğu kişi oyunun verdiği görevleri daha kolay yaparak hediyeleri kazanmak için sunucu değiştiriyor. Bazı oyuncular ise sunucuyu istedikleri zaman değiştirebileceklerini düşünüyor. Bu yüzden de daha basit oyuncularla karşılaşmak için çoğu zaman Ortadoğu sunucusuna geçiyorlar. Fakat sunucu değişimi yapıldığında belirli bir süre beklemeniz gerekiyor. Bu süre 60 gün olarak belirlenmiştir. Pubg Mobile sunucu değiştirme sorunu 17. sezon da çok fazla oyuncunun canını sıktı diyebiliriz.

Öncelikle biz de bir adet Pubg Mobile hesabımızda sunucu değişimi yaparak Ortadoğu sunucusuna geçiş yaptık. Acaba eskisi gibi anlık Avrupa sunucusuna geçiş yapabilir miyiz diye kontrol ettik. Fakat oyun bizi de 60 günlük bekleme zorunluluğu ile karşıladı.

Sunucu Nasıl Değiştirilir?

Sunucu değişimi nasıl yapılır bilmiyorsanız ve hilesi var mı diye merak ediyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek kolayca yapabilirsiniz. Fakat hatırlatalım, sunucu değişimi yaparsanız 60 gün beklemeniz gerekiyor.

  • Oyunda ayarlar kısmına giriş yapın
  • Buradan Genel Ayarlar kısmında en alta inin
  • Sunucu Seç bölümünden geçiş yapmak istediğiniz sunucuyu seçin
  • Tamam butonuna tıklayın ve onaylayın

Pubg Mobile Sunucu Değişimi Bekleme Süresi Kaldırma Nasıl Yapılır?

Sunucu 60 Gün bekleme nasıl kaldırılır

Youtube’da onlarca video izledik. Kimisi oda kartı ile oda oluşturun ve sunucuyu bölge olarak Avrupa işaretleyin, kimisi ise yardım kısmından yazdığımız taktirde problemin 1 hafta içinde düzeleceğini söylüyor. Fakat verilen bu bilgilerin hepsi yalan ve yanlış bilgiler. Hileleri dahi 1 ay sonra banlayan Pubg Mobile’ın bu tür sıkıntıları anlık gidermiyor tabi ki.

Yani boş yere uc yükleyip oda kartı ile bu tür ayarlar denemeyin. Tabi ki Pubg’ye oyun içinden bu sorununuzu belirtebilirsiniz, fakat biz 30 günde toplamda 10 adet bu konu ile ilgili sorunu bildirsek dahi hiçbir dönüş alamadık.

Özetle sunucu değişimi yaptıysanız sizin mecburen 2 ay boyunca beklemeniz gerekiyor.

Pubg Mobile 60 Gün Beklemeden Sunucu Değiştirme

60 gün beklemeden sunucu değiştirmek Pubg Mobile için imkansız. Çünkü eskisi gibi anlık sunucu değişimleri yapılamıyor. Fakat siz Avrupa sunucusunda oyun oynamak istiyorsanız şunları yapın;

  • Avrupa Sunucusunda olan arkadaşlarınız ile oyuna girin
  • Oda yönetimi Avrupa sunucusunda olan arkadaşınızda olsun
  • Bu sayede oyunu arkadaşınız başlattığından Avrupa sunucusunda oyuna giriş yapmış olursunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu