Oyun

Pubg Mobile Sasuke

Başlıklar

Sasuke Gerçek Adı, Kaç Yaşında? Nereli? Pubg Mobile İd’si ve daha fazlası

Pubg Mobile oyununda son zamanlarda ünlenen oyunculardan biri de Sasuke’dir. Asıl ismi Barış G ile katıldığı oyunlarda izleyiciler tarafından çok fazla sevilmiştir. Kendi fan kitlesini de oluşturmuştur. Sasuke kısa bir süre önce youtube kanalı açarak takipçilerine özel günlük videolar paylaşmaya başladı. Doğal olarak bu durum sasuke kimdir, sasuke nereli, nerede yaşıyor sasukenin gerçek adı nedir kaç yaşında, boyu fotoğrafı doğum günü ne zaman gibi sorular sorulmaya başladı.

Sasuke ile ilgili olarak ulaştığımız bilgileri alt kısımda başlıklar halinde sıraladık. Merak edilenlere yanıtlar;

Sasuke Kaç Yaşında

Takipçiler tarafından en çok merak edilen şey ise, Sasuke’nin yaşı oldu. Sasuke 13 yaşındadır. Oyunu tabletten oynayan sasuke sinirlendiğinde izleyicileri bir hayli eğlendirmektedir.

Doğum tarihi gibi bilgilere ulaşamadık ama youtube videolarında gördüğümüz kadarıyla kendi yaşına dair 13 bilgisini paylaşmıştır. Yaklaşık olarak söylemek gerekirse 2010 yılında doğdu .

Sasuke Resmi Instagram Hesabı ve Youtube Kanalı

Sasuke’nin resmi instagram ve Youtube kanal bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Eğer Youtube kanalını veya Sasuke’nin kendi instagram hesabına ulaşmak istiyorsanız bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Instagram Hesabı: @sasuke
Youtube Hesabı: @sasuke

Sasuke’nin şuan Instagram’da 1.3 mn takipçisi vardır, Youtube kanalında ise 618 B abone abonesi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu