Genel

Pubg Mobile İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır? – Kaç UC

Başlıklar

pUBG Mobile’a yeni başlayanlar ya da uzun süredir oynayanlar isim değiştirme kartı nasıl alınır merak ediyorlar. Bunun nedeni ise ilk üyelik esnasında saçma ya da çok düşünmeden hemen oyuna girmek için bir isim sallıyoruz. PUBG Mobile 15.sezonun başlangıcı ile birlikte bir sezonu daha geri de bıraktık. Merak edenler için PUBG yeni isim alma nasıl olur isim değiştirme kartı nasıl alınır kazanılır , hilesi var mı pubg kaç gün girmeyince isim kartı veriyor pubg isim kartı kaç günde gelir birisine hediye olarak gönderme ihtimali var mı bu yazımızda sizlere detaylı bir şekilde açıklıyoruz.

PUBG İsim Değiştirme Kartı

PUBG isim değiştirme kartı, isminden de anladığımız gibi oyun içerisindeki ismimizi değiştirmeye yarayan özelliktir. Bu kart oyun ilk çıktığında yoktu fakat ilerleyen sürede bunun bir ihtiyaç olduğunu fark eden Pubg Mobile bu özelliği de getirdi. 2017 yılında isim değiştirme kartı oyuna dahil oldu.

İsim (Nick) Değiştirme Kartı Nedir?

Oyuna ilk başladığınızda kullanmaya başladığınız Nick artık sıkıcı geliyorsa ya da yeni bir nick bulduysanız oyun marketinden isim değiştirme kartı alarak yeni bir nick ile değiştirebilirsiniz. İsim değiştirme kartı bazen görevleri yaparak ücretsiz alınabilse de mağazada UC karşılığında da satılmaktadır.

PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

PUBG İsim Değiştirme Kartı

Pubg Mobile Bedava İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

  1. Bu yöntem daha çok yeni başlamış olan oyuncular içindir. 1-10 seviye arasında bulunan görevleri yaptığınızda pubg isim değiştirme kartı hediye olarak veriyor .
  2. Oyunu uzun süredir oynayanlar için şöyle bir yöntem var, 10-15 gün giriş görevlerini yapmanız halinde 400 etkinlik noktasına ulaşmış olursunuz. Bu yöntem ile ücretsiz isim değiştirme kartına sahip olursunuz. Ve isim değiştirilir .

Pubg ücretsiz olarak isim değiştirme yöntemleri yukarıdaki gibidir. Bu yöntemleri kullanarak ücretsiz isim değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu