Teknoloji Haberleri

OPPO Fotoğraf Gizleme

Başlıklar

Oppo telefonda fotoğraf gizleme, Oppo cihaz kullananlara özel çeşitli bilgiler. Oppo telefonlarda galeride fotoğraf gizleme işlemi hakkında konuşacağız ve gayet basit bir şekilde sizler de fotoğraflarınızı gizleyebileceksiniz. Bütün telefonlarda olduğu gibi oppo cep telefonlarda fotoğraf gizleme nasıl ve nereden yapılır gizli galeri nasıl açılır fotoğraflarda kilitli klasörde sekme çubuğu nedir merak ediliyor.

Oppo akıllı telefonunuzda bazı fotoğraflarınızı gizlemek isteyebilirsiniz. Eğer gizlemek istediğiniz fotoğraflarınız varsa aşağıdaki adımları uygulayarak saklayabilirsiniz. Oppo telefonda fotoğraf gizleme ve gizlenen fotoğraflara bakma nasıl yapılır detaylıca anlatalım. Oppo telefonunuzun işletim sistemi ColorOs, fotoğraf saklamak için Özel olarak ayarla seçeneği veriyor. Seçtiğiniz fotoğrafı özel olarak ayarlamanız halinde, bu fotoğraflar gizlenecektir ve gizli fotoğraflara bakmak için oluşturduğunuz Gizlilik Şifresini girmeniz gerekir. Yani fotoğrafları gizlersiniz ve bakmak için belirlediğiniz şifreyi kullanmanız gerekmektedir.

Oppo Telefonda Fotoğraf Gizleme Nasıl Yapılır?

İsterseniz bunun dışında fotoğraflar klasörüne şifre koyarak bütün fotoğraflarınızı da gizleyebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde Fotoğraflar klasörüne şifre koyduğunuzda bu klasörü görüntüleyebilmek için belirlediğiniz şifreyi kullanırsınız. Ancak eğer sadece belirli albümleri dosyaları ve fotoğrafları gizlemek istiyorsanız size burada anlatacağımız yolu izleyin.

Oppo Fotoğraf Gizleme

Oppo Telefonda Fotoğraf Gizleme

Oppo cihazınızda seçtiğiniz fotoğrafları gizlemek için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir.

  • Fotoğraf uygulamasını açın ve gizlemek istediğiniz fotoğraf ya da fotoğrafları seçin,
  • Sağ alt kısımda bulunan .. iki nokta Daha Fazla simgesine dokunun,
  • Özel olarak ayarla seçeneğini ilgili ekrandan seçin,
  • Bu sayede seçtiğiniz fotoğrafları gizlemiş olursunuz.

Gizli Fotoğrafları Nasıl Görebilirim

blank
Gizli Fotoğrafları Nasıl Görebilirim

Gizlediğim fotoğrafları görme mümkün mü, nasıl ve nereden bakabilirim özel olarak ayarlanan fotoğrafları geri getirme nasıl olur sorusu da bolca sorulan sorulardan biridir. Bu sorunun cevabı ise,

  • Fotoğraflar uygulamasına giriş yapın,
  • Üstte yer bulunan “Fotoğraflar”, “Albümler”, “Keşfet” yazan menünün boş bir yerine parmağınızı kaldırmadan basılı tutun,
  • Gizlilik Şifresi ekranı geldiğinde, gizlemek için yazdığınız şifreyi girin,
  • Artık gizli fotoğrafları görüntüleyebilirsin.

Oppo A91, Oppo Reno 4, Oppo Reno 4 Lite, Oppo Reno2 Z, Oppo A73, Oppo A72, Oppo A53, Oppo K7, Oppo Ace2 akıllı telefonlar ve yeni çıkan tüm Oppo akıllı cihazlarda yukarıda belirtilen yöntem kullanılarak fotoğraf gizleme işlemi yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu