Oyun

Nimo.tv Para Nasıl Kazanılır?

Başlıklar

Nimotv binlerce yayıncının ve yine yüzbinlerce izleyicinin olduğu bir platformdur. Nimo TV yayıncı olmak şartları nedir para nasıl kazanılır kazanç hesaplama nasıl olur ne kadar kazandırıyor yayın açma sözleşmesi var mı maaş sistemi var mı para çekme nasıl olur sorusu izleyiciler tarafından ve yayıncı olmayı düşünenlerce sıkça soruluyor. Nimo.tv’de herkes yayın açabiliyor. Ancak kazanç elde edebilmek için bağış toplamanız gerekiyor. Çok fazla izleyiciniz yoksa bazı yollar izlemeniz gerekir. Buna örnek verecek olursak popüler oyunları oynayın ve hakaretsiz bir üslup kullanın.

Nimo.tv birçok Youtuber’ın yayın yaptığı isterseniz sizin de yayın yapabileceğiniz bir platformdur. Nimo TV farklı dillerde, çoğu ülkede yayıncıların kullanmış olduğu platformlardan biridir. Daha çok oyun kategorisinde izleyiciler bulunuyor. En çok izlenen oyun ise Pubg Mobile ve LOL gibi oyunlar. Twitch benzeri bir platform olan Nimo.tv’de Ersin Yekin, Mezarcı gibi yayıncılar da bulunuyor.

Nimo tv, Türkiye’ye yeni gelen bir yayın platformudur. Youtuber’larla anlaşmalar yaparak izleyici sayısını da arttırmıştır. Streamer ( bir diğer deyişle yayıncı) olarak sizde nimo tv de yayın yapabiliyorsunuz. Araştırmalar yapıp, nimo tv de yayın yapmayı düşünenler aylık ne kadar kazanıyor nasıl para kazanılır gibi şeyleri doğal olarak merak ediyor.

Nimot Tv Nedir?

nimotv

Nimo.tv yayıncıların yayın yaparak para kazanabileceği bir platformdur. Ayrıca çeşitli etkinliklere katılarak para kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yayın yaparken size gelecek olan bağışlar sayesinde ciddi gelirler elde etmek mümkün.

Nimo’da birçok oyun ilgi çekiyor. Yani sadece LOL ya da pubg mobile gibi bilindik oyunların yanı sıra, free fire, brawl stars, clash of clans, canlı sohbet gibi seçeneklerle de yayın yapabilirsiniz.

Nimo TV Bağış Yöntemi İle Para Kazanma Nasıl Olur?

blank
nimo tv yayın açma

Nimo tv den nasıl para kazanılır bilmiyor ve merak ediyorsanız, başlangıç için bu rehberin işinize yarayacağını düşünüyoruz. Yayıncılar bynogame hesabı açarak nimo tv profillerinde bu hesap bilgisini paylaşarak izleyicilerinden bağış alabilirler. Bağış miktarı tamamen bağışçıya bağlıdır, izleyicinin isteğine bağlıdır, yani herkes 5 TL ya da 100 TL gönderecek diye bir zorunluluk yoktur. Bu yöntem ile nimo tv den nasıl para kazanılır sorusunu kısmen yanıtlamış olduk. Ayrıca onun dışında Nimo.tv platformundan Yonca, Kahve ve benzeri hediyeler alırsanız bunlar sayesinde de para kazanırsınız.

Nimo.TV Yayın Nasıl Açılır?

OBS programını kullanarak Nimo.tv’de yayın açabilirsiniz. Bununla ilgili yazı paylaşımı yapmak yerine Youtube’tan video izleyerek görsel olarak uygulamanızı öneririz. Bu sayede yayın açma hakkında daha hızlı bilgi edinmiş olursunuz.

NimoTV Elmas İle Para Kazanma

blank
NimoTV Yayıncılar

Bu yöntem üst kısımdaki yönteme benzer bir şekilde çalışıyor. Kullanıcılar size elmas göndermeleri halinde bu elmasları biriktirin ve her ayın sonunda para olarak çekebilirsiniz. 300 elmas 1 dolara denk geliyor yani bu da yaklaşık 8 TL & 8.5 TL civarındadır. Bu yöntem sayesinde nimo tv de kendi payını alır. Ama kazancı sizden değil size bağış yapan kişilerden alır. Yani nimo.tv’den elmas alan kişiden kesinti yapılır.

Nimo TV Turnuvası: İşin güzel tarafı ise herkes kendi yayın yaptığı oyun kategorisinde yarışır. Yani siz LOL oynadığınızı varsayalım, oynarken yayın yapıyorsanız; sizin gibi LOL yayını yapmakta olan diğer yayıncılar ile yarış halinde olursunuz. İzlenme oranınıza göre her ayın sonunda bir sıralama sistem tarafından oluşturulacak ve ilk sırayı alan kişi önceden belirlenmiş miktarda para kazanmış olur. Birinci olamadığınızı varsayalım, ama ilk 100 kişi içine girdiğinizde ise yine para ödülü kazanırsınız tabi daha düşük bir miktarda.

Nimo Tv Para Nasıl Çekilir?

blank
nimo tv

Nimo tv de yayınlara başladığınızı varsayalım ve gelir elde etmeye başladınız fakat kazandığınız parayı nasıl çekeceğinizi bilmiyorsanız ilk olarak yapılması gereken bir payoneer hesabı açmak. Nimo tv yayıncıların ödeme işlemlerini sadece payoneer hesabı ile yapıyor.

Payoneer üzerinden yapacağınız para çekim işlemleri için ise ayın 8’inden önce yapılan para çekim talebiniz yaklaşık olarak 2 hafta içinde hesabınıza geçer. Ayın 8’inden sonra yapılan para çekim talepleri ise bir sonraki ayın 20’sinden önce hesaba yatar. Nimo.tv’ye giriş için buraya bakabilirsiniz.

Nimo TV Hediye Fiyatları Kaç TL?

 • 69 Elmas 0,99 USD
 • 73 Elmas 1,05 USD
 • 139 Elmas 1,99 USD
 • 349 Elmas 4,99 USD
 • 699 Elmas 9,99 USD
 • 3499 Elmas 49,99 USD
 • 6999 Elmas 99,99 USD
 • 141 Royal Only 1,99 USD
 • 363 Royal Only 4,99 USD
 • 741 Royal Only 9,99 USD
 • 3779 Royal Only 49,99 USD
 • 7769 Royal Only 99,99 USD

Nimo.TV Sosyal Medya Hesapları

Nimo.tv’yi sosyal medya hesaplarından takip ederek yapılacak olan çekiliş, etkinlik ve turnuvalardan haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabı: Nimo TV Instagram
Facebook Hesabı: Nimo TV Facebook

Etkinlikler;

Ayhan Aygün’le Free Fire’ın yeni sezonunda 12 saatlik yayın, dev hediyeler seni bekliyor! ?

Free Fire’da yeni sezon başlıyor, silahlar çekiliyor; Ayhan Aygün 12 saatlik yayında 5.000 TL değerinde Google Play kodu, Free Fire Elması ve Samsung Galaxy Tab A7 hediye ediyor!?

Bu ve buna benzer birçok etkinliğe katılarak siz de kazanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu