Genel

LivU Altın Hilesi Var Mı ? Bedava

Başlıklar

Livu altın hilesi, çoğu kullanıcı Livu uygulamasında altın fiyatlarının yüksek oluşundan şikayetçi. Bu durum neticesinde insanlar ücretsiz ya da indirimli şekilde Livu altın ve elmas kazanma hilesi nasıl yapılır arayışına giriyor.

Livu uygulamasında altın hilesi var mı yok mu ona geçmeden önce uygulama nedir ve nasıl kullanılır gibi sorularınızı yanıtlamak isteriz. LivU, tek bir tuş kullanarak insanların anlamlı ve heyecan verici sosyal deneyim yaşamasına olanak sağlayan bir uygulamadır. Livu’da kullanıcılar arkadaş bulabiliyor.

Livu Nedir?

Livu sesli ve görüntülü konuşma yapabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Hem Android hem de iOs cihazlarda kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Canlı Video Eşleşme

  • Cinsiyet ve bölge seçimi yaparak, eşleşmek istediğiniz kullanıcıları belirleyin, ekranı kaydırarak ve birkaç saniye içinde birisi ile eşleşip konuşmaya başlayın.
  • Kafa dengi kullanıcıları arkadaş olarak ekleye biliyorsunuz, istediğiniz zaman 1’e 1 Video Arama yapabilir ve mesajlaşabilirsiniz.

1’e 1 Video Aramalar

  • Takip ettiğin arkadaşlarını ya da o anda çevrimiçi olan herhangi bir kişi ile 1’e 1 Video Arama ile arayabiliyorsunuz.
  • Arama esnasında birbirinize hediye gönderebilir, eğlenceli filtreler kullanarak sohbeti eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Çeviri

  • Arkadaşın ile aynı dili konuşamıyorsan, Livu’nun çeviri özelliğini aktif hale getirip kullanabilirsiniz.

Video Filtreleri & Güzellik Efektleri

  • Çok gelişmiş olan video filtreleri & sevimli çıkarmalar kullanarak senin video sohbetlerde daha da eğlenceli vakit geçirmeni sağlar.

Sınırsız Mesajlaşma

  • LivU’da kullanıcılar birbirlerini arkadaş olarak ekleyerek sınırsız mesajlaşabilir.

Livu Altın Hilesi Bedava

Livu altın hilesi, uygulamada premium yani vip hesap olabilmeniz için gerekli bir şeydir. Livu uygulamasında hediyeler gönderebilmek için altın sahibi olmanız gerekir. Altın para ile satın alınmaktadır. Google Play ve App Store’dan ödeme yaparak altın alabilirsiniz.

Livu Hediye gönderebilmek için altına gereksinim duyarsınız. Çeşitli internet sitelerinde Livu altın hilesi olduğu söylense de böyle bir yöntem yoktur.

Livu Uygulamasını buradan Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu