Genel

Lili App

Lili Giriş yap. Lili Instagram gizli hesap görme uygulaması. Lili Kaldırıldı mı? Lili Kapandı mı ve Güvenilir mi?

Başlıklar

Lili App, Lili App Nedir? Lili-App nasıl kullanılır ve ınstagram için kullanılan Lili uygulaması ile ilgili merak edilenler haberimizde.

Lili App giriş yap ekranı kullanılarak Instagram gizlilik hesap görme mümkün. Lili Instagram gizli hesap görme konusunda en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Peki bu uygulama hakkında her şeyi biliyor musunuz?

Lili Instagram’da kilitli hesaplara bakma için işlevselliği olduğunu iddia eden 3. parti bir uygulamadır. Yani bu uygulamayı doğal olarak Google Play ve App Store’dan indirmek mümkün değildir. Çeşitli mobil uygulama sitelerinden bu uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Lili Giriş Yap

Lili giriş, ekranını kullanarak internet sitesi üzerinden de kullanım yapılabilmektedir. Özetle mobil uygulamayı yüklemenize gerek kalmadan internet tarayıcınızdan da giriş yapıp Instagram bilgilerinizi kullanarak hesaba giriş yapabiliyorsunuz.

Lili Giriş yap, ekranından giriş yaptığınızda sizden Instagram bilgileriniz ister. Ancak orijinal hesabınızı kullanmanızı önermeyiz. Çünkü nasıl ki sizin bu uygulamalardan haberiniz nasıl oluyorsa Instagram’ın da vardır.

Instagram bu tür uygulamaları kullanan bazı hesapları zaman zaman silmektedir. Ayrıca bu tür uygulamaları kullananlar hesaplarının çalındığına dair şikayetlerde de bulunmaktadır. Bu nedenle kullanmadığınız ikincil bir hesap kullanmanızı öneriyoruz.

LiliApp Web Postegro

Lili App

Postegro & Lili tamamen aynı uygulamalardır. Lili ve Postegro aynı platformu kullandığından dolayı giriş ekranları da aynıdır. Giriş yaparken yine bir Instagram hesabı ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Lili apk indir uygulaması da sıklıkla araştırılan şeylerden biridir. Uygulama olarak telefonunuza yüklediğinizde güvenilirliğinin garantisini kimse veremez.

Lili Uygulaması Güvenilir mi?

Lili uygulaması da postegro uygulaması gibi 3. parti bir uygulamadır. Her ne kadar kullanım sözleşmesi vs önümüze sunsa da güvenilirliği ispat edilemez. Bu nedenle lili uygulaması kullanılırken farklı kullanılmayan kapansa dahi umurunuzda olmayacak bir hesap kullanmanızı öneriyoruz.

Uygulamayı mı yüklemeliyim yoksa internet tarayıcısıyla mı giriş yapmalıyım?

Bize kalırsa tarayıcı üzerinden kullanılmayan bir hesap ile giriş yapın bu şekilde daha mantıklıdır.

Lili Web Postegro

Lili Web Postegro, uygulaması kullanılarak hiç tanımadığınız ya da tanıdığınız kişilerin gizli hesap profillerini görüntüleyebiliyorsunuz. Ancak bazı hesaplar görüntülenemiyor. Eğer hesap gizlilikten çıkmazsa 2 – 4 saat sonra tekrar denemenizi öneririz.

Lili Instagram Gizli Hesap Görme

Lili Instagram gizli hesap görme için kullanılan uygulamalardan biridir. Bu uygulama ile gizlilik ayarı açık olan profillerin;

  • Profil fotoğrafını,
  • Takip ettikleri,
  • Takipçileri,
  • Gönderileri,
  • Hikayeleri gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Lili App Nedir?

Lili App Instagram adresine gizlilik hesap görme için kullanılan bir uygulama tipidir. Hem internet sitesi üzerinden hem de mobil uygulama olarak kullanılabilmektedir. Lili App hem iOs platformlarda hem de Android platformlarda kullanılabilir bir uygulamadır. Google Play ve App Store’da bulunmamasının nedeni üçüncü parti bir uygulamadır.

Bu uygulamayı çeşitli uygulama indirme mağazalarından telefonunuza ya da tabletinize yükleyebilirsiniz. LiliApp mobil uygulamasını yükledikten sonra gizli profili görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıp aratın ve o kişinin profiline bakın. Bu uygulama ile en yeni takipçiler ve en son takip ettiği kişiye bakabilirsiniz.

Hatırlatma: Lili App Uygulama kullanımından doğacak bütün problemler kullanıcının sorumluluğundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu