Banka Kampanyaları

İş Bankası Her gün 2 TL Toplamda 40 TL Hediye

Başlıklar

Türkiye İş Bankası mobil ödemenize her gün 2 TL, toplamda 40 TL MaxiPuan hediye kampanyası. Bu kampanya ile her gün 2 TL toplamda ise 40 TL para puan kazanırsınız. ​1 Kasım [code_snippet id=5 php=true] – 20 Kasım [code_snippet id=5 php=true] tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması ile tek seferde 20 TL ve üzeri mobil ödeme yapmış olduğunuz her gün için 2 TL, toplamda 40 TL MaxiPuan kazanırsınız.

İş Bankası Mobil Ödemenize Her Gün 2 TL, Toplamda 40 TL MaxiPuan Kampanyası

Kampanyaya katılımınızı dönem içinde istediğiniz zaman (alışverişinizden önce ya da sonra) yapabilirsiniz.
Mobil ödeme sadece NFC uyumlu Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilir. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip telefonlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerini aktif edebilmek için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının izlemeniz gerekir. Bu sayede ödemeyi aktif hale getirebilirsiniz.

Mobil Ödemenize Her Gün 2 TL, Toplamda 40 TL MaxiPuan kampanyasına nasıl katılırım?

Maximum Mobil uygulaması üzerinden “Kampanyalar” bölümüne giriş yaparak ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna dokunmanız yeterlidir.

Kampanyaya dahil olan kartlar

Maximum Mobil uygulaması ile yapacağınız mobil ödeme işlemleri İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapılabilir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler

Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanıp yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil olmayacaktır. İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahildir. Kampanya kapsamında, tek seferde 20 TL ve üzeri gerçekleştirilecek mobil ödeme işlemlerinden her gün 2 TL, toplamda ise 40 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında yalnızca tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilen 20 TL ve üzeri mobil ödemelerde  MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 40 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 26 Kasım [code_snippet id=5 php=true] tarihinde kartınıza yüklenecektir. 7 Aralık [code_snippet id=5 php=true] tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Güncel İş bankası kampanyaları, indirimler ve para puan fırsatları için sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu sayede en yeni kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu