Teknoloji Haberleri

iPhone X Batarya Kaç mAh

iPhone X Batarya Kaç mAh detayları haberimizde. iPhone X Batarya kaç saat gidiyor detaylı bilgiler.

iPhone X batarya kaç Mah sorusu daha çok bu cihazı almayı düşünenler ya da iPhone X kullanıcıları tarafından merak edilmektedir. Bildiğiniz gibi iPhone cihazlardaki pilin ömrünü gösteren ekstra bir menüye sahiptir. İyileştirilmiş pil ile insanların daha iyi bir batarya kullanmasına olanak sağlıyor.

İyileştirilmiş pil özelliği iPhone X cihazlarda da bulunuyor. Bu özellik sayesinde iPhone X cihazların bataryası çok daha uzun dayanıyor.

iPhone X Batarya Kaç mAh

iPhone 8 telefonların güçlendirilmiş iPhone X cihazı, 3 GM RAM ve 2716 mAh batarya kapasitesi ile çalışmaktadır. Çeşitli özellikleri ile 2017 yılına kadar piyasaya sürülmüş olan bu cihaz en iyi iPhone cihazlardan biridir.

iPhone X Batarya Fiyatı

Apple markası, kendi cihazlarını kullananların haklarını göz önünde bulundurup onlara garanti hizmeti verir. Hatalı kullanım, uzun süreli kullanım ya da çeşitli nedenlerden dolayı bozulan bataryalar eğer garanti şartlarını kapsıyorsa Apple firması tarafından garanti sürecinde ücretsiz değiştirilir.

Garanti kapsamında olmayan iPhone X batarya fiyatı 1.179 TL’dir. Güncel fiyatları Apple internet sitesinden de inceleyebilirsiniz.

iPhone X Batarya Değişimi

iPhone X Batarya değişimi çeşitli telefon tamiri yapan firmalar tarafından ve Apple yetkili servisince yapılmaktadır. Apple yetkili servisine göndererek orjinal pil değişimi yapabilirsiniz.

Bu haberimizde iPhone x Batarya kaç Mah, iphone x batarya değişimi ve iPhone x Batarya fiyatı gibi bilgileri yayınladık. Batarya fiyatı dolar kuruna bağlı olarak değişebilmektedir.

2 Yorum

  1. 2716 mAh ama batarya öldüğünde hiç bir işe yaramıyor. Çünkü bataryayı sürekli şarj etmek iPhone bataryasını öldürüyor. Yeni nesil iPhone cihazların bataryasının çok daha uzun ömürlü olduğunu duymuştum. Pahalı olmasa onlardan birine geçeceğim de nasip kısmet.

  2. İphone X batarya kaç mah diye merak edip bakmak istedim 2716 mAh çıktı. Ama benim bataryam o kadar bile dayanmıyor. Acaba benim telefonun bataryası falan mı öldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu