Genel

Instagram’da Yaptığım Yorumları Arkadaşlarım Görmesin

Başlıklar

Instagram’da çeşitli sayfaları takip ediyor olabilirsiniz. Aynı zamanda takip ettiğiniz kişilerin gönderilerine yorum yapmak isteyebilirsiniz. Bir Post’a yorum yaparken bazı arkadaşlarınızın ya da bütün arkadaşlarınızın bu yorumu görmesini istemeyebilirsiniz. Zaman zaman instagramda yaptığım yorumları arkadaşlarım görmesin isteyebilirsiniz. yapılan yorumu kimler görüyor diye sorarsanız, o postu gören herkes ve arkadaşlarınız. Bazı yorumları göremiyorum gizlenen yorumları nasıl görebilirim yaptığımız yorumları görmek mümkün mü?

Instagram’da yaptığım yorumları arkadaşlara gizleme nasıl yapılır attığın yorumları herkes görür mü? Bazı sayfalara komik, eğlenceli veya farklı yorumlar yapabiliriz. Düşüncelerimizi paylaştığımız yorumları kimi zaman ailemizden, arkadaşlarımızdan gizlemek isteyebiliriz peki bunun için ne yapmalıyız?

Instagram Yaptığım Yorumları Gizleme

Instagram’da attığım yorumları nasıl gizlerim, gizleme işlemi nereden yapılır? Bazı kişiler yaptığı bazı yorumların arkadaş listesi tarafından görülmesini istemiyor. Fakat gizleme işleminin de nasıl yapıldığını bilmiyorlar.

Hemen hemen herkesin merak ettiği Instagram Yorumlarımı gizleme özelliği şuan halen yok. Fakat sevmediğiniz ya da istemediğiniz arkadaşlarınızı listeden çıkararak buna çözüm bulabilirsiniz. Ayrı bir Instagram ayarı ile böyle bir işlem yapmak mümkün değildir.

Arkadaşlarım Instagram yaptığın yorumları görürler mi?

Instagram’da benim yaptığım yorumları arkadaşlarım bir yerden görebilir mi? Yani aynı sayfayı takip ediyorlarsa yapmış olduğum yorum görünür mü?

  • Cevap: Evet, eğer arkadaşınız yorum yaptığınız sayfayı takip ediyorsa Post’a dikkatli bakması halinde yorum yapan kişilerden birinin de siz olduğunuzu görecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu